Zimske bebe 2019.😀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Dalindas

    Mala divna slika ❤️


    Jel da😍 bas mi ginicka kaze evo vam slika jer se ovo u nasem poslu smatra savrsenim polozajem bebe na uzv-u😁

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Hrabrica i Mala super vijesti, bit će to sve odlično!

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Lala, odlične vijesti! 

    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Unistavaju me ove mucnine. Sinoc sam jedva 2 km presla uz takvu mucninu, a sad dusu izbacila. Ima li tome kraja??😣🤢

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    jutro cure.
    čestitke svima na lijepim vijestima s pregleda
    stelle, ima kraja ali ne zna se kad ja sam u prvoj trudnoći došla do 46 kg zbog silnog povraćanja, prestalo negdje sa 16 tjedana, s tim da još dugo neke stvari nisam mogla ni pogledati. U drugoj  je bilo malo lakše. zasad je ovo najbolja trudnoća- povraćala sam par puta i mučnina krene od podne tako da ujutro mogu otići koliko-toliko normalno na posao. najgore mi bude navečer. spavam u polusjedećem položaju

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Muka mi je cijeli dan. Malo bude bolje kad nesto pojedem. Al ne mogu ni stalno jest 😭 Kako god ovo zavrsilo nikad vise! Apstinencija do smrti😇🤕

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Stelle123

    Muka mi je cijeli dan. Malo bude bolje kad nesto pojedem. Al ne mogu ni stalno jest 😭 Kako god ovo zavrsilo nikad vise! Apstinencija do smrti😇🤕


     ma zaboravit ćeš na to

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Annika mos mislit i onako sam stara. Kad ovo zavrsi zakljucaje se butiga i to trajno. Al triba prezivit 6 ipo miseci.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Mangomum

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Ženice daj pomozite mi pliz. Zna li koja od vas koliko dana najmanje mora proc kod otvaranja komplikacija do isteka ugovora? Negdi sam vidila 8 dana pa vise nisam sigurna. 

  • Mangomum

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Mangomum

    Ženice daj pomozite mi pliz. Zna li koja od vas koliko dana najmanje mora proc kod otvaranja komplikacija do isteka ugovora? Negdi sam vidila 8 dana pa vise nisam sigurna.


    Zanima me to jer ako fulam i zakasnim necu imat 100% placene komplikacije sa hzzoa pa me malo trta ko ce docekat ponedjeljak da zovnem hzzo. Kad bi neko od vas zna odgovor spasija bi me

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.