Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Uh pa nije ni jeftino 😅 To je ono “neću jesti samo da vidim bebu” 😂 
    Ja sam radila u 27 tjednu, tako mi je doktorica preporučila jer se najbolje vidi čitav, poslije će biti veći pa neće moći sve uhvatiti . Poslikala mu nogice, ruke, pupu ma sve i snimila srce kako kuca. I naravno glavicu jedno 15 slika. 😂
    Na idućem pregledu rekla je pokušati opet glavicu odnosno lice poslikat ako bude mogla, tj ako bude dao 😄 Moj ti je savjet da pričekaš još mjesec dana za taj 4D bit će razvijenija beba 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Ma naravno da ces otici ako ti je zelja..vjeruj mi, ja najbolje znam sto je zelja makar svi govorili suprotno 😂 glavom kroz zid..evo tako sad i susilicu 😂😂
    Jedva cekam da ti stignu nalazi, bas me zanima kak to izgleda :D
    Kristina eee tak sam i ja..prvo pampers pa violetu..njemu su oduvijek odgovarale sve pelene pa sam birala one koje je meni bilo lakse stavit..1 i 2 sam koristila pampers premium, 3 sam koristila zelene pampers i od 4 koristim violetu..4 od pampersa su mi zivi uzas 🤦‍♀️ toliko su meke i savitljive, treba mi 100 godina da ih nariktam..violeta je nesto kruca i doslovnu ju rastvoris i podmetnes ispod guze, gore zalijepis i to je to..nis ne treba natezat ni nis..bas sam zadovoljna ❤
    Kaj se vlaznih tice, trudi i samo trudi..najdeblje, najvece i najmanje intenzivna mirisa od svih..otpocetka ih koristimo i super su..ja dugo nisam znala za blazinice, tak da cu curki sad ipak blazinicama i vodom guzu brisat kad budemo doma..
    E kaj se tice 4D uzva, meni ga je gin jucer ukljucila, al nis nije mogla vidjet kad je mala na koso nekak 🤦‍♀️ a tak smo htjeli tu slicicu stavit u kuglicu i na bor ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Tonka185

    Tonka185

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    Dream cestitam na velikim tjednima😍😍😍😍
    Kristina usla si znaci u trece tromjesecje 😊😉😊
    Ja nemam pojma koje bi pelene bas sam razmisljala o tome ali nastavljam vas citat vezano uz to posto nemam bas iskustva ne znam kakve su koje 😯
    Meni i dalje nije jasno zasto je taj 4D toliko skup😱 bas mi nije jasno. Meni privatno svaki normalan pregled u trudnoci dodje 200kn, i tu mi upali i 4D (doduse zanista jer mali uvik protestira okrenut ledjima) i sve.

    [lilypie.com]

  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Tonka185

    Dream cestitam na velikim tjednima😍😍😍😍
    Kristina usla si znaci u trece tromjesecje 😊😉😊
    Ja nemam pojma koje bi pelene bas sam razmisljala o tome ali nastavljam vas citat vezano uz to posto nemam bas iskustva ne znam kakve su koje 😯
    Meni i dalje nije jasno zasto je taj 4D toliko skup😱 bas mi nije jasno. Meni privatno svaki normalan pregled u trudnoci dodje 200kn, i tu mi upali i 4D (doduse zanista jer mali uvik protestira okrenut ledjima) i sve.


    I meni također 200 kn svaki pregled, za 4D mi rekla sama da ponesem USB , jer ćemo imati photo session sa pišulincem 😂 A vjerojatno je skuplje tako jer dođu samo jednom na pregled a mi svaki mjesec po 200 kn 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Aaa da Tonka isuseee trece tromjesecje Boze ja opce nisam skuzila😂..ponekad mi se cinilo jako dugo ma di je jos do poroda a sada kako se priblizava 12 mjesec brzinom munje,Bozic i Nova su tu sam tak i nakon toga cekas brzo bude to..

  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Kristina kad ti je termin? Vidjet ćemo koja će prva od nas 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    A bas tako, pre skup je stvarno..a zamisli jos da okrene guzu pa se nista ne vidi 😱 jos cemo razmislit..ide bozic i nova godina, bit ce troskova uffff 😂 

    [lilypie.com]

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Dream tocno na valentinovo pada termin☺️Ti budes svakak prije😝valjda..ne mora znaciti..kod zena koje rode drugi put rode tjedan dva prije al opet ne mora ni to znaciti..bitno da sve dobro prode..ne znam s koliko tjedana prije poroda se pocne ici na ctg..😏vec sam zaboravila samo znam da sam u bolnici cekala cijelo jutro,prvo 45 min ctg onda nakon toga pregled a guzva je uvijek😤

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Ctg kod maticnog ginekologa od 34 tjedna na pregledu, a od 36. U bolnici..bar je tak meni

    [lilypie.com]

  • Cherrylane

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Lana nemogu te citirat nesto me zeza page! 
    Ja sam isla u 20om tjednu na 4d platila 500 kn tj 480 i vrijedi svake lipe! 

    Rekli su mi da je najbolje od 20-24 tjedna jer je beba taman velika da se sve vidi. Izmjerila mi je sve, provjerila organe i ako ima neke rupe u glavi. Ja bi bila otisla kako god privatno na to, a i moj drzavni ginekolog mi je rekao da odem da je super iskustvo! 

    Dobili smo na cd-u 15 ak slicica i dva videoclipa po 20ak sekundi. :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.