Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bonnie9

    Bonnie9

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Cure eto da se javim meni je sutrasnji termin pregleda prebacen za danas jer sam nazvala i zamolila ako me mogu pregledati, nakon jucerasnje setnjice javila se cudna bol u donjem desnom kutu stomaka a po noci me i prepone jace bole ne mogu se od bolova okretati,😔 pa se smiri i opet krene, ne znam sto je to nije mi se do sada desilo. Javim sto ce biti samo se nadam da se nisam krenula otvarati jer citam svasta nesto na netu🥺 

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 428

    Prijavi adminu

    Pozdrav,curkice!🥰🥰🤗🤗
    Da li neka od Vas može reći što sve točno treba za pupak?
    Pitam da znamo i mi koje ćemo prvi put postati mamice.🤗🤗
    Unaprijed hvala svima na odgovorima!🥰🥰❤️❤️
    Pake jesi li na nekoj posebnoj prehrani pošto imaš gestacijski dijabetes?
    Svim lavicama želim sreću najveću na svijetu!🤞🤞🍀🍀❤️❤️


    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ missed ab 😭 💔 🤍 👼
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI ➡️ 1.beta 697 ; 2.beta 1313
    Veritas test - low risk, stiže princezica, naša dugica 🌈 💜 🙏 🙏
    "Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve"!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar wildflower

    wildflower

    Broj poruka: 770

    Prijavi adminu

    Pake

    Hvala svima na čestitkama! ❤️
    I opet kažem, hvala kaj dijelite svoje lijepe i manje lijepe priče s poroda, osobno mi svaka pomogne u nekom smislu jer ipak ću prvi put rađati i želim biti informirana koliko mogu biti u svakom pogledu tako da hvala vam! Žao mi je da su neke imale takva iskustva, želim nam svima da porodi koji slijede prođu dobro sa što manjim komplikacijama za nas i za bebice!
    Spavaćice ću naručiti pred porod negdje kao i grudnjake za dojenje preko sheina, našla sam ih par super - žene ih hvale, a jeftini su. Tajice imam obične samo sam uzela veliki broj, ali sad me već stežu jer baš imam trbuh tako da bum naručila Anna Field mama preko zalanda, javim kakve su.
    Cure koje su u terminima u 11.mjesecu nadam se da ste dobro, sad je to sve baš blizu!! ❤️

    Hej da ti odmah kazem da sam narucila SVEEE tajice komplete sa Zalanda i About you :D te pamucne kao... Mamasita, Anna FIeld, Even & Odd.... budu 3 ili 2 u paketu...
    I sve je to jako lose, tanko i prozire se.. Na kraju sam ipak ostavila ove Even&Odd sa Zalanda ali vec su se nekako opustile i rasirile.... Dosta su i komodne velicine.... Super imam ih 3 pa ce izdrzat do kraja, ali nije to neka kvaliteta....
    Sa sportskima Nike i Oysho trudnickima sam zadovoljna.

    '91, PCOS, AMH 29,4 pmol/L (4,1-58)
    '86, oligozoospermia
    Repromed:
    2mj/2024 - 1. AIH ❌
    4mj/2024 - 1. IVF - SET BC | 1 BC ❄️ | 9dnt β 262 | 11dnt β 769 | 13dnt β 1646 ➡️ 1. uzv 15.05. ❤️ Panorama low risk - it's a boy 🩵

  • Mrvica722

    Broj poruka: 467

    Prijavi adminu

    seniiii

    A11
    Ja sam u istoj situaciji kao i ti sto se tice posteljice, receno mi je mirovanje.. u srijedu imam kontrolu tada cu biti 24 plus 2 pa cu cuti da li ima kakvog pomaka..

    Sretno i javi 
    Di je stajala na zadnjem pregledu
    Ja imam pregled 25.10 isto moram vidit jel se podigla svasta sam bila čitala na internetu pa sam bila koma par dana

  • Teab1

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    ja na ogttu, tlak me izdo pa mi pozilo,nisam povratila hvala bogu pa nemoram ponavljat,cekam jos pol sata za zadnje vadenje i gotova sam 

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Doriis

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Teab1

    ja na ogttu, tlak me izdo pa mi pozilo,nisam povratila hvala bogu pa nemoram ponavljat,cekam jos pol sata za zadnje vadenje i gotova sam

    Sretno i izdrzi 🙏 Meni je ta tekucina bila oke za popiti, nista strasno, ali poslije kad je krenula mucnina, vrtoglavica, znoj me oblio...grozno nesto. Srecom nisam povracala pa sam uspjela odraditi to i svi nalazi su super, ispod granice. Ja sam pijuckala malo vode dok sam cekala i umivala se hladnom vodom da dodem k sebi.


    Iduci pregled 25.10.2024.
    22.03.2024. + 😇
    26.11.2024. - termin 💗 it's a girl 💗

  • Teab1

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    Doriis

    Teab1

    ja na ogttu, tlak me izdo pa mi pozilo,nisam povratila hvala bogu pa nemoram ponavljat,cekam jos pol sata za zadnje vadenje i gotova sam
    Sretno i izdrzi 🙏 Meni je ta tekucina bila oke za popiti, nista strasno, ali poslije kad je krenula mucnina, vrtoglavica, znoj me oblio…grozno nesto. Srecom nisam povracala pa sam uspjela odraditi to i svi nalazi su super, ispod granice. Ja sam pijuckala malo vode dok sam cekala i umivala se hladnom vodom da dodem k sebi.

    e isto je bilo i kod mene, nisam povracala al me napalo sve ostalo, al evo doma sam pa jedem i pijem odma mi bolje, vodu nisam htjela pit da ne zezne rezultate al sam zato jucer zadnji obrok imala u 20 h rizu i piletinu sa zeljem  to je kao djetno 😂

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Teab1

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    Hypnoticpoison

    Pozdrav,curkice!🥰🥰🤗🤗
    Da li neka od Vas može reći što sve točno treba za pupak?
    Pitam da znamo i mi koje ćemo prvi put postati mamice.🤗🤗
    Unaprijed hvala svima na odgovorima!🥰🥰❤️❤️
    Pake jesi li na nekoj posebnoj prehrani pošto imaš gestacijski dijabetes?
    Svim lavicama želim sreću najveću na svijetu!🤞🤞🍀🍀❤️❤️

    Pupak spricat octaniseptom i mi bi nakon sto se osusi stavili tyrosur prah neki ni to ne stavljaju  mi jesmo,nakon tog bi zamotali malim lola gazicama i samo pelenu na to,otpao je drugi  dan od izlaska iz bolnice, tak cemo i s malenom

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • freyaa

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Bonnie9

    Cure eto da se javim meni je sutrasnji termin pregleda prebacen za danas jer sam nazvala i zamolila ako me mogu pregledati, nakon jucerasnje setnjice javila se cudna bol u donjem desnom kutu stomaka a po noci me i prepone jace bole ne mogu se od bolova okretati,😔 pa se smiri i opet krene, ne znam sto je to nije mi se do sada desilo. Javim sto ce biti samo se nadam da se nisam krenula otvarati jer citam svasta nesto na netu🥺

    Sretno, javi nam se kad zavrsis.. 

  • zmajja

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Joj baas ste se natipkale, a j ae trudim sto manje bit na mobitelu pa vas ne pratim 🙈 
    Za tajice - imam Oysho iz prve trudnoce i nema im ravnih! Nesto najudobnije sto sam ikad imala, nekakav mekani lijepi materijal jao… i ne proziru se niti se rastegnu tako lako. Hlace isto imam od h&m i nisam bas zadovoljna. Prosla beba mi je bila ljetna pa sam zivila u haljinama. Sad sam uzela deblje hulahopke iz h&m za trudnice i cine mi se bas dobre. 
    Mene je uhvatio trudnicki rinitis i bas lose spavam jer mi se nos zacepi. Imala sam isto u prvoj trudnoci i sjecam se koliko sam bolje spavala nakon poroda nego to zadnje tromjesjecje 😬

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.