Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Teab1 drago mi je da je nalaz dobar, valjda nije nikaj s urinom 🙌🏻 nek i ostalim curama budu dobri nalazi! ♥️
    Bonnie9 super da je tak, probaj se sad sljedećih dana malo više odmarati!! 😘
    Kaj se bolova tiče, rekla sam već da mene od početka trudnoće prate i ne prestaju. Gore dolje lijevo desno kako god, mene je bolilo ili boli i dalje. Na mirovanju sam već neko vrijeme, to pomogne tu i tamo. Ima dana kada ne mogu ništa od bolova.🫠 Rekli su mi da je vjv zbog toga kaj mi je beba ful nisko. Jedino kaj je urea i dalje prisutna pa ću morati odraditi još jednu turu antibiotika. 
    Tajice budem uzela onda te jeftine, nekako mi najviše trebaju za doma jer ovako i onako nigdje ne idem osim po kontrolama i svaka 4 tjedna tu i tamo negdje s mužem. 😂

    5/20 - ab in tractu
    11/23 - missed ab
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • 20’

    Broj poruka: 52

    Prijavi adminu

    Bonnie9, zato smo i tu, da olakšamo jedna drugoj ovo “blaženo stanje” 😇 svakako vise odmaraj 💪🏼 ti si doma ili još radis s obzirom da ti je dr rekao da ne sjediš koliko sam skužila 

  • Avatar Sunflower! 🌻

    Sunflower! 🌻

    Broj poruka: 496

    Prijavi adminu

    Bonnie9 ajde hvala Bogu da je sve ok! Nista, nema ti druge nego usporiti 😬😬

  • Avatar Skakavac

    Skakavac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Teab1

    Skakavac

    Nez kako vi ali ja ne zapamtim kome sve trebam odg. Mozak ko u ribice. Hvala svima koje su se osvrnile na tajice. U oysha cu obzirom da je neka od vas kupila. Pojma vise neman ko 😂 I ranije sam klasične uzimala i super su stvarno, materijal predobar.
    Ujutro idem na ogtt s limunom u torbi 🤣 zato cu privatno ko i prosli put. Nije mi bila muka, bas nista. Nadan se da Ce tako i sutra. Samo da skinem s glave i to. U sridu pregled, vec mi je lose zbog kg ali dobro sta je tu je 😅
    sretno na ogttu,meni danas cjeli dan mukica i glava boli 😬,nek sam ja to odradila,slj tj moram zvat svoje na poslu za go,da iskoristim to pa laganini na porodiljni i rodit 😂 pre brzo sve ovo nekak ide

    Ma samo da pretraga prode pa cu lakse. Mene mučnina nije još pustila tako da ako i bude posli toga.. prezivit Ce se. Nadan se da Ce bit dobri rezultati. Super da si odradila . 
    Da, vrime bas leti. Za Cas Ce to sve skupa 🥲 

  • SO84

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene , nova sam ovdje i sve citam i prucavam .
    Prvi IVF .Embriotransfer prije 4 dana .Simptomi nepodnosljivi 😔Grudi osjetljive , napuhnuta , razdražljiva ,umorna , nervozna ... 
    Cekamo betu za 8 dana .Koristim vaginalete cyclogest 400 mg ujutro i navecer te folacin .Ne znam jer su mi ovi svi simptomi od utrogestana ali ovako se nisam osjecala nikada 😪

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Pake probacu hvala😘 nadam se da ce i tebe popustiti bolovi ❤️
    20’ a da imas pravo🥰❤️ ja jos radim, ali sada puno manje posla ima… bar jos nekih mjesec dana se mora raditi. A da rekao je sto manje u sjedecem polozaju da ne stiskamo bebicu… 
    Sunflower pokusavam bar onoliko koliko mogu😁❤️
    Skakavac nadam se da ce popustiti mucnina i da ces biti bolje🥰
    So84 sretno 🥰 nadam se da ce sve biti ok

  • A11

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Bonnie9 hvala Bogu da je sve dobro! Odmaraj,sad ti je to najbitnije 🥰
    SO84 drzim fige da sve bude u redu! 🤞🏻



    • 20.04.2022. 🌷

  • Avatar Kuglica22

    Kuglica22

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Zene, ako netko zna, ako uzmem bolovanje kod ginekologa od 10 dana, pada li mi naknada na porodiljnom na manhi iznos ili ostajr moja neto placa?

  • TeaM

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Cure, znam da je netko pisao veliki popis za bebu i rodilište? Ima li netko spremljen popis da ne tražim po grupi :) 

  • hoyaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Kuglica22

    Zene, ako netko zna, ako uzmem bolovanje kod ginekologa od 10 dana, pada li mi naknada na porodiljnom na manhi iznos ili ostajr moja neto placa?


    Gleda se prosjek zadnjih 6 placa, znaci bit ce nesto manja, ali neznatno.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.