Proljetne bebe 2021

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Saramala

    Saramala

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Korra cestitam , nove cure dobrodošle a sto se tiče aplikacije jao predivna je pogotovo ovo gdje pratiš kako se beba razvija 

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Hello curke, kod mene nisu super vijesti 😔 srce još ne kuca, rano je kao… Ali ja znam kad sam jedino imala odnos sa mužem i kad je bila ovulacija i ne može biti rano po meni 😔
    Imam i neku cistu žutog tijela, i neko krvarenje kao hematom ali nije hematom.
    Preporučio folnu, duphaston i odmah prestat dojit.
    Vidi se gv, žv i embrij se nazire…
    Naručio me za 4 tjedna jer kaže nema smisla da dolazim opet za tjedan dana a da ću i sama vidjet kako će se to razvijati…
    Ukratko tužna sam i skeptična 😔

    [tickerfactory.com]

  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Pa zašto, koliko misliš da si trudna? Uredno se ženama tek s 8 tjedana znaju čuti otkucaji. I jesi sto posto sigurna kada je bila ovulacija? Još dojiš, plodni dani ti mogu biti jako pobrkani…

    [lilypie.com]

  • Avatar Saramala

    Saramala

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    MareiKate meni se cini da smo ja i ti isto negdje je li ti zadnja bil 1.6 M ? Joj dugo je to za cekati 4 tjedna ja sam isto čitala da zene do 8 tt tek čuju otkucaje tj vide ja sam u prošloj trudnoći kada sam imala spontani tipa dosla jucer jer sam krvarila i nije bilo otkucaja i dodem opet za dva dana otkucaji tu tako da i veceras je moguce da počne ali 4 t cekati je bas dosta 

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Pa ja sam shvatila da kad se kasnije čuje srce da je bila kasnija ovulacija, ali sa 6 tt je neko pravilo… Muž i ja smo imali odnos jednom u mjesec dana, tako da prostora za greške nema 😅
    Ne znam… Eto ja ću poslušati sve što mi je rekao i nadati se ali 🙄 prestanak dojenja mi najteže pada, ne znam kako ću to, još nije završila ni adaptaciju na jaslice 😐

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    A što se tiče 4 tjedna, njegova logika je kao ako ne krvarim sve je ok, ako prrokrvarim znam što je…

    [tickerfactory.com]

  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Ma sigurna sam da nije neko pravilo. A zašto moraš prestati dojiti?

    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    A kao dojenje može u rizičnoj trudnoći izazvat spontanih, tj doprinijet šteti…
    Ne znam,čitala sam i ranije o tome i nema navodno konkretnih dokaza o tome da dojenje utječe na urednu trudnoću ali ne znam što je s rizičnom… Baš ću to istražiti

    [tickerfactory.com]

  • andromeda0303

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav
    Ja sam jucer bila na prvom pregledu (6+2), plod 4mm, odgovara tom tjednu ali nema otkucaja i dr nije bas optimistican za pozitivan ishod… Uz to sam jucer bas prije pregleda pocela i smeđarit. Sutra me ponovo narucio, ako ne bude otkucaja uputit ce me na pretrage za kiretazu….
    Da napomenem da sam prije 8 mjeseci imala vec spontani i zavrsila na kiretazi 😔

  • Avatar Saramala

    Saramala

    Broj poruka: 246

    Prijavi adminu

    Jao nadam se iskreno pozitivnom ishodu kod obadvije cim pročitam ovako odma mi nije dobro i ne mogu vjerovati koliko spontanih ima , nase su babe trudne prale i kopale nosile teret i normalno rađale zdravu djecu ovomjesečno bas tužno danas 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.