Zimske bebe 2019.😀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Mangomum, pomogla bih ti rado ali stvarno ne znam.
    Stelle, nisam skužila ako si negdje napisala godine pa sorry, ali nikad ne reci nikad. i ja sam ovdje među starijima, u kolovozu punim 35

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Mangomum

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    annika

    Mangomum, pomogla bih ti rado ali stvarno ne znam.
    Stelle, nisam skužila ako si negdje napisala godine pa sorry, ali nikad ne reci nikad. i ja sam ovdje među starijima, u kolovozu punim 35


    annika da te utjesim ja imam 38 godina ako Bog da da sve bude ok u trudnoci rodit cu mjesec dana prije 39 rodendana tako da nema odustajanja nisu bitne godine u nicemu. Sretno

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Mangomum

    annika

    Mangomum, pomogla bih ti rado ali stvarno ne znam.
    Stelle, nisam skužila ako si negdje napisala godine pa sorry, ali nikad ne reci nikad. i ja sam ovdje među starijima, u kolovozu punim 35

    annika da te utjesim ja imam 38 godina ako Bog da da sve bude ok u trudnoci rodit cu mjesec dana prije 39 rodendana tako da nema odustajanja nisu bitne godine u nicemu. Sretno


    ma ne brinu mene godine. ja se iskreno osjećam spremnijom za bebu nego kad sam rodila orvo dvoje djece- sa 22 i 25

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Mangomum ne znam ni ja taj podatak, mozda pise na hzzo-ovoj stranici. 
    Ja sam isto bila spremnija za drugu bebu, nego za prvu. Mada je sigurno velikim dijelom stvar u iskustvu i ipak ti je s drugim sve poznato. Nisam bila premlada ni kad sam prvu curku rodila (28) ali s drugom sam bila puno sigurnija. 
    Sad se osjecam jednako spremno, ne bas toliko sigurno jer su mi blizanci nepoznat teren ali ako bude srece saznat cemo 😂

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

  • Mangomum

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Livia

    Mangomum ne znam ni ja taj podatak, mozda pise na hzzo-ovoj stranici.
    Ja sam isto bila spremnija za drugu bebu, nego za prvu. Mada je sigurno velikim dijelom stvar u iskustvu i ipak ti je s drugim sve poznato. Nisam bila premlada ni kad sam prvu curku rodila (28) ali s drugom sam bila puno sigurnija.
    Sad se osjecam jednako spremno, ne bas toliko sigurno jer su mi blizanci nepoznat teren ali ako bude srece saznat cemo 😂


    Livia nosis blizance? Jesi mozda radila betu hcg na pocetku trudnoce?

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Ma gledaj, mozemo se mi osjecat kako god, ali cinjenica je da godine nose svoje. Puno vise zdravstvenih problema imaju zene u 40-tima. Fakat, mora mi past na pamet da cu zagazit u pedesete kad dijete bude u srednjoj i slicno. Ne kazem da je to kraj svijeta, ali trebat ce znati nosit i s time. Gledam sebe i mislim da imam daleko manje zivaca nego prije 10 godina. Treba to sve ponovo nastimat u glavi. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure, kako ste mi?
    Ja sam premorena od jucerasnjeg dana, cijeli dan u dvorani ili vani na klupama, dosla sam doma premorena, gladna, pospana…ali sretna jer smo osvojili 3.mjesto!! 🎉💪🎉💪
    Cure mislim da vas ne trebaju zamarat godine, ja sam prvu curku rodila prije 9 godina, sa nepune 23…ovu trecu bebu cu roditi sa 33 i iskreno ne osjecam neku veliku razliku osim sto mislim da smo i mm i ja iskusniji i razumniji i ajmo rec…odrasliji 😉

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Angie ,super i čestitam :) 
    Mene još uvijek muče mučnine ,ali danas malo manje nego jučer ali tek je početak dana. 
    Meni je ovo prva trudnoća i ove godine ću 30 :) 
    Početak je bio malo turbulentan pa sam bila sva uplašena ,sad se polako opuštam ,iako jedva čekam da prođe to prvo tromjesečje 

    [lilypie.com]

  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Angie braavo! 💪
    Mangomum blizance nosim, da. Jesam, prva beta je bila 620 (16dpo), druga oko 1400 (18dpo). Mada je raspon uredne bete ogroman pa ne moraju veliki brojevi znaciti da je viseplodna trudnoca. Jesi ti vadila drugu betu?
    Jucer je bas bio predivan dan, stalno smo bili vani. A i za danas je slican plan, sutra opet najavljuju kisu 😒

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    ja sam jučer ručala i juhu i meso i prilog, 1. put u mjesec dana. je da sam ostatak dana umirala ali vrijedilo je

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.