Zimske bebe 2019.😀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar iwanchee

    iwanchee

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Juutro,mi smo jucer bili na pregledu. Bebica je bas aktivna,sisa prstic mase i rukicama i nogicama. I cak nam je rekao doktor da ne garantuje al misli da je djevojcica,slj. pregled ce se vidjeti bolje.😊😊

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    iwanchee

    Juutro,mi smo jucer bili na pregledu. Bebica je bas aktivna,sisa prstic mase i rukicama i nogicama. I cak nam je rekao doktor da ne garantuje al misli da je djevojcica,slj. pregled ce se vidjeti bolje.😊😊


    Cestitam :) 😍😍😍k oliko si dugo trudna?  Kad se najranije vidi spol dijeteta!? Vidim neki prije saznaju neki poslije pa si sve mislim da ovisi o opremi da li je novija ili stara

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/zimske-bebe-20192020-17589 [miss7mama.24sata.hr]
    Cure ja sam napravila zajednicku temu jer je mislim bzvz da smo odvojene od trudnica ciji je termin u novoj godini a doslovno nam je par dana razlike u terminima…pa ajmo tamo nastavit ako ste za 😘

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Jaivanpa da ti odgovorim tu jos.. Ovisi o opremi a i kako se beba namjesti. Deckice mogu skuziti vec od 12.-13. tjedna, curice obicno kasnije. Ovisi i o ginekologu, neki ako i vide naznake nece govoriti spol dok nisu 100% sigurni a neki kazu sto pretpostavljaju pa na iducem pregledu to potvrde 😊
    Eto, sad valjda nastavljamo na novoj temi…

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.