Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Doriis

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Teab1

    Doriis

    Teab1

    ja na ogttu, tlak me izdo pa mi pozilo,nisam povratila hvala bogu pa nemoram ponavljat,cekam jos pol sata za zadnje vadenje i gotova sam
    Sretno i izdrzi 🙏 Meni je ta tekucina bila oke za popiti, nista strasno, ali poslije kad je krenula mucnina, vrtoglavica, znoj me oblio…grozno nesto. Srecom nisam povracala pa sam uspjela odraditi to i svi nalazi su super, ispod granice. Ja sam pijuckala malo vode dok sam cekala i umivala se hladnom vodom da dodem k sebi.
    e isto je bilo i kod mene, nisam povracala al me napalo sve ostalo, al evo doma sam pa jedem i pijem odma mi bolje, vodu nisam htjela pit da ne zezne rezultate al sam zato jucer zadnji obrok imala u 20 h rizu i piletinu sa zeljem to je kao djetno 😂

    Ja taj cijeli dan nisam mogla nista slatko jesti a inace volim slatko, jela sam samo slance, jogurt i stapice 🤣 javi kakvi ce ti biti rezultati


    Iduci pregled 25.10.2024.
    22.03.2024. + 😇
    26.11.2024. - termin 💗 it's a girl 💗

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Bebika žao mi je, želim ti da ti ova trudnoća do kraja bude uredna i bez ikakvih problema! ❤️
    wildflower joj hvala ti, budem onda vidjela ove koje si spomenula da ne uzimam bezveze sa zalanda 😄
    Hypnoticpoison jesam da, https://ginekologija-boras.hr/dijabeticka-dijeta-1800-kcal-za-gestacijski-dijabetes/ ovako sam doslovno dobila popis na VV. Za pupak ja se iz škole još sjećam da je najbolje koristiti fiziološku i octenispet, obične gaze, bitno ti je držati ga suhim i ne pokrivati pelenom.  Ako dođe do infekcije onda se koriste dodatni preparati. Svaka mama radi na neki svoj način tako da vjerujem da buš našla kaj će tvojoj bebi najbolje pasati 😄
    Bonnie9 ajde javi kako je prošlo, pratimo se po trudnoći jedino kaj ti mogu reći da i mene svako malo tako boli, ali ništa se dolje ne događa tako da se nadam da je i kod tebe tako. ♥️
    Teab1 neka bude uredan, javi kad dobiješ nalaz!! 

    5/20 - ab in tractu
    11/23 - missed ab
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Teab1

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    Dosli rezultati i kaze ovako nataste 4.4>. 5,1
    60 min  6. 7. > 10.0
    120 min 4.2.> 8.5,da rezimiramo fali mi secera u krvi 😂

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • 20’

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Bonnie9, vjerujem da si se uplašila :/ I mene ti tako zna boliti pogotovo kada sam malo aktivnija u danu. Sretno i javi kako je prošao pregled 💪🏻

  • Teab1

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    sad se gledam nalaz i skuzim ds mi je nesto bakterija nadeni u urinu zvala ginica ne javlja se, dr opce je nezainteresiran, sad poslala mail nadam se sto brzem odgovoru,ja nemam nis simptoma nit bolove u tom podrucju pa si mislim da je mozda nista. 

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • A11

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    I kod mene je isto,cim sam malo aktivnija uzasan pritisak dolje..ne znam jel to zbog niske posteljice ali znam da u prvoj trudnoci nisam ovako rano osjecala taj stalni pritisak. U svakom slucaju, Bonnie9 sretno na pregledu! 🤞🏻



    • 20.04.2022. 🌷

  • A11

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Teab1

    sad se gledam nalaz i skuzim ds mi je nesto bakterija nadeni u urinu zvala ginica ne javlja se, dr opce je nezainteresiran, sad poslala mail nadam se sto brzem odgovoru,ja nemam nis simptoma nit bolove u tom podrucju pa si mislim da je mozda nista.

    Ma samo ti na vrijeme kreni s terapijom za bakterije ako je potrbeno,nemoj da ti itko to zanemari.
    Ja sam u prvoj trudnoci imala problem s time jer me moja gin (opca med.) nije dozivljavala kad sam dolazila na preglede s nekim bolovima dolje,uvjeravala me da je to normalno. Dok se te bakterije nisu toliko prosirile da sam imala grceve gdje se ne bih mogla pomaknuti s mjesta,paraliziralo bi me na 5 min kad bi krenulo. Srecom me moj privatni (sadasnji) gin.tada spasio kad sam ga nazvala i objasnila sve..



    • 20.04.2022. 🌷

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    Pake

    Bebikažao mi je, želim ti da ti ova trudnoća do kraja bude uredna i bez ikakvih problema! ❤️
    wildflowerjoj hvala ti, budem onda vidjela ove koje si spomenula da ne uzimam bezveze sa zalanda 😄
    Hypnoticpoisonjesam da,https://ginekologija-boras.hr/dijabeticka-dijeta-1800-kcal-za-gestacijski-dijabetes/ ovako sam doslovno dobila popis na VV. Zapupakja se iz škole još sjećam da je najbolje koristiti fiziološku i octenispet, obične gaze, bitno ti je držati ga suhim i ne pokrivati pelenom. Ako dođe do infekcije onda se koriste dodatni preparati. Svaka mama radi na neki svoj način tako da vjerujem da buš našla kaj će tvojoj bebi najbolje pasati 😄
    Bonnie9ajde javi kako je prošlo, pratimo se po trudnoći jedino kaj ti mogu reći da i mene svako malo tako boli, ali ništa se dolje ne događa tako da se nadam da je i kod tebe tako. ♥️
    Teab1neka bude uredan, javi kad dobiješ nalaz!!

    Ove: https://www.zalando.hr/evenandodd-maternity-tajice-hlace-black-evo29b00q-q12.html 
    ali odmah da upozorim da nisu neka kvaliteta, isto su tanke.. vjerojatno se i proziru na suncu
    Ja ih nosim po kuci... kad mi se jedne prosire i uniste, idu u smece i uzimam nove :D

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Avatar Sunflower! 🌻

    Sunflower! 🌻

    Broj poruka: 496

    Prijavi adminu

    Bonnie9, sretno danas i javi nam se! 
    I mene svasta nesto boli i probada u zadnje vrijeme, trebala sam na pregled sutra ali sam morala pomaknuti na cetvrtak, nadam se da je sve ok 😬
    Ja kao racunam da mi je to zato jer je trbuh bas iskocio zadnjih tjedan dana.
    Iako sam svaki put do sada bila zatvorena ko cep do kraja, ipak je ovo cetvrta trudnoca pa nikad ne znas, nije mi svejedno... 

  • Avatar Sunflower! 🌻

    Sunflower! 🌻

    Broj poruka: 496

    Prijavi adminu

    I ja uzela tajice sa Zalanda, one neke Anna Field... nisu neka sreca, al za po doma ok za te pare 😅
    Dva komada bila 16€.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.