Seks u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    ah jadni jadničci, prezivjet ce  ako mi mozemo prezivjet 9 mj.tegoba kojekakvih i svakakvih, mogu i oni malo stisnut zube i zaboravit na sex neko vrijeme   ima drugih nacina da im pruzimo paznju, kao i oni nama hihi  ljubav pobjeduje sve!  evo i sada, nakon kise dolazi sunceeee  idem odmah van, iskoristit dok nije oslo ;)

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Dobro kažeš beag, nek im to bude jedina muka . No, postoje dugačiji načini da ih zadovoljimo, zar ne? 

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    He he neka uzivaju u danu kad nas ne pucaju hormoni kad smo raspolozene,meni osobno u zadnje vrjeme muzevi roditelji smetaju smeta mi sto ih moram gledat pa svaki dan urlicem na muza,brizan nije mu laka samnom ipakn oni su njegovi roditelji ali ja si ne mogu pomoc kad me ulove hormoni.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    hahahaha, isti problem, hahahah!

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Uistinu mi je drago da sam se nasla sa vama tako me barem vi razumijete,nadam se da cemo ostat i nakon poroda u kontaktu he he.

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    da, nemojte me zaboraviti kad odete na drugu temu!!!  ja cu vas i tamo posjecivati i ispitivati jer dok na mene dode red vi cete vec biti iskusne mame, antonio po 3.put naravno 

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    He he mislit cu ja na tebe Beag naravno i davati ti podrsku ma do tad ce bit puno novih trudnica

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    znam da ce biti novih, ali s vama dvjema sam od pocetka, navikla se vec 

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Beag i Bajp morat cemo se upoznat i van klokanice da ostanemo i dalje u kontaktu he he .

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Da, morat ćemo nekako!  Beag, ne brini, bit ćemo i dalje u kontaktu i prolazit s tobom kroz trudničke tegobe, koliko nam bebe budu dozvolile 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.