Seks u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    tinchy-_-

    Pozdrav curke
    Prebacujem se sa lh trakica na sex u trudnoći😃😃😃😃
    Samo me zanima dali mogu prakticirati sex prije pregleda ginekologa..jako je rana T a pregled je tek 11.09😝😝😝


    Pa sve ovisi o tebi kako se ti osjecas i kako ti zelis, ja npr. jesam i nista nije bilo haha😊

    [lilypie.com]

  • oliverr

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    И ја сам се недавно суочио са неколико потешкоћа у сексу са својом девојком и то ме стварно фрустрира. Надам це да емо це джедног дана средити.

  • jamess

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    oliverr

    И ја сам се недавно суочио са неколико потешкоћа у сексу са својом девојком и то ме стварно фрустрира. Надам це да емо це джедног дана средити.


    Секс је заиста прилично мистериозна сфера живота, и сваки пут кад прочитам такве приче, у то сам уверен. Заиста никад не знате шта може бити тако узбудљиво. Мој однос према свим тим стварима променио се одласком у секс продавницу https://www.adamandeva.me/ [adamandeva.me]. Нисам очекивао да ће ми бити тако занимљиво и узбудљиво. Мислим да је ово подручје живота у којем ће увек бити довољно пријатних изненађења.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.