Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sunchica555

    Broj poruka: 306

    Prijavi adminu

    Burito evo i moje s katastrofalnom noći. Imam dojam da se nečeg prepala u vrtiću ili je nešto bilo jer je jučer cijeli dan od vrtića nemoguća i onda se nastavilo na noć, plakala je kao u nekom strahu ( i dan i noć) dođeš do nje, sve ok, znači nije bolesna, ponunaš vratiš i opet dernjava. Imala je ogrebotinu na licu sad jel nešto bilo ne znam, tete kazu da nisu primjetile, možda su u skokovima nekim. Nadam se zadnjim. Ja ovakvu noć ne pamtim otkako je imala 3 mjeseca. Sad me sve strah da neće htjeti više spavati u kinderbetu sama, moram smisliti taktiku ako se ponovi i noćas. Evo sad sva premorena na drugom dnevnom spavanju kad je ponoći tulumarila. 
    Na kraju je muž s njom spavao u boravku jer on danas nije radio da se barem ja naspavam. 

  • Tinchy300

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Crazypeach

    Tichy tako ti je i meni bilo. Bila sam stvarno na rubu živaca. Plakao bi od kad smo došli doma s posla sve dok nije išao spavati (uz manje pauze)
    Već sam pisala,znala sam ići na wc on je toliko znao plakati da sam ga posjela u krilo. Ali jednostavno je bio je toliko valjda ljut na mene. U vrtiću to nije mogao ispoljiti van. To je trajalo neka 3 mjeseca. Sad je u redu. I dalje ima faze cendravosti ali ovo je bilo baš za neizdržati.
    Mi smo danas bili u Klaićevoj zbog čestih konjuktivitisa. Rekla mi je dr. da ima začepljene suzne kanaliće (to je čest slučaj kod djece). I sad mu moram to masirati. Dati će mu fore još pola godine;ako niti masaže ne pomognu onda bi trebao ići na operaciju da mu tu neku opnicu maknu

    Ma bas je uzasno. Eto dns cijeli dan visi po meni. Place kad idem na wc i slicno. Fakat sve mogu al to cendranje me ubije. Niti sekunde mira. A jos sam i iscrpljenja od posla i svega doma.
    Kako tu opnu maknu 🤨
    Nadam se da ce masaze pomoci :)
    Sunchica kak je dns curka

  • Burito

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Ja sam neki dan pukla i izderala se nesto od tog silnog cendranja. Nije mi bas na cast, otisla sam se hladit u drugu sobu par minuta i bilo ok. Jos uvijek na nju nekak ne dizem glas kao na brata, mala mi je nekak jos za to pa mi bude krivo ako mi pobjegne. Iako je ovo bilo nesto generalno od ocaja, ne na nju, nikako nisam s muzem mogla izmjeniti 2, 3 recenice od tog silnog plakanja pored uha (kolko god da sam je pokusavala umirit na 1001 nacin). Ona ima postapalicu 'mama dodji'. I onda kad place samo ponavlja to bezbroj puta, iako je cak i nosim u tom trenu.

    Danas bila na obiteljskom rucku i ispalo da jedan od klinaca koji je par sati bio s nama ima upalu uha i temperaturu. I to su nam tek na odlasku rekli, kao dali su mu ujutro cepic pa je bilo ok, pa su dosli. Bas sam ostala paf. Tolko me to naljutilo. Sad samo cekam da vidim hoce li mala to pobrat. Tako me umaraju te bolesti u kombinaciji s poslom, i to moji svi znaji, i onda mi tak nes prirede. Da ne spominjem malu kaj se tolko jadna muci s bronhitisima.

    Nama su zadnje dvije noci malo bile lakse. Razbudila se opet obje noci, al je uspjela ubrzo nastavit spavat tak da ja zadovoljna.

    Joj nadam se da ce stat ti konjuktivitisi. Jel njega boli to kad ima konjuktivitise? Jel bude popraceno i drugim simptomima. Znam da kod klinaca nekog udari na uho, nekog na disne puteve, a nekog na oci.

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Tinchy ako ti je ikakva utjeha-shvaćam te. Muž i ja radimo u istoj firmi i kad se vraćamo doma s posla,razmišljam o tome kak bi bilo da mi stane negdje usput i da ja legnem i zaspim bilo gdje čak pomalo i maštam o tome. Budem užasno umorna kad idemo s posla; a znam da me.doma čekaju kućanski poslovi i mali za kojeg ne znam kakve će me volje dočekati kad dođem po njega u vrtić. Ako je loše volje onda smo svi skupa nadrapali
    Burito grozno. Ja isto poludim na to. Ne shvaćam kak netko može dovesti bolesno dijete na druženje. Dali smo mu čepić pa je ok...da,super. A to kaj je zarazan to nema veze,jel? Nadam se da se ne bude razboljela. 
    Iskreno nemam pojma kak bi ta operacija izgledala,rekla mi je doktorica da se to s s nekim instrumentom radi. Mislim da ga ne boli ništa ali neda kapati oči jer mu to valjda nije ugodno. Tolko čvrsto stisne oči da mu ih ne mogu otvoriti na silu. Naravno bojim se da ga ne povrijedim.
    Ne znam jel imate problema s tim,ali moj se krenuo baš jako tuči. Ako mu nešto nije po volji,npr. kad mu nešto uzmem krene rukom na mene-želi me udariti. To je valjda kao nema vrsta tantruma. Ne znam uopće.kak se ponašati u toj situaciji.

  • Burito

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    I mene mala voli udarit. Al ona je takva mala misica da jedva osjetim 'udarac'  Kao ljute dodje do mene i opali me rukom di stigne (a zapravo ko da me potapsala). Ja joj svaki put ponovim da to nije lijepo i da me moze zaboliti. Zasad smo na tome. Dok recimo kod starije brata dosta strogo nastupimo kod udaraca. Ona je recimo prije imala obicaj da grize, e to bi bas jako boljelo. Tu bi znala dosta ostro rec da se ne smije pa bi se znala rasplakat ili rastuzit. Na kraju je prestala to radit. 

  • Burito

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Ja nakon posla budem kako koji dan. Nekad sam. strgana i jedva cekam samo da ih stavimo spavat (obicno kad su bolesni) , nekad mi je skroz ok i nisam previse umorna (na srecu u zadnje vrijeme je sve vise takvih dana). Imam srecu da mi je firma dosta fleksibilna s radnim vremenom pa se mogu organizirat kako mi najbolje pase, doc kasnije/otic ranije po potrebi, pa ako i trebam nadoknadit odradim to kasnije/sutra/prek vikenda. Po malu budem oko 3.15 u vrticu i onda odma odemo po malca ciji je vrtic dve minute od njenog. Tak da se ne smijem zalit. Muz dolazi kasnije, oko pol 6, i on bude umorniji, al opet dobro hendla taj umor, poteze oko klinaca sa mnom. 

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 415

    Prijavi adminu

    Burito i moj lagano udari,zna da nije lijepo jer odmah poslije toga ko da traži "oprost"želi da ga zagrlim i pomazim. Zna da ne smije,ali valjda mi želi pokazati da je ljut. Znao je i on grist i štpati-sad je prestao raditi to. A voli i vrištati kad mu nije po volji 

  • sunchica555

    Broj poruka: 306

    Prijavi adminu

    Uf što se tiče ispada moja zna sama sebe udariti pa ju ja upozorim da to nije lijepo i da je draga, pa s njenom ručicom kao ju podragam po glavi onda i ona sama sebe podraga. Nekad je stvarno ok poslije vrtića, nekad jedva izdrzim, sad ima onaj plastični autić pa se na njemu vozika i super si je baš ju je lijepo okupirao.
    Ona noć se nije ponovila, znači samo jedna takva je bila, očito ju je neki događaj iz vrtića uznemirio. 

  • Tinchy300

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Znači svi manje vise imamo iste probleme. Mislis si uvijek da je samo tvoje dijete takvo pa osjetis utjehu kad nisi jedini koji takvo nes prolazi. 
    Jos sam ja trudna cca 7 tjedana. Pregled mi je u ponedjeljak. Tak da sam bas umorna i imam mucnine. Vidjeti cemo kaj ce biti na prvom pregledu. Obzirom da jos nije bio nekako niti se je sjetim da sam trudna osim kad imam te mucnine. 

  • Tinchy300

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    I da niti ja nikad necu shvatiti te roditelje koji dovode bolesno dijete da se drugi zaraze. 
    I meni muz pomaze oko svega. Tak da ne znam kak bi da nemam njega. I skuha da ne moram ja i pospremi i odvede malu van. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.