Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tankian

    Tankian

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Pozdrav winter :)
    Jesi probala s maticnom mlijeci? Ja si planiram uzet sljedeci tjedan kad odem na pregled jer tamo jedna med sestra prodaje svoje pcelarske proizvode

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Winter dobrodosla..urednu i bezbriznu trudnocu ti zelim..meni ti je jedino kod prehlade,bolesti pomoglo puno voca,povrca,juhe,caj nikakav nisam pila nego samo voda i unutra iscjedeni limun bez secera i to pijem jos dan danas,nikakve sokove. I najvaznije med,zlica meda lijepo u usta i lagano sam nagnula vrat da mi se sve lijepo iscjedi unutra. Nista nisam pila od tableta hvala Bogu evo jedan lupocet jer sam bila navecer imala temperaturu blizu 38 i spustila se. Jednostavno ne volim tak neke piti u trudnoci. Jedi kiwija on ti ima protuupalno djelovanje u sebi i kupi si u ljekarni cistu brusnicu i probaj provjerit dal ima nesto za jacanje imuniteta a da je za trudnice. Koristi i aqua maris za nos..eto..drugo ne znam..meni je ovo pomoglo..mozda ce i tebi..

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Winter dobrodosla..urednu i bezbriznu trudnocu ti zelim..meni ti je jedino kod prehlade,bolesti pomoglo puno voca,povrca,juhe,caj nikakav nisam pila nego samo voda i unutra iscjedeni limun bez secera i to pijem jos dan danas,nikakve sokove. I najvaznije med,zlica meda lijepo u usta i lagano sam nagnula vrat da mi se sve lijepo iscjedi unutra. Nista nisam pila od tableta hvala Bogu evo jedan lupocet jer sam bila navecer imala temperaturu blizu 38 i spustila se. Jednostavno ne volim tak neke piti u trudnoci. Jedi kiwija on ti ima protuupalno djelovanje u sebi i kupi si u ljekarni cistu brusnicu i probaj provjerit dal ima nesto za jacanje imuniteta a da je za trudnice. Koristi i aqua maris za nos..eto..drugo ne znam..meni je ovo pomoglo..mozda ce i tebi..

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    I ja pijem novalac ali u zadnje vrijeme svaki drugi treci dan iskreno vec mi je muka od gutanja tih tableta iskreno,pa ujutro za stitnjacu,pa poslije rucka za zeljezo pa poslije vecere novalac ahhhh..ide mi na zivce to..
    Ja jos nisam obavila 4D jer dok sam prije mogla je bilo prerano,pa kao u poliklinici sunce rade od 22 tjedna,pa onda cekas,pa mm nikad doma nema,ponekad dode u petak a u subotu oni ne rade ultrazvuk i ode vrijeme i onda jos filozofije neke prodaju prek telefona da bi im najrade napisala jedan dopis..pise da rade subotom od 7 ili 8 do 12 i na kraju ti vele da ne rade subotom😏pa onda to maknite da ne radite..privatna poliklinika v koju dodes i naravno platis uslugu koja nije jeftina i onda jos filozofije slusas..

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    I ja pijem novalac ali u zadnje vrijeme svaki drugi treci dan iskreno vec mi je muka od gutanja tih tableta iskreno,pa ujutro za stitnjacu,pa poslije rucka za zeljezo pa poslije vecere novalac ahhhh..ide mi na zivce to..
    Ja jos nisam obavila 4D jer dok sam prije mogla je bilo prerano,pa kao u poliklinici sunce rade od 22 tjedna,pa onda cekas,pa mm nikad doma nema,ponekad dode u petak a u subotu oni ne rade ultrazvuk i ode vrijeme i onda jos filozofije neke prodaju prek telefona da bi im najrade napisala jedan dopis..pise da rade subotom od 7 ili 8 do 12 i na kraju ti vele da ne rade subotom😏pa onda to maknite da ne radite..privatna poliklinika v koju dodes i naravno platis uslugu koja nije jeftina i onda jos filozofije slusas..

  • tim

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Cure ima koja slikicu s 4d da se pohvali mene bas zanima kak to izgleda ja bi jaki htjela ic kazu da se sve vidi na kog ima nosic usta crte lica.. mi smo jako znatizeljni bas bi htjeli vidjet svoju curicu kak moj muz kaze da vidimo kaj smo sklepali 😂

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Tonka ili netko tko zna…danas saznam da mi je racun u blokadi…i odem na finu uzmem obrazce koje cu sutra dinijet ispunjene…u pon sida komplikacije..ono sto mene zanima to je da li cu u pon moci normalno dignut te novce sa svog racuna..molim vas ako koja zna bilo sto pisite..ja san cili dan u sokuuuu….jer prvi put se susricem s ovim..i nisam se nadala…preskocila san jednu razu bez ikakve opomene sad kroz ove dane blokiralo mi racun i to izgleda jucer…cila san van sebe..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar debeljuca

    debeljuca

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Zadranka mozda moras otvoriti zasticeni racun i tamo kad bus u hzzo nosila papire za komplikacije daj broj zasticenog racuna..to je jedino sta mi sada pada napamet..ovisi zbog ceg ti je blokada..meni je jedno sijeo zet na racun i dok nisam podmirila dugovanje nisam mogla nist

  • Avatar debeljuca

    debeljuca

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    A joj neznam.. idi pitat u hzzo ip bolje da ih nazoves

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Sutra idem to rijesit..jer ionako moram 45 dana san do termina…i moram ionako ic otkazat bolovanje..pa cu prije toga otvorit zasticeni i onda pravac k njima..nadam see da nece bit problem i da mi nece to poist…iako kaze zena u fini da se bo ne smi dirat al ajd ti to viruj njima..doduse ovo mi je sad sjelo nesto van kompl.novci neki…i oni su mi to komplet zapijenili i tako i skuzim da san blokirana..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.