Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kelly32

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim buducim mamicama. 
    Zanima me da li ima koja trudnica da mora strogo mirovati? Nama je termin 20.4 ❤

  • kloksi1

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cure, poslala zahtjev za fb grupu 

  • Avatar mari_jeta

    mari_jeta

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    I dal su te prihvatile?

    [lilypie.com]

  • Stefani

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mommy to be 🤗

    malac_28

    Moj mm je isto obrezan u mlađim danima zbog nekih komplikacija, a sad si me dala u razmišljanje za dijete, stvarno ne znam.

    Nekako sam rekla muzu da on donese odluku o tome, jer ipak je musko. Sve je vise pozitivnih savjeta oko obrezivanja na internetu i sve vise ljudi se odlucuje na taj potez. Ali svejedno meni je isto u glavi hoce li bebu boljeti. Isto kao i ti malac_28 nisam pametna sta napraviti.


    Jeste vi obrezali djecu? ovde u hvratske mi to ne radimo osim ako imaju medicinske razloge..ali kako mislis da sve vise ljudi odlucuje na to?? svugde, sirom svetu taj ‘obrezivanje’ praksa se smanjuje svaki dan jer ljudi shvataju da je to nepotrebno, niko to vise ne radi (osim za medicinske razloge)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.