Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Teab hvala na dobrodošlici🥰i hvala na odgovoru i na lijepim željama. Vidjet ćemo hoće li ga pustiti na kraju, javim kako je prošlo♥️😘sve lijepo želim i tebi, neka trudnoća bude uredna i mirna♥️
    Hypnoticpoison družimo se i ovdje🥹to je baš lijepo što ga puste, očito ovisi o ginekologu🥴puse šaljem♥️♥️♥️😘🫂
    Tratinčice hvala na dobrodošlici 🥰 i na lijepim željama. Nadam se da će ga pustiti samnom, sestra kaže da inače doktor pusti, tako da držim 🤞🏻 ❤️ 😘 također želim urednu i mirnu trudnoću 🥰
    Hoyaa hvala na dobrodošlici🥰❤️također želim urednu i mirnu trudnoću 🥰 ❤️
    Sunflower hvala na dobrodošlici, hvala na lijepim željama, također želim isto♥️😘
    Nola hvala na dobrodošlici, hvala na lijepim željama, također želim isto❤️😘
    Wildflower pozdrav i tebi🥰 šaljem ❤️😘
    Šareni oblak hvala na dobrodošlici 🥰 ❤️ također želim mirnu i urednu trudnoću 🥰 ❤️ 🥰 
    BabyBoy hvala na dobrodošlici🥰😘❤️miran ostatak trudnoće želim🍀♥️
    Javim se kad završim, od 08 40 čekam na Sv.Duhu, još nisam došla na red😵‍💫 puse svima😘


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- 12tt uredan,low risk ♥️20tt anomaly uredan- dečko💙🩵👣

  • Teab1

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    Leona89

    Teab hvala na dobrodošlici🥰i hvala na odgovoru i na lijepim željama. Vidjet ćemo hoće li ga pustiti na kraju, javim kako je prošlo♥️😘sve lijepo želim i tebi, neka trudnoća bude uredna i mirna♥️
    Hypnoticpoison družimo se i ovdje🥹to je baš lijepo što ga puste, očito ovisi o ginekologu🥴puse šaljem♥️♥️♥️😘🫂
    Tratinčice hvala na dobrodošlici 🥰 i na lijepim željama. Nadam se da će ga pustiti samnom, sestra kaže da inače doktor pusti, tako da držim 🤞🏻 ❤️ 😘 također želim urednu i mirnu trudnoću 🥰
    Hoyaa hvala na dobrodošlici🥰❤️također želim urednu i mirnu trudnoću 🥰 ❤️
    Sunflower hvala na dobrodošlici, hvala na lijepim željama, također želim isto♥️😘
    Nola hvala na dobrodošlici, hvala na lijepim željama, također želim isto❤️😘
    Wildflower pozdrav i tebi🥰 šaljem ❤️😘
    Šarenioblak hvala na dobrodošlici 🥰 ❤️ također želim mirnu i urednu trudnoću 🥰 ❤️ 🥰
    BabyBoy hvala na dobrodošlici🥰😘❤️miran ostatak trudnoće želim🍀♥️
    Javim se kad završim, od 08 40 čekam na Sv.Duhu, još nisam došla na red😵‍💫 puse svima😘

    Sretno 🥰nadam se da ste skoro na redu

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • franka007

    Broj poruka: 163

    Prijavi adminu

    Hej curke, evo ja sam jučer bila na pregledu, s bebom je sve ok, stiže nam curka 🥰 ne znam jesam li samo ja ili se još nekome događa, Ugl malo mi je pozlilo na pregledu, valjda kak sam ležala na leđima skoro sat vremena a i vruće je 🤭 al brzo sam došla k sebi 🤣 leđa me bas jako zezaju, Tj donji dio leđa, pa si spricam magnezij sprej i to mi malo pomogne.
    Novim curama želim dobrodošlicu i mirnu i sretnu trudnoću 🌸

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Franka hvala na dobrodošlici🥰drago mi je da je sve u redu i čestitam na curici🩷💜🩷💜🎉🎉
    ...evo malo doživljaja sa Sv.Duha danas😵‍💫
    Znači danas ujutro oko 08 30 dolazim u prizemlje Sv.Duha kako bi izvadila prvo hormone štitnjače i progesteron. Kažem kako kasnije imam UZV pa kombinirani probir i da ću za to doći vaditi krv kasnije. Sestra na šalteru mi govori neka onda dođem iza UZV-a pa će mi sve izvaditi da me ne bodu dvaput. Ja pristanem, ne razmišljajući koliko dugo neću jesti, jer pijem terapiju za štitnjaču na prazan želudac i to uvijek tek nakon vađenja krvi. Dolazimo muž i ja u gin.amb. oko 08 40, bila sam naručena u 09 i 15. Sestra se nakon pol sata čekanja cca ispričava da je doktor nažalost u sali i da će ga se duže vrijeme čekati. Ljudi ulaze, izlaze, vrijeme prolazi, doktor dolazi nakon cca sat i pol čekanja, čekaonica se stalno puni. Pa doktor opet ode, pa se vrati i tako vrijeme prolazi. Dignem se i odem pitati može li muž samnom unutra, kaže sestra da će pitati doktora, ali da inače pušta, da nije problem i da se doktor vratio, te da moli za još malo strpljenja. Uglavnom, sad ulaze i neke žene koje su došle iza mene, jedna, pa druga, ja luda, gladna, muž kaže da sam već probljedila od gladi😂11 45 na satu, muž se diže, odnio vrag šalu i ode kod sestre. Izlazi on, sestra za njim i ulazi kod doktora, zatvori vrata, otvori ih i odmah me prozove🥹 ništa bez muža😅😂uglavnom morala sam vam se izjadati. 🐽Jedva sam čekala da mi izvadi krv, da popijem terapiju, da prođe još tih pola sata i da mogu pojesti napokon nešto, užas😵‍💫 Sve je u redu, sve odgovara tjednima, veličina i nuhalni nabor uredni. Zdrava bebica ♥️ doktor je bio iznenađujuće ljubazan, sve je objašnjavao kako je radio i baš je ostavio dobar dojam na nas. Doktor je rekao da ne moram brinuti kakav će nalaz krvi doći jer je UZV uredan a on nosi većinu nalaza🥰Jako sam bila sretna što je mužić bio samnom unutra i vidio bebicu napokon. Jako smo se razveselili kad smo vidjeli kako miče ručicama i nogicama.🥹 Vidjeli smo i kako cucla prst, šaljem slikicu, uživo je bolje naravno, ali vidi se i ovako♥️https://ibb.co/SwvMMm2


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- 12tt uredan,low risk ♥️20tt anomaly uredan- dečko💙🩵👣

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    I ja sam danas bila na pregledu. Makla mi je dijagnozu visokorizične jer je trudnoća uredna, posteljica je visoko straga sad i beba čak razvijenija za svoje gestacijsko doba.🥹 Pokazala je sve hehe čekamo curkuu🥰 čak smo prstiće prebrojali na rukama i nogama, jako je lijepo surađivala na pregledu. Ovdje šalju u bolnicu obaviti taj detaljni anomaly pa sam dobila uputnicu obaviti to u iduća dva tjedna. Rekla je da je prilično sigurna za spol pa ako potvrde na tom pregledu onda znamo 100%. Bili su dečki sa mnom i sve skupa je bilo jako lijepo iskustvo. 
    Kaj se kila tiče ja sam punih 6 u plusu od početka ali za mene je to pod normalno, u prvoj sam dobila 20 do kraja. Uživam zapravo u ženstvenim oblinama jer inače nemam prsa uopće kad nisam trudna il ne dojim🤣🤣 
    Zasad smo nabavili kolica i organizirala sam kuću sa novim namještajem i policama kad me prala faza gniježđenja al planiram još samo krevetić nabavit. Sad mi je teško othrvat se želji za onom ekstra kolijevkom koju sam našla kad znam da dolazi curka. 😅 Inače za sina smo imali onaj do našeg kreveta krevetić spojen pa je uz nas spavao a često smo i bed shareali al sad ćemo vidjeti kakva bude situacija do prosinca. Ako on odluči u svoju sobu ići spavati onda će beba u njegov krevetić koji je do našeg montiran. Uspješno smo izašli iz pelena pa čekam da prođe još koji mjesec prije neg bi ga probali u sobicu prebaciti, ako bude htio. Stalno govori da želi al ne vjerujem mu skroz

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • donna9

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Leona , baš mi je drago da vam je bilo lijepo na pregledu🥰 baš je poseban osjećaj vidjeti to sve na uzv. Meni je najdojmljivije bilo kad je doktor upalio 3D sliku🥰
    Kad imaš sljedeći pregled?
    Meni je po rasporedu 6 tjedana od zadnjega zbog odsutnosti doktora, ali nekako me strah tako dugo čekati. Radije bi nakon 4 tjedna, pogotovo jer me uhvatila žešća upala grla i kašalj. 
    Nola95, mi smo isto razmišljali o krevetiću koji se može spojiti uz naš. Možeš li molim te reći koji vi imate i dokad se on može koristiti? Može li se koristiti i kao samostalan krevetić bez da je spojen uz naš? Voljela bih da nam može poslužiti par godina😅


    💃ok 🤵oligoasthenozo/azoospermia
    05/24 - 1. IVF/ICSI - 7dnt ➕ , 1.uzv - 6+4❤️
    Nifty ✅

  • Avatar nola95

    nola95

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    donna9

    Leona, baš mi je drago da vam je bilo lijepo na pregledu🥰 baš je poseban osjećaj vidjeti to sve na uzv. Meni je najdojmljivije bilo kad je doktor upalio 3D sliku🥰
    Kad imaš sljedeći pregled?
    Meni je po rasporedu 6 tjedana od zadnjega zbog odsutnosti doktora, ali nekako me strah tako dugo čekati. Radije bi nakon 4 tjedna, pogotovo jer me uhvatila žešća upala grla i kašalj.
    Nola95,mi smo isto razmišljali o krevetiću koji se može spojiti uz naš. Možeš li molim te reći koji vi imate i dokad se on može koristiti? Može li se koristiti i kao samostalan krevetić bez da je spojen uz naš? Voljela bih da nam može poslužiti par godina😅

    Koristili smo FreeOn close and free. Pogledala sam sad kak se zove na internetu, mi smo ga dobili tad na poklon. Koristili smo sigurno do prve godine, možda i dulje, ne sjećam se točno kad ga je prerastao. Sad imamo kinderbet iz lesnine koji ima podesivu podnicu pa smo skinuli ogradicu s jedne strane i namjestili ga uz krevet. Onaj freeon smo proslijedili prijateljima pa zato tražim kolijevku ovaj put iako mi je bio super taj koji je direkt uz krevet 😅

    28 pcos
    2020. vanmaterična/uklonjen jajovod
    2021. 👶💙
    10.4. +❤️🙏

  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Čestitam na curkama i na super pregledima! Samo neka se tako nastavi 🥰
    Meni je danas točno 20 tjedana 😱 već sam na polovici, proletilo samo tako. 
    U Slavoniji smo kod baka i djedova, mala uživa, ja odmaram i uživam u lupkanju bebe 😍 
    Sad već ima dosta trbuscica u grupi, pa slike na sunce, baš to volim vidjeti! 
    Evo moga 
    https://ibb.co/d0CGfSS

    2022. baby girl ❤️🎀
    2024. baby boy 💙🧸
    OTP: 14.12.2024.

  • Avatar BabyBoy

    BabyBoy

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Aajmee bas lijepa busa😍
    Jel ju bas jako osjetis? Ja ful slabo,Bas se moram skoncentrirat☹️

  • Teab1

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/cxSf6y8

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.