Seks u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ej cure moje vec par noci kako ne spavam razmisljam kako ce izgledat moja mala bebica,prvi sin mi ima srnu kosu velike zelene okice i duge trepavice dok je bio mala bebica svi su mislili da je curica a ovj drugi je plave kosice velike okice plave i duge trepuse crne,a sad bi voljela da je curica da ima dugu kosu plave okice sa dugim trepusama ali najvaznije da zivo i zdravo

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Imaš male manekene  preslatke su mi te duge trepavice na klincima. Držim fige da sada bude cura. Odmah možeš u banku po kredit jer robice za curice ima na tone i sve je tako medeno da ne možeš izdržati, a da ne kupiš 

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ja vec i sad gledam samo robu za curice he he jos kad bi i bila nitko nebi bio sretniji od mene joj keckice traper haljinice suknjice ma divota.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Tako je moja mama htjela curicu, plave kose i plavih očiju. Nakon dva smeđa ddečka dobila je baš takvu . I ja sam htjela curu, bila bi moja glavna frajerica, baš ima lijepe robice….moram nagovorit muža da napravimo curu 

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Ja ne mogu dočekati da vidim na koga će biti moj mali pišonja. Tata ima crnu kosu i smeđe oči i baš bi mi bilo super da bude na njega. Ili crna kosa i plave oći na mene. Još malo pa ću i to saznati 

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ja bi isto da moja curica ima plave oci i plavu kosu na mene  a sto se tice robice slazem se, kad vidim sve te haljinice i sve ostalo rozo i slatko, najradije bi odmah sve pokupovala  sad se jos suzdrzavam jer imamo dosta troskova oko ovih vecih stvari za bebicu (a robice smo ionako puno dobili) ali kad me jednom uhvati tesko cu se zaustaviti 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    a ja zelim da moja curica ima crnu kosicu i smede okice bas kao mama i tata…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar anakome

    anakome

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Mi jos ni ne znamo spol. Ali bas me zanima na koga ce slicit.
    A da ne preskocim temu, mislim da seksa necu vidjeti do Bozica, a bas me gadno pucaju hormini. Dr je rekao da se ni ne gledamo, a kamo da bi na seks pomislili  A meniiii bas napeto. Gaaah.

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    …mi smo oboje plavih ociju, pa bi bilo sumnjivo da ispadne recimo sa smedjim ocima

    a sto se seksa tice….mene su u pocetku opako pucali hormoni, nije mi bilo dosta….a onda me to ubrzo pustilo, i vec poduze mi se neda….nekako bas nemam volju….nadam se da ce se to uskoro promjeniti na bolje!

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    mi uživamo već sedmi mjesec bez sexa….rekli da ne smijemo pa moramo slušat.grrrrrr….a moji hormončeki kao da nisu to čuli.već sam luda…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.