Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Teab1

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu

    Teab1

    https://ibb.co/cxSf6y8

    misla da sam poslala poruku al ocito nista 😂, slicne nam buse sam mene ima malo vise pa mozda je do toga iako smo tu negdje s tjednima

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    BabyBoy

    Aajmee bas lijepa busa😍
    Jel ju bas jako osjetis? Ja ful slabo,Bas se moram skoncentrirat☹️

    Hvala 🥰
    Baš sam htjela pitati kako vi osjetite koji ste oko 20 tjedana. Sad se beba toliko izdivljala, ne sjećam se da je kćer baš toliko divljala pogotovo u ovim tjednima. Osjetim poprilično, danas se cijeli dan nabija skroz dolje kod reza, mjehura... Mislim da udara nogama, teško da bi ičim drugim mogla ovako osjetiti. Ne osjetim još dok hodam i u ful akciji sam, ali ne moram biti skroz mirna i skoncenteirana. Dovoljno je da sjedim i što god da radim sjedeći, osjetim. Osjetim i pod rukom već neka dva tjedna.
    Skužila sam da jako reagira na kćer, ali i ovako nekad ima trenutke kad dosta osjetim. Od prve trudnoće se sjećam da sam dobila udarac tu i tamo, bila je baš mirna, takva je i sada. Počinje me biti strah druge bebe 😂

    2022. baby girl ❤️🎀
    2024. baby boy 💙🧸
    OTP: 14.12.2024.

  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Teab1

    https://ibb.co/cxSf6y8

    Ajme trbuščića 🥰😍 divno 🥰

    2022. baby girl ❤️🎀
    2024. baby boy 💙🧸
    OTP: 14.12.2024.

  • franka007

    Broj poruka: 163

    Prijavi adminu

    Jao gle trbuščića, tako sam i ja nekako, probat ću stavit sliku jedan dan 🥰 super mi je tako vidjeti da smo tu negdje, u okolini imam jednu osobu sa poprilično čudnim i glupim komentarima, pa mi je tako nedavno komentirala kad me vidjela nakon mjesec dana doslovno - gle kolika si, ti ko da sad trebaš roditi 😬 a hormoni pucaju pa si nekad ne mogu pomoći i ne zapitati se nakon tako primitivnih komentara 🙄 sve u svemu, mislim da je trudnoća period kad se čovjek nauci ignorirati komentare ako već do sada nije 🥲
    Nego, jučer sam osjećala nekakvo kao škakljanje na lijevoj strani, skroz visoko ispod grudi, a danas mi se na tom mjestu javlja neka ajmo rec tupa bol, ne znam uopće kako bi opisala, par minuta stane i ništa pa onda opet… je li netko imao slično iskustvo ili zna sta bi to moglo biti, nisam pametna trebam li se brinuti? 

  • Teab1

    Broj poruka: 656

    Prijavi adminu


    ne obaziri se na te glupave komentare, to mogu rec samo ljubomorne i nadrndane osobe ili osobe koji pljunu prije nego opce razmisle kaj govore,mislim stvarno komentara 🙄 s ovom ti nemrem pomoc al se sve siri i pomice prema gore, pa moze bit da te sve pritisce zato da te boli

    franka007

    Jao gle trbuščića, tako sam i ja nekako, probat ću stavit sliku jedan dan 🥰 super mi je tako vidjeti da smo tu negdje, u okolini imam jednu osobu sa poprilično čudnim i glupim komentarima, pa mi je tako nedavno komentirala kad me vidjela nakon mjesec dana doslovno - gle kolika si, ti ko da sad trebaš roditi 😬 a hormoni pucaju pa si nekad ne mogu pomoći i ne zapitati se nakon tako primitivnih komentara 🙄 sve u svemu, mislim da je trudnoća period kad se čovjek nauci ignorirati komentare ako već do sada nije 🥲
    Nego, jučer sam osjećala nekakvo kao škakljanje na lijevoj strani, skroz visoko ispod grudi, a danas mi se na tom mjestu javlja neka ajmo rec tupa bol, ne znam uopće kako bi opisala, par minuta stane i ništa pa onda opet… je li netko imao slično iskustvo ili zna sta bi to moglo biti, nisam pametna trebam li se brinuti?

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +
    Harmony low risk-stize curka 🩷

  • franka007

    Broj poruka: 163

    Prijavi adminu

    Ma znam, al kažem u zadnje vrijeme me bas pucaju hormoni i jbg nekad nema pomoći, neki dan nakon pregleda cijeli dan mi se samo plakalo 😂 a u trbuščiću bas uzivam, sad se bas lijepo vidi i super mi je kak ljudi gledaju u trbuh di god dođem 🤭 😂 
    A da, ja isto mislim da je to kak se sve širi i stišće 

  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    franka007

    Jao gle trbuščića, tako sam i ja nekako, probat ću stavit sliku jedan dan 🥰 super mi je tako vidjeti da smo tu negdje, u okolini imam jednu osobu sa poprilično čudnim i glupim komentarima, pa mi je tako nedavno komentirala kad me vidjela nakon mjesec dana doslovno - gle kolika si, ti ko da sad trebaš roditi 😬 a hormoni pucaju pa si nekad ne mogu pomoći i ne zapitati se nakon tako primitivnih komentara 🙄 sve u svemu, mislim da je trudnoća period kad se čovjek nauci ignorirati komentare ako već do sada nije 🥲
    Nego, jučer sam osjećala nekakvo kao škakljanje na lijevoj strani, skroz visoko ispod grudi, a danas mi se na tom mjestu javlja neka ajmo rec tupa bol, ne znam uopće kako bi opisala, par minuta stane i ništa pa onda opet… je li netko imao slično iskustvo ili zna sta bi to moglo biti, nisam pametna trebam li se brinuti?

    Pokušaj si nekako postaviti u glavi da te to ne smeta. I ja sam imala neki dan isti razgovor - ženska s kojom sam išla u srednju me pitala hoću to roditi ovih dana 😂 da je ona svo troje djece išla roditi s tolikim trbuhom. Mene to ne dira, svi smo različiti. Ja sam niska i takve građe da se na meni vidjelo da sam trudna prije nego se vidjelo srce da kuca. Ja uživam u svom trbuhu i nemam baš nikakvih problema s komentarima. Nekako si postavi u glavi da te to ne dira toliko. 
    A za ovaj pritisak i bol, mislim i ja da je to do toga što se sve rasteže i premjesta. Ako te nastavi bolit i bude sve jače, javi se doktoru za svaki slučaj 

    2022. baby girl ❤️🎀
    2024. baby boy 💙🧸
    OTP: 14.12.2024.

  • franka007

    Broj poruka: 163

    Prijavi adminu

    šareni_oblak

    franka007

    Jao gle trbuščića, tako sam i ja nekako, probat ću stavit sliku jedan dan 🥰 super mi je tako vidjeti da smo tu negdje, u okolini imam jednu osobu sa poprilično čudnim i glupim komentarima, pa mi je tako nedavno komentirala kad me vidjela nakon mjesec dana doslovno - gle kolika si, ti ko da sad trebaš roditi 😬 a hormoni pucaju pa si nekad ne mogu pomoći i ne zapitati se nakon tako primitivnih komentara 🙄 sve u svemu, mislim da je trudnoća period kad se čovjek nauci ignorirati komentare ako već do sada nije 🥲
    Nego, jučer sam osjećala nekakvo kao škakljanje na lijevoj strani, skroz visoko ispod grudi, a danas mi se na tom mjestu javlja neka ajmo rec tupa bol, ne znam uopće kako bi opisala, par minuta stane i ništa pa onda opet… je li netko imao slično iskustvo ili zna sta bi to moglo biti, nisam pametna trebam li se brinuti?
    Pokušaj si nekako postaviti u glavi da te to ne smeta. I ja sam imala neki dan isti razgovor - ženska s kojom sam išla u srednju me pitala hoću to roditi ovih dana 😂 da je ona svo troje djece išla roditi s tolikim trbuhom. Mene to ne dira, svi smo različiti. Ja sam niska i takve građe da se na meni vidjelo da sam trudna prije nego se vidjelo srce da kuca. Ja uživam u svom trbuhu i nemam baš nikakvih problema s komentarima. Nekako si postavi u glavi da te to ne dira toliko.
    A za ovaj pritisak i bol, mislim i ja da je to do toga što se sve rasteže i premjesta. Ako te nastavi bolit i bude sve jače, javi se doktoru za svaki slučaj

    Ma bas to, svi smo različiti, nekom se stvarno ni ne vidi trbuh. I mene uglavnom ne dira Al nekad si bas ne mogu izbaciti iz glave 😂 a ovo sto sam osjećala na lijevoj strani se sad smirilo, nije to neka bol, bas čudno nekako, ne znam kako bi opisala. Ugl pratim, Al vjerujem da je to od toga kako se rasteže sve. Hvala cure 🙂

  • Avatar Leona89

    Leona89

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Nola čestitam na curici🎉
    Donna meni je ovo bio pregled nakon 5 tjedana, da nisam išla na mini anomaly, tek bi sljedeći tjedan išla, a to bi bilo 6 tjedana. Stvarno je to dugo za čekati, tako da te razumijem🥹idem u ponedjeljak ali ne znam da li će me pregledavati🤷🏻‍♀️jako je bilo lijepo, pogotovo što je muž bio samnom pa je i on napokon vidio bebicu, baš smo sretni ❤️
    Šareni oblak samo uživajte. Lijep trbuščić😍♥️kad si počela osjetiti udarce? Jedva čekam taj osjećaj ❤️🥹
    Teab isto, lijep trbuščić 😍 ♥️ 
    Franka takve osobe bi zaobilazila u širokom luku, baš me ljuti to🥴pa nismo svi iste građe, ja sam imala koju kilu viška kad sam ostala trudna, imala sam škembicu u donjem dijelu trbuha. Sad sa 12tt si izgledam kao da sam u petom ili šestom mjesecu, mislim da stvarno ovisi kako je žena građena. Ja sam još dodatno napuhana od količina progesterona koji koristim, pa sigurno i to utječe. U svakom slučaju i ja uživam u svom trbuhu i baš me briga 😂Za tvoj problem ti ne znam pomoći, nadam se da će brzo proći ♥️😘


    💃🏻89. Hashimoto,AMH 13,35 pmol/l
    🕺🏻89.Azzospermija,varikokela II.st.Mtese❌
    Donacija-Pronatal Prag-16.05.asp.14 fol.13🥚(10xMII, 3xGV),od 10🥚8 oplođenih,4BC odlične kvalitete,3🐧🐧🐧21.05.transfer 1odlične BC❤️7dpt➕1.Beta 03.06.13dpt1574❤️2.beta 05.06.15dpt4040😍1.UZV 20.06. imamo♥️mini anomaly scan- 12tt uredan,low risk ♥️20tt anomaly uredan- dečko💙🩵👣

  • Mrvica722

    Broj poruka: 467

    Prijavi adminu

    Pitanjce cure jel imate nekada bol u vagini kao da vas netko uglom pika to prođe sad sam 11tjedana trudna...
    Sjecam se da mi je tako u u prvoj trudnoći bilo

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.