Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Saramala

    Saramala

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Ispravak ovo danas je bas tužno sve se promjenilo na gore

  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Uh, bas zalosno ,  nadam se da ce ipak bit pozitivan ishod kod obadvije, zelim vam to svim srcem ❤

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Grozno. Cure, jos je rano, ima nade, stvarno. Drzite se. MAREIKATE ti odi ranije negdje na pregled pa neces valjda mjesec dana cekati, to je previse

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar blossom

    blossom

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Korra čestitam :)
    Cure možda je bila kasnija ovulacija, a nekad se mogu desiti i dvije ovulacije (naša tijela su čudo), a za pravilo 6tj nigdje nisam pročitala - nekad se čuje sa 7, nekad sa 8
    puno je faktora da bi išta bilo pravilo…
    od srca vam želim da sve bude u redu <3

  • Avatar Emmie

    Emmie

    Broj poruka: 1361

    Prijavi adminu

    MareiKate,drži se. Može biti da je stvarno prerano. I ja se slažem da je čekati sljedeći pregled 4 tjedna , posebno u neizvjesnosti, stvarno predugo. 
    Dobrodošlicu želim svim novim curama!

    Kod mene ništa novo. Još uvijek me babica nije zvala da vadim krv/mokraću. Mučnina nemam i tako…

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Moguća je kasna ovulacija, ali kažem vam, imala sam odnos sa mužem samo jednom prošli mjesec, i zabilježila sam kada 🤣 dakle moguće je jedino da su spermići kampirali 5 dana prije nego su me oplodili 🤣
    Kako god, prošla me prvotna tuga, kako bude bit će… Otići ću na još jedan peivatni uzv vjerojatno idući tjedan, samo se moram raspitati gdje da idem…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Fancy

    Fancy

    Broj poruka: 799

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Moguća je kasna ovulacija, ali kažem vam, imala sam odnos sa mužem samo jednom prošli mjesec, i zabilježila sam kada 🤣 dakle moguće je jedino da su spermići kampirali 5 dana prije nego su me oplodili 🤣
    Kako god, prošla me prvotna tuga, kako bude bit će… Otići ću na još jedan peivatni uzv vjerojatno idući tjedan, samo se moram raspitati gdje da idem…


    Pa zasto ne, i to je moguce, zdravi spermici mogu prezivjeti 3 do 5 dana cekajuci jajnu celiju. A s druge strane, moguce je i da se implantacija desila koji dan kasnije tako da ta dva faktora pojedinacno ili skupa mogu uzrokovati takav slucaj, da je trudnoca mladja nego sto ti po kalendaru pratis. Cuvam fige da to bude ok.

    Not that fensi, ekšli..
    [lilypie.com]

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    MareiKate

    Hello curke, kod mene nisu super vijesti 😔 srce još ne kuca, rano je kao… Ali ja znam kad sam jedino imala odnos sa mužem i kad je bila ovulacija i ne može biti rano po meni 😔
    Imam i neku cistu žutog tijela, i neko krvarenje kao hematom ali nije hematom.
    Preporučio folnu, duphaston i odmah prestat dojit.
    Vidi se gv, žv i embrij se nazire…
    Naručio me za 4 tjedna jer kaže nema smisla da dolazim opet za tjedan dana a da ću i sama vidjet kako će se to razvijati…
    Ukratko tužna sam i skeptična 😔


    Hej, nadam se da će ipak sve biti u redu. Žao mi je što tek za 4tj možeš opet na pregled… Eventualno da odeš negdje privatno za nekih tjedan dana.. Ne znam.. Ja bi tako nekako. Evo, kod mene se srce čulo na 6+6 tako da nema pravila

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Slazem se s Ninach. Odi za tjedan dana i sigurna sam da ces cuti srce.

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Ninnach

    Ninnach

    Broj poruka: 1033

    Prijavi adminu

    Danas je privatni pregled prošao sasvim ok. Nebo i zemlja naspram onog jučer u domu zdravlja. Srce sam čula i vidla kako kuca i dobila slikicu. Veliki smo cijelih 7mm😊🍀🍀🍀 ali koliko sam shvatila, sve te rane trudnoće ginekolozi gledaju s oprezom jer nitko ti ne može garantirati što i kako će biti. Mi se možemo samo nadati najboljem i vjerovati da će biti sve ok. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.