Seks u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    a meni se nikako nije dalo u prvom tromjesecju….sad da ni ne pricam…nebi se dizala iz kreveta…hehe

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Meni se u prvom tromjesečju nije dalo, bila sam nekako umorna i neraspoložena. Ali zato saaaaad… Nekad ga ne bih pustila iz kreveta.  I stvarno je seks u trudnoći neobično iskustvo. Ispočetka sam se bojala, i kako to utječe na bebicu i sve, ali sam čitala da nema nikakvog utjecaja, tako da… Mi uživao dok možemo.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    hm, ja sam se u pocetku bojala jer mi je blesava sestra od ginekologa strogo zabranila seks prije nego sam uopce dosla na pregled  naravno ginekolog je poslije dozvolio i bas nam je bilo dobro neko vrijeme.. no u zadnje vrijeme, sto mi je trbuh veci, to mi je zelja manja.. jednostavno mi je prekomplicirano opusttiti se a pritom paziti na trbuh, bas me to sve nekako zivcira. a i muzek kuzi i vidi kak se osjecam pa ne navaljuje.. bumo se strpili neko vrijeme  a ti hormoni sta kazu da lupaju trudnice, mene stvarno ne, ja bi se samo grlila i mazila 

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Meni recimo zna biti nelagodno ono kad krenemo u neku akciju, pa osjetim da se bebač miče… Imam osjećaj kao da ne znam, kao da me netko gleda. Ne znam kako bih to opisala, baš nekako nelagodno. A i mužić mi se povjerio da je i njemu nekako čudno kako mi je trbuh veći… Prorijedili smo malo u zadnje vrijeme, ali još nam je odlično.
    A što se tiče grljenja i maženja… Pa joj, nikad mi dosta… Rekao mi je neki dan mužić kako sam mu baš smiješna, ne mogu podnijeti da smo u istoj prostoriji a da se makar malim nožnim prstima ne diramo…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Moram priznat da sam malo ljubomorna na sve vas koje imate volju i želju za akcijom…meni je koma…MM jadničak trpi već više od mjesec ako ne i dva jer ja uopće nemam volju…u prvom tromjesečju mi se znalo dogodit da bi se nakon akcije odmah zbljuvala, al baš ono odmah…jednom sam se skoro na MM zbljuvala…a sad uopće ni nepomišljam na te stvari…ja sam si nekako to protumačila da je možda zato jer nosim dečka pa imam viška muških hormona (totalno neutemeljena misao al eto)…nadam se da će mi se želja vratit nakon poroda jer prije sam baš uživala i moram priznat da mi to fali

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Curke imam pitanje koje nisam pitala ginekologa jer mi je bil neugodno,,da li mogu imat seks sada sam u 30tt ali mi je ginekolog rekao prije 2tjedna da sam se pocela otvarat pa da moram mirovati? A bas mi u zadnje vrijeme pase 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ja se ne bi upustala u to draga, to i potice otvaranje kako sam cula.. osim toga najbolje ti je bilo pitati ginekologa, pusti nelagodu, najvaznija je bebica sad  ali eto ja stvarno mislim da nije preporucljivo

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    lilica


    ja se ne bi upustala u to draga, to i potice otvaranje kako sam cula.. osim toga najbolje ti je bilo pitati ginekologa, pusti nelagodu, najvaznija je bebica sad  ali eto ja stvarno mislim da nije preporucljivo

    Ma neugodno mi je jer sam kod njega zbog suprugovog posla puno je za njega nesta radio pa sam kod njega pvt i to u bolnici zato jer ga bas i ne znam i ono bilo mi je neugodno,, ali svejedno lilica hvala ti i ja sam tako mislila ali ipak da pitam ;)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Ja sam bila otvorena u drugoj trudnoći od 23. tjedna prst i rekel je ginić da može seks al lagani :) Znači nikakvo divljanje :D A i navodno da je to s seksom i poticanjem trudova samo mit

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Hmm i normalno si rodila kod termina?nista puno prije ili slicno?

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.