Zimske bebe 2019.😀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mangomum

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Angie1205

    Magnomum, ovo ti je vrijednost za cca 4.tjedna trudnoce sto mislim da je za tebe ok, to je taman to. Al vaznije od danasnje vrijednosti je da preksutra opet izvadis betu da se vidi dal se pravilno dupla. Dakle preksutra bi trebala biti oko 400. Sretno i javljaj nam rezultate ❤️


    Hvala draga. Nego reci mi ima li bureka? Haha
    Ma nemam uputnicu jos jednu za ic vadit krv a u pon radim jutro kad i moja ginekologica pa jedino da odem privatno iza posla izvadit da budem mirna

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Jaivanpa

    tinika

    Hvala cure na cestitkamaa..
    Puno mi znacitee 💙💙❤💙❤💙

    I ti nama tinika! Sad smo si međusobno najveća potpora… Ne poznamo ali vidis tu povezanost i kako smo sretne jedna zbog druge a opet i tuzne ako je druga tuzna!💕


    Naravno 😍😍
    Evo mojih pristiglih testerica 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Nece ucitat hahah

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Mangomum…burek je tu svako jutro 🤪

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Cure ,ja ne znam kako vi ali mene mučnine ubijaju . 
    Danas sam otkrila da mi odgovara pekmez od šljiva pa izgleda da će mi to biti hrana ovih dana 

    [lilypie.com]

  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Cure moje drage evo i mene s pregleda… sve super, bebica se igra u stomaku, stavljala je rukice na lice, vrtila se, igrala s nogicama, ma preslatko.. uglavnom mjerila je dr to zadebljanje na vratu i sve je super uredno, a bebica skoro odgovara mjerama, pa nam je i termin vracen na onaj po zadnjoj m. 😊
    Dakle ispravite nam termin na 17.11. 😁..
    Stvarno sam presretna, ne mogu opisati svoju srecu.. malo je falilo i spol da vidimo, bas se bila nariktala, ali pupcana vrpca je bila između nogica, pa nismo vidjeli.. cure svima zelim srecu na pregledima 😚😚😚
    I da smrsalla sam 3 kg za 4 sedmice 🤩

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    I mi danas bili kod privatnika i znate sta? U busi mi raste pravi mali borac ❤️ Doc je potvrdio da je krvarenje bilo radi hematoma i da mogu ocekivati jos curkanja. Ono sto mi nitko od “velikih” doktora u bolnici ranije nije rekao je info da je hematom iznad bebe 😠 onak najbitnija stvar a nitko ni riječ 😠 Dobra stvar je da je hematom sad vec manji od bebe ali svejedno trebamo bit na oprezu.  Iskreno, ako se stvarno taj hematom praznio neki dan, pravo je čudo Božje da je malac to preživio 💓🙏 Mamin i tatin borac 💓 I kaze stricek doc da nema hematona nalaz bi bio top 😁👌 Od sad pa iducih par tj krevet-zahod i nazad ali sve bi trebalo biti ok 💓💓💓💓💓

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • piba7

    Broj poruka: 821

    Prijavi adminu

    Hrabrica bravo, divne vijesti ❤
    Koji put se isplati otici privatno da ti se netko u potpunosti posveti i priča s tobom. 
    Biti će sve super, samo miruj i cuvaj bebu.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu
    Cure, ja sam vcrs bila u bolnici jer sam dobila nekakvo tamno zuto do smeckasto krvarenje pa sam za svaki slucaj otisla na ginekologiju. Srecom beba je super, velika, a srce lupa😁😁
    Dr kaze da je sve ok i da joj se taj iscjedak cini kao infekcija. Dobila sam vaginalete i dupaston za svaki slucaj, pa cu nakon toga briseve uradit.
    Evo i nase slicice😍😍

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Mala divna slika ❤️

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.