Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lion32

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Doriis sta si smjela piti vodu? Meni strogo zabranili..Bonnie javi obavezno sta kazuTea i kod mene nađene bakterije i čekam sad gin da me nazove..Zapravo jako ružnih par dana..
    Ogtt nisam uspjela, povracala sam nakon 57 min. Malo mi je falilo🤣 muž je bio samnom i zbog njega sam i izdržala toliko jer me odveo na zrak. Inace bi se srušila.. E onda te bakterije,  sve mi je kaoticno u urinu...
    I na kraju svega kolaulogram nije dobar a na heparinu sam i vene su mi se pojavile...
    Luda sam više..  😔😔

  • Teab1

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    Lion32

    Doriis sta si smjela piti vodu? Meni strogo zabranili..Bonnie javi obavezno sta kazuTeai kod mene nađene bakterije i čekam sad gin da me nazove..Zapravo jako ružnih par dana..
    Ogtt nisam uspjela, povracala sam nakon 57 min. Malo mi je falilo🤣 muž je bio samnom i zbog njega sam i izdržala toliko jer me odveo na zrak. Inace bi se srušila..E onda te bakterije, sve mi je kaoticno u urinu…
    I na kraju svega kolaulogram nije dobar a na heparinu sam i vene su mi se pojavile…
    Luda sam više.. 😔😔

    ja skoro povracala, nisam jer bi morala ponavljat, pozlilo mi je i sve mi se zacrnilo nakon drugog vadenja krvi pa su sestre morale intervenirat a ja se osjecala ko da sam bakica 😂, isto cekam sutra da mi se jave da vidim oce mi kaj dat ili cu morat urinokulturu odradit, ova trudnoca stalno nesto, vise mi dost 🙄, prvo rano krvarenje,pa onda hematom,pa gljivicna infekcija sad opet neki bog luda sam vise

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Teab1

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    hvala bogu da nisam, to sam htjela napisat

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • freyaa

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Teab1

    sad se gledam nalaz i skuzim ds mi je nesto bakterija nadeni u urinu zvala ginica ne javlja se, dr opce je nezainteresiran, sad poslala mail nadam se sto brzem odgovoru,ja nemam nis simptoma nit bolove u tom podrucju pa si mislim da je mozda nista.

    Ja sam isto imala prosli put kad sam vadila urin nesto bakterija, doktor je rekao da nije za antibiotika, ako i sl put bude da ce mi onda ukljuciti terapiju, ja sam u medjuvremenu pila mnogo caja od brusnice, cista brusnica, malo je skuplji ali vrijedi stvarno i prolom vodu i sad kad sam izvadila urin nema nista vise.. 
    Eh cure da Vas pitam, ja i jos jedna drugarica sa foruma Aretata koja je izgubila sifru 😁 imamo jedan problemcic.. Boli nas donji dio stomaka, znaci ne prepone, da li su to ligamenti ili imamo razloga za brigu, mene je jutros i donji dio ledja bolio..  Obje imamo kontrolu u srijedu..

  • Lion32

    Broj poruka: 201

    Prijavi adminu

    Evo meni su sad rekli da moram ponavljati. Sad kad sam se isplakala spremna sam to ponovit🤣Tako I meni, malo krvarenja, pa grčevi u nogama, pa bakterije... stalno neke sitnice a brinu me

  • Teab1

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    Lion32

    Evo meni su sad rekli da moram ponavljati. Sad kad sam se isplakala spremna sam to ponovit🤣Tako I meni, malo krvarenja, pa grčevi u nogama, pa bakterije… stalno neke sitnice a brinu me

    si iz zga?  ak da odi u Brayer,stavit ce ti malo limunske nutra i puno ce bit lakse za popit,ja nosala i svoj limun za svaki slucaj 😂 pila sam na 2 puta trebala sam 3 zeznula se,ugl zadnji sat sam lezala na stolici jer mi se mracilo i svjetlucslo pred ocima al uspjela sam  ak ti je lose sam im reci

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar Skakavac

    Skakavac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Nez kako vi ali ja ne zapamtim kome sve trebam odg. Mozak ko u ribice. Hvala svima koje su se osvrnile na tajice. U oysha cu obzirom da je neka od vas kupila. Pojma vise neman ko 😂 I ranije sam klasične uzimala i super su stvarno, materijal predobar.  
    Ujutro idem na ogtt s limunom u torbi 🤣 zato cu privatno ko i prosli put. Nije mi bila muka, bas nista. Nadan se da Ce tako i sutra. Samo da skinem s glave i to. U sridu pregled, vec mi je lose zbog kg ali dobro sta je tu je 😅

  • Teab1

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    Skakavac

    Nez kako vi ali ja ne zapamtim kome sve trebam odg. Mozak ko u ribice. Hvala svima koje su se osvrnile na tajice. U oysha cu obzirom da je neka od vas kupila. Pojma vise neman ko 😂 I ranije sam klasične uzimala i super su stvarno, materijal predobar.
    Ujutro idem na ogtt s limunom u torbi 🤣 zato cu privatno ko i prosli put. Nije mi bila muka, bas nista. Nadan se da Ce tako i sutra. Samo da skinem s glave i to. U sridu pregled, vec mi je lose zbog kg ali dobro sta je tu je 😅

    sretno na ogttu,meni danas cjeli dan mukica i glava boli 😬,nek sam ja to odradila,slj tj moram zvat svoje na poslu za go,da iskoristim to pa laganini na porodiljni i rodit 😂 pre brzo sve ovo nekak ide

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Pake, 20’, A11, sunflower, lion32  cure hvala puno, moram priznati da mi je jako lijepo kad ovako jedna drugu podrzavamo❤️
    Eto stigla doma doktor kaze da se malo spustio cerviks ali da to nije nista strasno za ove tjedne ( negdje je oko 3cm) sa bebom je sve ok. Rekao je da to moze biti od umora a ovih dana stvarno nisam stala. Meni se cini da sam se mozda malo nahladila ali mi doktor nije htio sada poslati urin na kontrolu, moracu sa brusnicom sama sebe malo natjerati. Rekao je malo vise odmora i nikako da sjedim i da stiscem donji dio jer to dosta spusta bebicu dole i jace se osjeti. Valjda ce i ovi bolovi popustiti. Hvala jos jednom cure❤️🥰🌸 

  • Doriis

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Lion32

    Doriis sta si smjela piti vodu? Meni strogo zabranili..Bonnie javi obavezno sta kazuTeai kod mene nađene bakterije i čekam sad gin da me nazove..Zapravo jako ružnih par dana..
    Ogtt nisam uspjela, povracala sam nakon 57 min. Malo mi je falilo🤣 muž je bio samnom i zbog njega sam i izdržala toliko jer me odveo na zrak. Inace bi se srušila..E onda te bakterije, sve mi je kaoticno u urinu…
    I na kraju svega kolaulogram nije dobar a na heparinu sam i vene su mi se pojavile…
    Luda sam više.. 😔😔

    Kad sam dosla na vadenje nakon sat vremena gdje sam jedva stajala na nogama i bila blijeda ko krpa rekla mi je sestra da mogu guc po guc vode uzeti ako bi mi onda bilo lakse... jer u tom peridou mi je bilo najgore, jedva sam dosla iz cekaone unutra, skoro nista nisam vidjela pred ocima 😬 


    Iduci pregled 25.10.2024.
    22.03.2024. + 😇
    26.11.2024. - termin 💗 it's a girl 💗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.