Seks u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    venera


    I onda kažu da je nama ženama lako 
    Eto ja sam u petom mjesecu trudnoće i za sada je sve u redu (da pokucam u drvo), ali bez obzira na to pazimo. Makar nisam osjetila onu pretjeranu želju za seksom koja, kako kažu napada žene u drugom tromjesečju. Dr. je zabranila odnose samo u prva tri mjeseca, što mi je bilo čudno, ali sam ju poslušala. I usput jedan savjet za trudnice koje ne smiju imati odnose: ni za što na svijetu nemojte krenuti čitati knjigu 50 nijansi sive  
    Pozz 

    Ha, ha, ja čitala tu knjigu i ostala trudna. Sad me prijateljice zezaju da pazim kad budem gledala film da opet ne ostanem trudna.
    Što se tiče seksa u trudnoći, jako rijetko jer uopće nisam imala želju. U 27. tj sam završila u bolnici i bila mjesec dana tako da tada nismo ni smjeli. Poslije poroda nakon 2,5 mj.

  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    evo ja sam zaboravila šta znači riječ sex….prva 3 mjeseca sam morala mirovati jer sam prokrvarila prvi mjesec pa mi je ginekologica rekla ništa od sexa…nakon toga sam išla na amino pa opet miruj još 3
     tjedna i sad više nemam ni volje ni želje za sexom….. meni je želja na nuli samo mi zao mog muškarca ali šta je tu je…… :)

  • Avatar Yeles

    Yeles

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Ja sam se počela otvarati nakon 20 tjedna. I od tada nema sex-a. Sad sam u 30 tjednu. Doktorica je rekla bolje bez sexa. Malo nam je trebalo da se naviknemo, ali sve to okrećemo na zezanciju! Muž samo kaže: Beba je najvažnija! :) Nije kraj svijeta.

  • Avatar nemononame

    nemononame

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Seksajte se u trudnoći što više možete!!! Moj muž je prisustvovao svakom pregledu, a ja sam nisko nosila i zadnjih 7-8 tjedana su doktori stalno govorili kako je glavica bebe jako nisko u zdjelici i mm se isprepadao tako da sam na seks mogla zaboravit, a falilo nam je oboma, no njegov odgovor je bio ako doktor može prstom do glavice onda nema šanse da on bilo šta stavi unutra jer ne želi udarat dijete u glavu…tako da smo mi fino apstinirali 2 mjeseca, a sad ćemo još toliko jer jbg, babinje traju pa se ne smije iako umiremo od želje…zato trudnice, seksajte se što više možete

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Moja dr. na pregledima uopće ne spominje ništa o seksu makar sam debelo u sedmom mjesecu trudnoće. Ništa mi nije zabranila i to me čudi. Strah me da ne dođe do krvarenja ili prijevremenog poroda. Kad ste vi prestali s odnosima?

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    venera


    Moja dr. na pregledima uopće ne spominje ništa o seksu makar sam debelo u sedmom mjesecu trudnoće. Ništa mi nije zabranila i to me čudi. Strah me da ne dođe do krvarenja ili prijevremenog poroda. Kad ste vi prestali s odnosima?

    Niti moja doktorica još ništa ne spominje vezano za to. Doduše, ja sam tek u 18.tt, pa ono, kako je za sada sve u redu, mislim da nema razloga za zabranu.

    Pričala sam nedavno sa jednom prijateljicom vezano za to. Baš mi je ona rekla da su oni prestali sa odnosima negdje kada je ušla u 8. mjesec. I to samo zato što joj je bilo malo nezgodno. Nikakav drugi razlog.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    venera


    Moja dr. na pregledima uopće ne spominje ništa o seksu makar sam debelo u sedmom mjesecu trudnoće. Ništa mi nije zabranila i to me čudi. Strah me da ne dođe do krvarenja ili prijevremenog poroda. Kad ste vi prestali s odnosima?

    Mislim da bi ti rekla da ne smiješ. Ovako se vjerojatno podrazumijeva da se sexaš.  
    Ja sam na mirovanju, ali doktor kaže da smijem, samo oprezno. Nije da to radimo često, mm se boji da će bebu povrijedit, a ako se pojave bakterije onda također prestanemo. Također, snošaj se prekida jer sperma potiče otvaranje. Šteta 

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Meni je dr.zabranio do daljnjega. Ali iskreno, nije da imam neku volju :( uz ove mucnine, umor i povracanje totalno sam bezvoljna. Nadam se da će brzo proći! :)

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    beag


    Meni je dr.zabranio do daljnjega. Ali iskreno, nije da imam neku volju :( uz ove mucnine, umor i povracanje totalno sam bezvoljna. Nadam se da će brzo proći! :)

    Ja sam baš u tim početcima imala volju, vald zato što sam znala da ne smijem.  Kad su mučnine popustile, i kad smo smjeli, već smo se navikli na to da se sex prorijedio.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    He he cure moje meni nisu zabranili seks ali ja od kad sam zatrudnijela nemam ni zelje ni volje,moj muz pati ja mu vjerujem ali se ne buni sve ce napravit za mene i malu bebolinu,ma on ce to nadoknadit kad rodim  i kad se oporavim he he.,ustvari ja cu navalit na njega na kraju da se porodim sto prije.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.