Depresija u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Laki2015

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Ja zaista ne znam,tek sam se regustrovala,ovo su mi prve poruke na ovom forumu.Kakvo je stanje sa hematomom?

  • regica123

    Broj poruka: 490

    Prijavi adminu

    Laki2015

    Ja zaista ne znam,tek sam se regustrovala,ovo su mi prve poruke na ovom forumu.Kakvo je stanje sa hematomom?


    Ne vidim opciju nazalost :/
    Evo sutra idem na pregled, ali stalo je krvarenje srecom. Nadam se da je i hematom napokon nestao..

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Laki2015

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    regica123

    Laki2015

    Ja zaista ne znam,tek sam se regustrovala,ovo su mi prve poruke na ovom forumu.Kakvo je stanje sa hematomom?

    Ne vidim opciju nazalost :/
    Evo sutra idem na pregled, ali stalo je krvarenje srecom. Nadam se da je i hematom napokon nestao..


    Da li si dobro?

  • regica123

    Broj poruka: 490

    Prijavi adminu

    Laki2015

    regica123

    Laki2015

    Ja zaista ne znam,tek sam se regustrovala,ovo su mi prve poruke na ovom forumu.Kakvo je stanje sa hematomom?

    Ne vidim opciju nazalost :/
    Evo sutra idem na pregled, ali stalo je krvarenje srecom. Nadam se da je i hematom napokon nestao..

    Da li si dobro?


    Jesam jesam… hematom napokon nije vidljiv pa se malo lakse dise, ali isto se pazim… a odlucila sam kad rodim malo dojit i onda pocet opet s terapijom jer mi je puno losije bez nje..kako si ti?

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Laki2015

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    regica123

    Laki2015

    regica123

    Laki2015

    Ja zaista ne znam,tek sam se regustrovala,ovo su mi prve poruke na ovom forumu.Kakvo je stanje sa hematomom?

    Ne vidim opciju nazalost :/
    Evo sutra idem na pregled, ali stalo je krvarenje srecom. Nadam se da je i hematom napokon nestao..

    Da li si dobro?

    Jesam jesam… hematom napokon nije vidljiv pa se malo lakse dise, ali isto se pazim… a odlucila sam kad rodim malo dojit i onda pocet opet s terapijom jer mi je puno losije bez nje..kako si ti?


    Pa evo pri kraju sam,ali nije bas sjajno,i sa terapijom je prilicno tesko,mislim da terapija slabije deluje pod hormonima,ili je nece vise da deluje jer je uvodim treci put.Izdrzi,proci ce i to,ako si dobro sa terapijom,bice sve u redu.

  • regica123

    Broj poruka: 490

    Prijavi adminu

    Laki2015

    regica123

    Laki2015

    regica123

    Laki2015

    Ja zaista ne znam,tek sam se regustrovala,ovo su mi prve poruke na ovom forumu.Kakvo je stanje sa hematomom?

    Ne vidim opciju nazalost :/
    Evo sutra idem na pregled, ali stalo je krvarenje srecom. Nadam se da je i hematom napokon nestao..

    Da li si dobro?

    Jesam jesam… hematom napokon nije vidljiv pa se malo lakse dise, ali isto se pazim… a odlucila sam kad rodim malo dojit i onda pocet opet s terapijom jer mi je puno losije bez nje..kako si ti?

    Pa evo pri kraju sam,ali nije bas sjajno,i sa terapijom je prilicno tesko,mislim da terapija slabije deluje pod hormonima,ili je nece vise da deluje jer je uvodim treci put.Izdrzi,proci ce i to,ako si dobro sa terapijom,bice sve u redu.


    Koji si tjedan?
    Izdrzi, bit ce bolje…e da, navodno se moze nekako zaljepit link za whatsapp grupe i to, samo moram nac nacin pa da pricamo radije preko whatsappa..javim ako nadjem kako se to radi 😅
    Btw ja jedva cekam porod, joj.. najradje bi premotala vrijeme i da je sutra 5.mjesec😁

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • regica123

    Broj poruka: 490

    Prijavi adminu

    https://chat.whatsapp.com/HB6aNCBtSl39AUgEHHXarY [chat.whatsapp.com]

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • aopa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Iako je tema uspavana, podijelicu svoje iskustvo, možda nas ima trenutno još u sličnoj situaciji.
    Nakon više neuspješnih IVF, ovaj put smo uspjeli i to nosim blizance, u osmoj nedjelji. Međutim moja reakcija uopšte nije očekivana, od anksioznosti do depresije. Nemam volje ni za šta, sve mi je crno, samo bih plakala. I što neko na temi reče imam osjećaj da mi je život završio. Možda je djelimično i od šoka zbog blizanaca. Ili što sam već bila i prihvatila mogućnost da nikada neću imati djecu. A onda krene griža savjesti. Jer znam koliko smo prošli da dođemo ovdje i da je bilo protiv svih izgleda. I koliko je suprug divan prema meni. Prije trudnoće sam bila na antidepresivima, neposredno prije po uputstvu psihijatra sam postepeno prestala. 

  • Laki2015

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Mozda ce nekome znaciti moje iskustvo,pisala sam u trudnoci.Rodila sam pre 10 meseci.U 5.mesecu trudnoce mi je vracen antidepresiv.I pored toga trudnoca mi je bila jako teska psihicki.Od kada sam rodila dobro sam,nisam imala problema sa anksioznoscu i depresijom.Utesno je da su i par zenica sa kojima sam razmenjivala iskustva takodje dobro.Jako je tesko izdrzati,ali idite dan po dan,a posle ko ima svoju terapiju,moze da se vrati,ja sam je vratila u trudnoci jer mi je bilo pretesko.Pozdrav💗

  • LOLY123

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ja sam takodjer od 14.tjedna do kraja trudnoce bila na antidepresivu + diazepam po potrebi. Bebi je sada 9 mjeseci i sve je u redu s njom unatoc terapiji. Trudnoca je i uz terapiju bila bas teska. Tjeskoba je bila bas uzasna. I bas tako dan po dan treba ici,malim koracima. Kad sam rodila zaista mi je laknulo. Zelim ohrabriti sve buduce mamice koje ne mogu bez terapije. Samo slusajte svog psihijatra i bit ce sve dobro.

    Loly

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.