Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Da otvorimo i ja jednu. Tema za sve proljetnice - po mom misljenju najbolje doba godine za roditi jer je beba vec veca na zimu kad stignu razne bolestine.
    Sretno! 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Sta nema jos ni jedne proljetnice?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • ZeZe

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Imaaaaa.. Pozdrav Lalla☺️☺️☺️☺️☺️

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Hehe, ja nisam proljetnica ali sam otvorila temu za vas 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Saramala

    Saramala

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Pozdrav , ima li tko da je tek otkrio da je trudan ja sam prije 2 dana tj termin mi treba biti 8.3 🍬🧸🙏🏻🤍

  • MissGraz

    Broj poruka: 1317

    Prijavi adminu

    Saramala

    Pozdrav , ima li tko da je tek otkrio da je trudan ja sam prije 2 dana tj termin mi treba biti 8.3 🍬🧸🙏🏻🤍


    Evo ja tek otkrila isto ima 2 dana. 🥰 po mojoj procjeni bi mi trebao termin biti oko 15.3., ako sve bude ok 🙏 jos nisam bila na pregledu - kazu da je rano. 

    [lilypie.com]

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Ja sam otkrila u utorak. Danas mi je 5+0 tocno. Kako se osjecate?

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • MissGraz

    Broj poruka: 1317

    Prijavi adminu

    Ja sam radila test 5 dana prije ocekivane menge i 11 dana nakon odnosa. Clearblue mi je pokazao 1-2tj. Znaci to je skrooooooz rano. A na dan ocekivane menstruacije (1.7.) planiram napraviti BHCG iz krvi. A eto test sam napravila, jer sam stalno imala kao nekakvo stezanje maternice i kratke mucnine, inace sve drugo ok. 🙂 ne mogu docekati pregled, samo da sve ostane “u plusu” i da bude sve ok. 🙏

    [lilypie.com]

  • Avatar malamarelica

    malamarelica

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Ja sam radila dan nakon ocekivane. U pon idem na pregled jer sam prije imala spontani pa me odmah narucila cim ista bude mogla vidjeti da vidi je li  na pravom mjestu.mene samo tu i tamo donja leda i ponekad osjetim grudi  al nista strasno. Bojim se zbog tog loseg iskustva

    https://lb1f.lilypie.com/EqiIp2.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Saramala

    Saramala

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Wow pa sve smo tu u dan dva ja sam radila test 6 d prije neočekivane pa 5 pa 4 sve se bolje vidio plusic meni je također rano jos za pregled mislila sam uraditi betu mozda u utorak ovo ce mi biti 4 beba ali sam prije 10 mj imala spontani tako da sam cijela malo panična i sve osluškujem jucer sam bila bas umorna i nikakva mislim da mi je tlak bio skroz nizak a za pregled cu se strpiti da bude 7 TT to bi bilo negdje do 15.7 pa cu na pregled🙏🏻Osjecaj umora me vec stigao 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.