Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Zimske bebe - termini poroda ☃️
    .
    STUDENI ❄️
    Melodie 08.11.2024., curica 
    Senci_i 08.11.2024., dečko
    Doriis 26.11.2024., curica
    .
    PROSINAC ❄️
    Tratinčica12 05.12.2024., dečko
    atena 05.12.2024., dečko
    franka007 07.12.2024., curica
    šareni_oblak 14.12.2024., dečko
    nola95 17.12.2024., curica
    Marta82 17.12.2024.
    Tess1989 18.12.2024., curica
    zmajja 24.12.2024., curica
    Teab1 29.12.2024., curica
    .
    SIJEČANJ ❄️
    Matejaa 05.01.2025., dečko
    Bonnie9 07.01.2025., curica
    Skakavac 07.01.2025., čekamo spol ✨
    20' 09.01.2025., curica
    Pake 10.01.2025., curica
    Hypnoticpoison 12.01.2025., curica
    Lion32 14.01.2025., dečko
    seniiii 17.01.2025., curica
    Kuglica22 19.01.2025., dečko
    nyssa_ 20.01.2025., dečko
    Hoya 27.01.2025., curica
    .
    VELJAČA ❄️
    Leona89 06.02.2025., dečko
    Darli 07.02.2025., curica
    Lusylu 08.02.2025., dečko
    Mrvica722 12.02.2025., čekamo spol ✨
    BikMik 17.02.2025., dečko 
    TeaM 17.01.2025., curica
    Sunflower! 22.02.2025., dečko
    nicaivo 26.02.2025., curica
    .
    ✨ TERMIN PREGLEDA ✨
    BikMik - anomaly 07.10.
    Bonnie9Sunflower!, Tratinčica12 - 08.10.
    seniiiizmajjaSkakavac, freyaanicaivo anomaly - 09.10.
    Kuglica22, Senci_i - 10.10.
    Doriis - 14.10.
    Teab1 - 15.10.
    PakeHypnoticpoison, Lusylu - 16.10.
    hoya - 17.10.
    Tratinčica12 - 23.10.
    nysaa_ - 25.10.
    atena - 29.10.
    freyaa - 05.11.

    5/20 - ab in tractu
    11/23 - missed ab
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Avatar Skakavac

    Skakavac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    šareni_oblak

    Skakavac

    donna9 super hvala ti :)
    Sitila si me na oysho i nasla na netu da imaju i tajice za trudnice. Bas cu sutra otic uzet. Cini mi se da sam samo u tajicama. Imama dvoje mum rebe iz hma i nisan zadovoljna. Mozda su mi malo velike ali nekako se prebrzo opuste, ko da se rastegnu pa mi je to ajme za nositi. I ovako sam ko buhtla 🤣nola95 molim Boga da se nista od onog ne ponovi no kako bude. Ponovno Bogu u ruke, neman se u sta drugo uzdat. Ginek ne govori nista, a ni sama nisam pitala jer ka ima jos vrimena. Čitala sam da ne induciraju ako je prethodno bija carski. Nadam se da je tako. Prinila sam 11 dana i ni a ni b nakon indukcije. Uzas ukratko. Nazalost ne znam sta je prirodni trud. Molim Boga da ovog puta bude drugacije 🤞🤞
    Naravno, samo da sve prode kako triba, da budu zivi i zdravi svima. Nista drugo
    Ja imam sličnu priču s poroda. Prenijela 11 dana, indukcija 2 dana na kraju hitni carski. Pitala sam na zadnjem pregledu što očekivati od poroda, rekao je da indukcija ni u kojem slučaju ne ide, nikakva umjetna poticanja poroda jer je velik rizik od pucanja ožiljka posto su umjetni trudovi jači. Rekao je da ćemo još pričati, ali u njegovom iskustvu, ako se do 39 tjedana ništa ne događa prirodno, dogovara se carski. Meni je to bilo bitno znati jer sam prestravljena ponovnog inzistiranja na prirodnom porodu a ne ide. Ovako bar znam da ili ide prirodno ili carski i nikakva poticanja s njihove strane ne smije biti


    Zaj mi je zbog sličnog iskustva, ali Bogu hvala da je stav ginek takav kakav je. Ima i smisla. Samo kad se sitin tih trudova svih devet sati a ni a ni b od pomaka. Ne daj Boze nikome. 
    Ja cu svoju pitat tamo iza 30og tjedna 🥲 nadam se da je istog stava. Mada najbitnije je u rodilištu. Pretpostavljam da za svih vridi isto, pogotovo kod takvih rizika. 
    Da ne kazen koliko to pomaze psihi. 😮‍💨🥲

  • Avatar Pake

    Pake

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Hvala svima na čestitkama! ❤️
    I opet kažem, hvala kaj dijelite svoje lijepe i manje lijepe priče s poroda, osobno mi svaka pomogne u nekom smislu jer ipak ću prvi put rađati i želim biti informirana koliko mogu biti u svakom pogledu tako da hvala vam! Žao mi je da su neke imale takva iskustva, želim nam svima da porodi koji slijede prođu dobro sa što manjim komplikacijama za nas i za bebice!
    Spavaćice ću naručiti pred porod negdje kao i grudnjake za dojenje preko sheina, našla sam ih par super - žene ih hvale, a jeftini su. Tajice imam obične samo sam uzela veliki broj, ali sad me već stežu jer baš imam trbuh tako da bum naručila Anna Field mama preko zalanda, javim kakve su.
    Cure koje su u terminima u 11.mjesecu nadam se da ste dobro, sad je to sve baš blizu!! ❤️

    5/20 - ab in tractu
    11/23 - missed ab
    5/24 - 🌈 baby, it's a girl 🌸

  • Bebika

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Drage zimske mamice, ponekad uđem u vaš forum malo provjerit kako mi napredujete, ali samo kad sam dobro raspoložena, inače me stegne u grudima jer sam i ja nekad bila s vama, vrlo kratko. Hvala Bogu brzo sam dočekala drugu trudnoću, za sada sve napreduje dobro a vama svima želim sve najbolje, osobito mamama kojima je ovo prvi porod ❤️ pozdravlja vas mama i dečkić iz proljetnica 2025 🍀💕 franka i šareni oblak vas dvije se nekako najvise sjećam i baš mi bude drago da sve ide kako treba 😍🥰 neka tako i ostane, pratim vas curke i lijepo je vidjeti kako podržavate jedna drugu. 😘 

    07/2024 + 🍀🌈

  • Teab1

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    Bebika

    Drage zimske mamice, ponekad uđem u vaš forum malo provjerit kako mi napredujete, ali samo kad sam dobro raspoložena, inače me stegne u grudima jer sam i ja nekad bila s vama, vrlo kratko. Hvala Bogu brzo sam dočekala drugu trudnoću, za sada sve napreduje dobro a vama svima želim sve najbolje, osobito mamama kojima je ovo prvi porod ❤️ pozdravlja vas mama i dečkić iz proljetnica 2025 🍀💕 franka i šareni oblak vas dvije se nekako najvise sjećam i baš mi bude drago da sve ide kako treba 😍🥰 neka tako i ostane, pratim vas curke i lijepo je vidjeti kako podržavate jedna drugu. 😘

    zao  mi je sto si kroz to morala proc al mi je drago da je druga bebica na putu i da si u prilicno sigirnim tjednima samo nek se tak nastavi i da docekas svog decka na proljece 2025,kad vam je termincek? 

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Bebika zao mi je sto si kroz to prosla ali mi ke drago sa je sada sa bebicom sve u redu😍cestitke i  želim ti puno sreće ❤️

  • seniiii

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    A11
    Ja sam u istoj situaciji kao i ti sto se tice posteljice, receno mi je mirovanje.. u srijedu imam kontrolu tada cu biti 24 plus 2 pa cu cuti da li ima kakvog pomaka..

  • donna9

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Skakavac

    donna9 super hvala ti :)
    Sitila si me na oysho i nasla na netu da imaju i tajice za trudnice. Bas cu sutra otic uzet. Cini mi se da sam samo u tajicama. Imama dvoje mum rebe iz hma i nisan zadovoljna. Mozda su mi malo velike ali nekako se prebrzo opuste, ko da se rastegnu pa mi je to ajme za nositi. I ovako sam ko buhtla 🤣nola95 molim Boga da se nista od onog ne ponovi no kako bude. Ponovno Bogu u ruke, neman se u sta drugo uzdat. Ginek ne govori nista, a ni sama nisam pitala jer ka ima jos vrimena. Čitala sam da ne induciraju ako je prethodno bija carski. Nadam se da je tako. Prinila sam 11 dana i ni a ni b nakon indukcije. Uzas ukratko. Nazalost ne znam sta je prirodni trud. Molim Boga da ovog puta bude drugacije 🤞🤞
    Naravno, samo da sve prode kako triba, da budu zivi i zdravi svima. Nista drugo

    Nadam se da će ti odgovarat ove iz Oysha. Bila sam probavala te mum rebe iz hm-a, ali ne odgovaraju mi. Ne znam ima li još gdje uživo kupiti trudničke odjeće? Uskoro će mi moje hlače postat tijesne pa ću vjerojatno većinom bit u haljinama🤣 


    💃ok 🤵oligoasthenozo/azoospermia
    05/24 - 1. IVF/ICSI - 7dnt ➕ , 1.uzv - 6+4❤️
    Nifty ✅

  • Avatar atena

    atena

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    donna9

    Skakavac

    donna9 super hvala ti :)
    Sitila si me na oysho i nasla na netu da imaju i tajice za trudnice. Bas cu sutra otic uzet. Cini mi se da sam samo u tajicama. Imama dvoje mum rebe iz hma i nisan zadovoljna. Mozda su mi malo velike ali nekako se prebrzo opuste, ko da se rastegnu pa mi je to ajme za nositi. I ovako sam ko buhtla 🤣nola95 molim Boga da se nista od onog ne ponovi no kako bude. Ponovno Bogu u ruke, neman se u sta drugo uzdat. Ginek ne govori nista, a ni sama nisam pitala jer ka ima jos vrimena. Čitala sam da ne induciraju ako je prethodno bija carski. Nadam se da je tako. Prinila sam 11 dana i ni a ni b nakon indukcije. Uzas ukratko. Nazalost ne znam sta je prirodni trud. Molim Boga da ovog puta bude drugacije 🤞🤞
    Naravno, samo da sve prode kako triba, da budu zivi i zdravi svima. Nista drugo
    Nadam se da će ti odgovarat ove iz Oysha. Bila sam probavala te mum rebe iz hm-a, ali ne odgovaraju mi. Ne znam ima li još gdje uživo kupiti trudničke odjeće? Uskoro će mi moje hlače postat tijesne pa ću vjerojatno većinom bit u haljinama🤣

    Imaju trudničke tajice i u calzedoniji i meni su dobre, baš sam si nedavno kupila u cityju. Imala sam njihove i u prošloj trudnoći ali sam dala kolegici kad je ona ostala trudna jer nismo baš tako skoro očekivali novu trudnoću 😜. Dosta su rastezljive pa sam ja umjesto m uzela s i super su mi mislim da bi mi m visile 

  • A11

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Uvijek iste muke s odjecom..🤣 atena hvala na podsjetniku za Calzedoniu,stvarno vise ne znam gdje da uzimam.
    seniiii drzim fige! Svakako javi situaciju 🫶🏻 Kako je tebi tvoj gin.definirao mirovanje? 



    • 20.04.2022. 🌷

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.