Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Burito

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Mi ok, i mi smo zdravi bas dugo. Par tjedana vec. Al evo sinoc mi je nesto krenula kasljat i skuzila sam sad navecer da ima malo iznad 37. Vidjet cemo jel se nes razvija il ne bude nis.
    Mi ne kupujemo bas klasicne tenisice. Sva obuca nam je onak mekana izmedju cipela i tena. Al kolko znam za Geox, super brend generalno. Par ljudi sam cula vec gorljivo pricati o njihovoj kvaliteti.
    Tinchy kako si, kako je prosao pregled?

  • Tinchy300

    Broj poruka: 153

    Prijavi adminu

    Hej evo da se javim. Nema otkucaja tako da nia od toga. Cekati cu tjedan dana mozda se nes pokrene. Mislim na mozda prirodno to sve izadje. Ako ne sljedeci tjedan kiretaza. Nadam se da necu morati opet na kiretazu. Imala sam jednu prije svoje curice. Al sta bude biti ce. Htjela bi da to ipak sve prirodno ode a opet mi se to ne ceka dugo jer zelim zavrsiti sa time. Ovih tjedan dana mi je bilo uzasno. Ono kad ne znas kaj je iako sam imala feeling da nece biti dobro.

  • Tinchy300

    Broj poruka: 153

    Prijavi adminu

    Burito

    Mi ok, i mi smo zdravi bas dugo. Par tjedana vec. Al evo sinoc mi je nesto krenula kasljat i skuzila sam sad navecer da ima malo iznad 37. Vidjet cemo jel se nes razvija il ne bude nis.
    Mi ne kupujemo bas klasicne tenisice. Sva obuca nam je onak mekana izmedju cipela i tena. Al kolko znam za Geox, super brend generalno. Par ljudi sam cula vec gorljivo pricati o njihovoj kvaliteti.
    Tinchy kako si, kako je prosao pregled?


    A gdje kupujete obucu - froddo, ciciban il

  • Burito

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Zao mi je, nadam se da ces izbjeci kiretazu. Ja sam imala spontani u ranim tjednima izmedju moja dva klinaca i bas mi je to bilo tesko. Cijeli taj period kad ne znas sto ce biti, pa onda kad saznas… Plakala sam svako malo. I onda sam se na kraju nekako iznenadjujuce brzo oporavila…
    .
    Da, kupujem obucu u Froddu (odnosno taj jedan par cipela koji nosi od kad je prohodala) Jucer sam opet isla u froddo i vele da i dalje nije dosegla 20, da opet dodjemo za mjesec dana. Nikad necu to docekat. Froddo cipelice su mi se nekak pokazale bolje od Cicibanki. Papuce pak preferiram Ciciban, mada sam maloj nasla neke bas zgodne barefoot u Froddu, pa i njih sad ima od tamo. Mozes si pogledat i Superfit, one su dosta dobre. Ja sam starijem malcu zadnje bila uzela od njih. 

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    Tinchy jako mi je žao. Iako te ne znam osobno,mislia sam na tebe 

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 389

    Prijavi adminu

    Oprosti slučajno sam stisnula da se pošalje. Žao mi je,ako je bilo kakva utjeha-barem se desilo sada (u ranim tjednima). Držim fige da krene samo i da bude brzo gotovo. ✌️🙏

    Ajme Burito,tvoja malecka ima baš malenu nogicu…barem ste ušparali na obuči  sve je danas postalo odvratno skupo. Mi kupujemo Frodo papučice. Tenisice isto Geox i jako smo zadovoljni. Dosta su kvalitetne. 

  • Tinchy300

    Broj poruka: 153

    Prijavi adminu

    Hvala curke. Ma da bolje da js tako rano al eto nadam se da ce to ubrzo biti iza nas. Ja sam imala spontani u 12om tjednu prije nego sam rodila L. I sad je ova situacija. Svakako ako dodje do kiretaze ce me uspavati da to ne moram gledati niti osjetiti.

  • Tinchy300

    Broj poruka: 153

    Prijavi adminu

    Burito

    Zao mi je, nadam se da ces izbjeci kiretazu. Ja sam imala spontani u ranim tjednima izmedju moja dva klinaca i bas mi je to bilo tesko. Cijeli taj period kad ne znas sto ce biti, pa onda kad saznas… Plakala sam svako malo. I onda sam se na kraju nekako iznenadjujuce brzo oporavila…
    .
    Da, kupujem obucu u Froddu (odnosno taj jedan par cipela koji nosi od kad je prohodala) Jucer sam opet isla u froddo i vele da i dalje nije dosegla 20, da opet dodjemo za mjesec dana. Nikad necu to docekat. Froddo cipelice su mi se nekak pokazale bolje od Cicibanki. Papuce pak preferiram Ciciban, mada sam maloj nasla neke bas zgodne barefoot u Froddu, pa i njih sad ima od tamo. Mozes si pogledat i Superfit, one su dosta dobre. Ja sam starijem malcu zadnje bila uzela od njih.


    Zao mi je zbog spontanog. Jel ti tijelo samo to rijesilo il si morala na zahvat?
    I mi kupujemo u froddu. Nekako smo se tamo navikli.

  • Burito

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Sve se samo ocistilo. Al prvih mozda i tjedan dana krvarenja sam isla vise puta na pregled i sve je bilo s plodom ok, srce je normalno kucalo, iako je krvarenje bilo dosta jako. Tako da sam se dosta i nadala….Sebe sam krivila jer sam bila u selidbi i bas sam se prefosirala oko toga. I s malom sam imala povremena krvarenja do cetvrtog mjeseca cak. Pa sam non stop brinula. A u 12om tjednu je vec stvarno dosta prevaljenog puta, mogu misliti samo kolko je to tesko… 

  • Tinchy300

    Broj poruka: 153

    Prijavi adminu

    A da 12 tjedan je dosta tesko al imas i tezih situacija od toga. Eto meni je dns krenulo krvarenje pa se nadam da ce se samo sve rijesiti. :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.