Ljetne Bebe 2022 🌞🌊🤱🏻

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sunchica555

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Ni meni to nije jasno, jako neodgovorno ponašanje.Tinchy čestitam, baš lijepa vijest, kad je termin? 

  • Tinchy300

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    sunchica555

    Ni meni to nije jasno, jako neodgovorno ponašanje.Tinchy čestitam, baš lijepa vijest, kad je termin?

    Ako sve bude ok krajem 10og mjeseca. Nisam jos bila na prvom pregledu. Narucili su me 11.3. Hvala 🥰

  • sunchica555

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Baš lijepo 
    Ma samo pozitiva, bit će to sve ok 
    Kad mislite bebe odvikavati od pelena? Jel ste ih već upoznali s tutama/školjkama? 
    Imam tuticu zapakiranu, razmišljam da joj ju već sad odpakiram i malo upoznam s njom, da u igri stavlja bebe kao da piške i sl. pa bi na ljeto probala skinut skroz.

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 433

    Prijavi adminu

    Tichy prekrasno,čestitam!
    Sunchica baš i ja nešto razmišljam o tim pelenama;starijeg jesam nešto kasnije odvikavala mislim da je imao 3 godine. Ovoga maleckoga bi možda malo prije probala. Kad ga pitam jesi se pokakao veli da i primi za guzu. Vidjet ću na ljeto

  • Tinchy300

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Hm i mi smo mislili na ljeto al me strah da ju ne krenem prerano pa da si samo vise posla ne napravim. Njoj je i dalje pelena po noci puna, nekada cak i promoci. Ona govori kada kaka, kaze kaka i primi se za guzu.🤣  i kad piski kaze kaka al se primi za pipicu onda🤣🥰
    Crazypeach hvala🙂

  • sunchica555

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    I mojoj je ponoći puna, al ta nalije  u sebe valjda dvije litre vode dnevno, pa me uopće ne čudi. I moja se prima za pipicu kad kaka ali kad ju pitam jel kakala, kaze kao ne iako je, ne smeta joj . Za piškenje nema znakove. 

  • Burito

    Broj poruka: 204

    Prijavi adminu

    Meni mala bez problema piski u tutu (recimo jednom dnevno ako nam se da skidat pelenu). Stalno se sjedala na tutu i trazila da piski, al ja je nisam shvacala ozbiljno. I onda je jednom ju muz skinuo i ona se fakat popiskila (tipa prije mjesec dana). I tak to ponavljamo jednom dnevno. Nekad preskocimo par dana, kak nam se da. Meni je to sokantno nakon starijeg brata koji je silom odbijao tutu i nikako se nije htio odviknuti. Tek s cca 3 i pol god smo se rijesili pelena. Al ona njega svaki dan gleda kak ide na tutu (on to u boravku sebi namjesti). Pa onda mu gleda u tutu kak je kakao/pisao, pa mu oce guzu brisat. Tak da valjda zato zeli i ona to sve radit po njemu. Plan nam je na ljeto odvikavanje, cisto jer bude toplo.
    Tinchy, cestitke:)) 

  • Tinchy300

    Broj poruka: 177

    Prijavi adminu

    Burito

    Meni mala bez problema piski u tutu (recimo jednom dnevno ako nam se da skidat pelenu). Stalno se sjedala na tutu i trazila da piski, al ja je nisam shvacala ozbiljno. I onda je jednom ju muz skinuo i ona se fakat popiskila (tipa prije mjesec dana). I tak to ponavljamo jednom dnevno. Nekad preskocimo par dana, kak nam se da. Meni je to sokantno nakon starijeg brata koji je silom odbijao tutu i nikako se nije htio odviknuti. Tek s cca 3 i pol god smo se rijesili pelena. Al ona njega svaki dan gleda kak ide na tutu (on to u boravku sebi namjesti). Pa onda mu gleda u tutu kak je kakao/pisao, pa mu oce guzu brisat. Tak da valjda zato zeli i ona to sve radit po njemu. Plan nam je na ljeto odvikavanje, cisto jer bude toplo.
    Tinchy, cestitke:))

    Hvala 🥰

  • Avatar Crazypeach

    Crazypeach

    Broj poruka: 433

    Prijavi adminu

    Mislim da je na moru idealno;tak po cijele dane trčkaraju skoro goli. Ovaj moj manji sve oponaša starijeg. Neki dan smo bili vani i stvarno je puhalo,ali nije htio staviti kapuljaču. Čim nam se pridružio stariji i stavio kapuljaču sebi na glavu;odmah je i mali stavio sebi kapuljaču. 
    I meni muž pomaže,bilo bi ružno reći da ne;ali većina toga je na meni. Ne kuha i nije da baš nešto obavlja kućanske poslove ako mu kažem da nešto napravi sigurno bude;ali mene smeta što sve moram govoriti
    Skoro svake večeri nam promoči pelena;i ovu nam je promočila. Ali nije to da se skine pelena i sad je to to. Kad ih se odvikava;onda im se pelena ne stavlja po danu;ali recimo kad idu spavati popodne/navečer onda neko vrijeme još da. Mojem starijem i dan danas pobjegne po noći.
    Imam smješnu dogodovštinu-kad smo odvikavali starijeg bili smo na moru i pozvali su nas prijatelji koji također imaju dva dečka. Starijeg smo tek krenuli odvikavati i naravno piškio je kud je stigao;nije ga uopće smetalo. Drugi dan mi je javila prijateljica da je njezin sin počeo opet pišat isto bilo gdje jer je vidio mojeg  popišao im se na krevet,kauč... nije mu bilo jasno kako moj može pišat slobodno a on više ne

  • sunchica555

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Pa da nekako mislim da i je ljeto najbolje, samo bi ju mozda već sad upoznala s tutom da joj do ljeta bude poznata. 
    Hahah crazypeach lukavi su oni, ako može ovaj zasto ne bi i on mogao svugdje
    Joj moj uglavnom radi od jutra do mraka, ako ne radi zna par jela napraviti, makar i prilog, u globalu da i ja moram napomenuti ako zelim da se nesto napravi, napravit će, sam se ne bude baš sjetio, muški mozak. Al ne mogu reć, imao je baš strpljenja za nju dok je jako mala bila i derala se po noći, znao bi ju nunati po dva sata iako je radio drugi dan a ja bila na rodiljnom dopustu jer mu je bilo zao mene. 
    Zna svekrva uletit tokom tjedna, pa pokupi malu u vrtić prije, skuha nešto, donese, čak mi sredi malo stan, u super smo odnosu i to mi baš znači, dovoljno da ne moram kuhati kad dođem doma, nekad onda i ja odem na kavu s prijateljicama ili obavim šta trebam, mama radi pa njoj za vikend odemo. Nekako probam sve uklopiti i da nitko nije zakinuti. Hvala bogu i jedna i druga strana hoće uskočiti i pripomoć, a meni baš znači imati malo vremena za sebe i život prije djeteta. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.