Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ☯️

    ☯️

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Doslo nam je vrijeme da pozelimo dobrodoslicu bebama koje nam stizu na ljeto 2022 🥰😎 Buduce mame i one koje vec to jeste, budite vesele,sretne,zdrave i okrugle ☺️ 
    3,2,1..kreci s punjenjem teme 🤰🏼🤱🏻

  • Avatar Visibaba07

    Visibaba07

    Broj poruka: 762

    Prijavi adminu

    Boookić 🥰
    Ajmo cure da nas uskoro bude čim više tu 🍀🍀

    🙋‍♀️29
    👨‍💼31
    07/21 spontani (8tt)
    30.09.21. +
    Panorama ✔️✔️
    Baby girl M 💞

    [lilypie.com]

  • baMAMA

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Bok svim mamicama 👋🏻👋🏻👋🏻
    Svojevremeno sam se na ovom forumu družila s curama kroz svoje trudnoće, a sada, 3 bebe nakon, je došlo vrijeme da se pozdravim sa svojom trudničkom odjećom. Ako nekoj treba trudničkih hlača ili majica škicnite njušklao oglas 🧐

    https://www.njuskalo.hr/odjeca-trudnice/trudnicke-hlace-majice-haljina-hm-lidl-oglas-35477662 [njuskalo.hr]

    Želim vam svima bezbrižne trudnoće, brze porode i zdrave bebice 💕👋🏻

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo ja sam baš pisala na temi Tko želi bebu da trebamo otvoriti novu temu Ljetne bebe 2022 da mozemo tu tipkati jer meni iako je termin na proljeće kalendarski 6 mj smatram ipak ljeto
    Čekam da se tema krene puniti i da dođe što više članica 
    Meni je + pokazao 24.9, po nekoj računici termin mi je 2.6, čekam prvi pregled kod doktora i baš sam nestrpljiva.. Nadam se da će sve biti OK..
    Komentiram da dignem temu malo na početak 

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1127

    Prijavi adminu

    Pridružujem se,
    Meni se crtice pokazuju vec par dana unazad, ali danas je digitalac pokazao 1-2 + tako da🤞🤷‍♀️
    Tek moram zvati dr da se naručim za prvi pregled i molim se da bude sve dobro ovaj put 🙏 meni aplikacija pokazuje 4+1 i termin 08.06 🙈❤️

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Allie

    Allie

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Bok curke, i ja budem tu s vama. Po mom proračunu termin je krajem 5-og. Nije baš ljeto, ali tu smo negdje 😁. Sad bi trebala biti 5 + 4, a prvi pregled imam 4.10., htjela sam pričekati jer se ne vidi previše ranije.
    Jel imate kakve simptome? Nije da se žalim ali ja samo povremene bolove i jako osjetljive grudi.
    Jako mi je čudno, malo me i zabrinulo što nemam mučnine jer sam u prvoj trudnoći prošla pakao od neprestane mučnine, izgubila 8 kg u prva 4 mjeseca i jako me strah da se opet ne ponovi.

  • Avatar Allie

    Allie

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    I jako me veseli što vas vidim puno sa druge teme, plodni 9. Mjesec 🥰

  • Avatar Atina25

    Atina25

    Broj poruka: 1001

    Prijavi adminu

    Allie Ja sam 4 + 5 i nemam apsolutno ništa osim cica, jako bole i osjetljve su i osjećam se malo napuhnuto..Možda je jos rano, meni su u prvoj t krenuli simptomi sa 7 tj tek, ali sam imala i krvarenje pa mi je dr dao utrogestane i mirovanje pa nakon tableta sam počela osjećat velike mučnine, dal je to bilo povezano ne znam.. Mislim da je jos rano 

    12.10 UZV ♥️ kuca (CRL 0.98 cm) 😍 7tt
    02.11 CRL 2.83 cm ♥️😍 sve super ✅
    11.11 miny anomaly ✅
    02.12,20.12 Raste curka 💖
    ❤ It's a Girl ❤ Panorama ✅
    07.01.2022 Anomaly scan - sve uredno 🙏
    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1127

    Prijavi adminu

    Ja sam prvi put rano osjetila umor i to bas jako, makar su govorili da idu simptomi tek od 6tj. 
    Unazad par dana su me počele cicke boljeti, a od jučer i bradavice 🙈 a imam i onak stalno neki čudan osjećaj u trbuhu ponekad ko da budem dobila M.🤷‍♀️

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

  • Avatar missR

    missR

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Curke prijavljujem se i ja. Cekala sam da krenete pisat jer su mi proljetne bebe vec nekako poodmakle 😀
    Moj termin bi trebao biti oko 26.5 ali svejedno bi bila tu s vama.
    Ja sam trenutno 5+4. Imala sam prvi pregled s 5 tt zbog proslog spontanog i za sad je sve ok. Iduci pregled je 7.10 kad bi trebala cuti ❤️.
    Sretno svima i da nam se pridruzi jos curki brzoo 🤰🏻

    Trudimo se od 8/2020
    Missed ab 2/2021 9TT 🤍🕊
    PCOS
    13.9.2021.➕ 🌈 🐥
    05/2022. 🥰🧸❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.