Zimsko/proljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Nisam ti sigurna al mislim da su ti pojedine vrste prihoda izuzete od ovrhe, npr djecji doplatak, invalidnine, socijala pa mozda i trudnicke naknade. Pitaj na fini na salteru ovrha, jer ne možeš tek tako otvorit zasticeni račun, treba ti OIB uplatitelja, u tvom slucaju hzzoa. Najbolje ti je pitat na fini i na hzzo tocno sta i kako u tom slucaju.

    [lilypie.com]

  • Avatar LUNA

    LUNA

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    I mozes kontaktirat tu firmu ili koga vec ko te je blokirao, ako je sve podmireno da jave fini da skinu blokadu.

    [lilypie.com]

  • Cherrylane

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    tim

    Cure ima koja slikicu s 4d da se pohvali mene bas zanima kak to izgleda ja bi jaki htjela ic kazu da se sve vidi na kog ima nosic usta crte lica.. mi smo jako znatizeljni bas bi htjeli vidjet svoju curicu kak moj muz kaze da vidimo kaj smo sklepali 😂

  • Avatar oppa

    oppa

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Tonka ili netko tko zna…danas saznam da mi je racun u blokadi…i odem na finu uzmem obrazce koje cu sutra dinijet ispunjene…u pon sida komplikacije..ono sto mene zanima to je da li cu u pon moci normalno dignut te novce sa svog racuna..molim vas ako koja zna bilo sto pisite..ja san cili dan u sokuuuu….jer prvi put se susricem s ovim..i nisam se nadala…preskocila san jednu razu bez ikakve opomene sad kroz ove dane blokiralo mi racun i to izgleda jucer…cila san van sebe..


    Zašto ti na fini nisu rekli tko ti je sjeo? Oni to vide. Kad saznaš tko te blokirao ako imaš lovu za platit riješi to i daj na fini suglasnost da odmah proknjiže uplatu i zovi ovrhovoditelja ili punomoćnika ovrhovoditelja da šalju povlačenje na finu. 

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Cure znam ko me blokao rekli su mi ali me blokao za cijeli dug koji nisam u mogucnosti platit odjednom..rekla je teta na salteru da otvorim zasticeni i dala obrazce..sutra ih nosim ispunjene i idem i na soc njima proslijedit..nadam se da cu uspit sve..iako teta na soc kaze da mi bolovanje ne smiju dirat..tako sa eto..sve cu sutra znati i nadam se da ce ostat nesto od novceka…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar croatina

    croatina

    Broj poruka: 605

    Prijavi adminu

    Ajme ovo jos nisam cula..preskocila si jednu ratu kredita? Jer to se meni prosli mj dogodilo..tj ja sam preuzimala mamin kredit i otvorila trajni nalog 31.10. Da se skida 31. U mjesecu..i idem gledat po izvodu, nije proslo..to sam skuzila cca tjedan dana kasnije..odmah sam isla u banku to uplatit i sad bi se valjda trebalo skidat normalno od ovog mjeseca..

    [lilypie.com]

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Zadranka ja sam jednom imala racun u blokadi,letila na banku pa na finu,pa opet na banku itd..u fini su mi rekli ko me blokiral nakon toga onaj ko me blokiral smo se dog na rate jer je bio malo veci iznos ali sam svejedno otvorila zasticeni racun i dogovorila se s poslodavcem da mi placu isplacuje na zasticeni racun,tako kada dobis zastoceni odes na hzzo i das im broj zastocenog racuna i tu ti bude sjedala uplata a na obicni ti sama mozes uplacivat iznos koji trebas na ovaj tekuci racun koji ti je blokiran.

  • Avatar Kristina 30

    Kristina 30

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Zadranka ja sam jednom imala racun u blokadi,letila na banku pa na finu,pa opet na banku itd..u fini su mi rekli ko me blokiral nakon toga onaj ko me blokiral smo se dog na rate jer je bio malo veci iznos ali sam svejedno otvorila zasticeni racun i dogovorila se s poslodavcem da mi placu isplacuje na zasticeni racun,tako kada dobis zastoceni odes na hzzo i das im broj zastocenog racuna i tu ti bude sjedala uplata a na obicni ti sama mozes uplacivat iznos koji trebas na ovaj tekuci racun koji ti je blokiran.

  • Avatar oppa

    oppa

    Broj poruka: 217

    Prijavi adminu

    Croatina, ne ide to baš tako. Blokada je moguća tek ako je pokrenut ovršni postupak po vjerodostojnoj ispravi i javni bilježnik je donio rješenje o ovrsi koje nakon pravomoćnosti može biti poslano na finu kko bi se naplatio dug. Tako da ne brini… Ako plaćaš trajnim nalogom i ne postoji ovršna isprava javnog bilježnika mirna si, naravno, dokle god redovno plaćaš. 

  • Avatar dreamcatcherrr

    dreamcatcherrr

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Cherrylane

    tim

    Cure ima koja slikicu s 4d da se pohvali mene bas zanima kak to izgleda ja bi jaki htjela ic kazu da se sve vidi na kog ima nosic usta crte lica.. mi smo jako znatizeljni bas bi htjeli vidjet svoju curicu kak moj muz kaze da vidimo kaj smo sklepali 😂

     već sam stavljala ali eto ako nisi upratila, ovo je bilo u 27 tjednu 😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.