Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Melodie

    Melodie

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Curke, meni danas tocno misec dana od termina. Osjecan da mi je tilo u stresu, dajen sve od sebe da se ohrabrujen. Cilo ovo vrime mi je glavna misao za gurat naprid bila: ajde ima jos vrimena. Bome nema bas toliko. Sutra ujutro cu do Dm-a da dovrsim stvari za rodiliste. Sutra piturajemo sobicu. Krevet (lesnina Grow) je sastavljen, komodu cekamo da dode, ja umiren od straja i tako:) Sljedeci pregled mi je 17.10. tada cu bit pri kraju 37 tjedna, radit ce mi bris na streptokok i to je ujedno i sluzbena zadnja pretraga . Ja san bila uvjerena da cu morat jos koji put vadit krv i slicno ali ne.  

    🎼najljepsu ljubavnu pjesmu, najljepsu ljubavnu stvar🎼 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻 / termin 8.11./ 🎀 little girl on the way🎀

  • Avatar Skakavac

    Skakavac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Dan :) 
    Evo i mene nakon ogtt-a. Proslo je sve dobro. Limun u otopinu, doduše napravila mi je s mlakom vodom.. Nez samo kako bi bilo bez limuna 🤢😅 sve u svemu čak i bez mučnina. Rečeno mi je minimalno kretanja, doslovno soba WC 🥴 kad sam sa sinom bila, u vrime corone, ladno su me Vanka pustili, u auto. Sve u svemu na tašte nalaz 4.5 a kad me bocnila s aparatićem bilo je 5.4. Bogu hvala proslo je i dobro je. Odma nakon muz i ja na omlet i američke palačinke 😄
    Melodie, tvoju poruku zadnju čitam. Drzin fige da se sta manje stresiras.. govori ti najveca trtarosica ali zbilja same sebe sataremo i nista dobrog od svega toga. Mene je to unistilo na prvom porodu. 
    U zadnja dva tjedna dvi poznanici su rodile u splitskom rodilištu i iskustva su im super. Samo polako. 🫂

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Zahvale idu dragoj šareni_oblak za popis, ja samo sve čuvam 😅
    Melodie stvarno si baš baš blizu, ali vjerujem da će sve to biti dobro. Mislim da je normalno da si sad i u grču, ja imam još vremena pa kad krenem razmišljati isto budem 😂 Možeš ti to!!
    Skakavac super da je dobro prošao!
    Tess1989 mislim da svugdje oblače u njihovu robicu, jedino za izlazak treba donijeti od doma, nek me isprave cure ako griješim.
    Krevetić i mi imamo, sad baš gledam madrac tako da pratim za to 😄

    5/20 - ab in tractu
    11/23 - missed ab
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Mrvica722

    Broj poruka: 466

    Prijavi adminu

    Je li normalno da ja bebu u 22 tt i dalje soječam nismo oko i ispod pupka??

  • Mrvica722

    Broj poruka: 466

    Prijavi adminu

    Osjećam nisko*

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Mrvica722 moja je čitavo vrijeme nisko tako da ju najviše i osjećam tako dolje

    5/20 - ab in tractu
    11/23 - missed ab
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Avatar Melodie

    Melodie

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Mrvica722

    Osjećam nisko*

    Ma to je sve normalno. Ja san sebe znala izludit 'kako osjecan udarce ovako nisko, ovako livo, ovako desno, ovako u pupku' , ajme sad je ne osjecan cili dan blabla. Prosli put u ginekologa kad sam bila, nisan imala osjecaj udarca par sati, a on mi govori taj moment dok apsolutno nista ne osjecan da skace ko luda gori doli i da je bas lipo aktivna:) tako da opusti se slobodno. Cak i da je ne osjetis neko vrime nemora znacit nista a kamoli se brinit sta je osjecas na cudnin mistima. 👌

    🎼najljepsu ljubavnu pjesmu, najljepsu ljubavnu stvar🎼 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻 / termin 8.11./ 🎀 little girl on the way🎀

  • Teab1

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Mrvica722

    Je li normalno da ja bebu u 22 tt i dalje soječam nismo oko i ispod pupka??

    Ovisno kak nosis,ak nisko onda ces je vecinom tak i osjetit, tu i tamo kako poraste bus sam osjetila bol u zelucu 😂 ili rebrima,ja dobila mail od ginekologa da je nalaz skroz uredan i da se vidimo u utorak,moj mali pak neku upalu grla skupil pa sad idemo pedici,aj ak nis barem se oko sebe nenoram brinut pa mogu vrijeme posvetit iskljcivo njemu sad kad je bolestan

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar Melodie

    Melodie

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Hvala cure na utjesi 🥹 A na tremu nemogu uopce utjecat. Tako mi je u trudnicu opcenito. Kao pred svaki pregled, ja svjesno nebuden u strahu, buden skroz non salantna , ali srce mi pocne lupat dvista na sat, iznutra se tresen, skoci mi tlak. i Cin ja napustin ordinaciju odma je sve ko prije. To uopce nisan sebi ja, ne pripoznajen se u trudnoci. Nisan nikad bila ovako pizdasta i pripadnuta. Ali eto, stvarno mi je ovo drugo stanje kako kazu. Samo da jos istrpin ovaj misec i da sve bude super ka dosad. I ja san prvi i zadnji put zavrsila s razmnozavanjem:D i stara san i neda mi se ovo. Samo da moja mala slatkica dode na svit ziva i zdrava i da se vise nikad ne vracan u ovo stanje:D 

    🎼najljepsu ljubavnu pjesmu, najljepsu ljubavnu stvar🎼 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻 / termin 8.11./ 🎀 little girl on the way🎀

  • hoyaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Mrvica722

    Je li normalno da ja bebu u 22 tt i dalje soječam nismo oko i ispod pupka??

    U tom tjednu nije ni maternica puno veca od razine pupka. Guglaj fundus height pa pogledaj na slici. Ja sam sad u 24. tjednu tek pocela osjecat oko pupka, mozda mrvicu iznad. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.