Zimske bebe 2019.😀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ivanab0610

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    mala.le.90.

    ivanab0610

    Joj cure, ja sam još daleko od spola, tek mi je u pon drugi uzv k trenutno samo razmišljam da je sve u redu, mučnine opadaju, a tek smo 10+1.. koliko primjećujem dečki su u vodstvu 🥰

    I ja sam 10 plus 1😁😁 drugi pregled u srijedu hehe. Procitala sam negdje da je nekome za mucnine pomogao sok dvojni c, haha. Mozda glupo zvuci al ja sam ga jutros popila i puno mi je manja mucnina bila.
    Ivana, inace kako ti je u 10.tt?😂


    Aaa znaci i tebi je termin 18.12 😁😁 10 tjedan mi je super iskreno. Mislim da su mi mučnine stale , tu i tamo na par minuta. Jedino sta se sad uspusem jako brzo sta god da radim. Meni je uzv u pon u 8:00 jer ne bi izdrzala ni min posli😂 i sad sjedim na trosjedu gledam Petra Zecimira🤷🏻‍♀️ Ceskam drob, i osjetim kao neki mjehurić unutra koji mi je udario od stijenku trbuha i kao da je puknuo, doslovno tako.. sta je sad to, možda se nekome isto sviđa Petar zecimir 😂😂😂🥰🥰🥰

  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Cure jos jednom cestitam na svim dobrim vijestima s pregleda 😊 
    Hrabrice javi se 😙
    Meni glavobolja pocinje bit redoviti jutarnji simptom, umjesto mucnina 😠 Mrzim se probudit s glavoboljom, treba mi pola dana da profunkcioniram. 
    Velikogoricanke i okolne, idete mozda na Perunfest? Mi planiramo, prosle godine je starijoj curki bilo super, mlađa je bila premala da se sjeca toga pa mozda ove godine vise dozivi 🙂

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Livia jel to ovaj vikend?
    Mi jos nikad nismo bili 🙈 al sutra evo starija ima turnir u Pisarovini, u nedelju mm opet radi tak da sumnjam da cemo stic ikamo …

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Je, ovaj vikend. Mi cemo vjerojatno u nedjelju ici. 

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Ja cu u ned vjerojatno bit za nista obzirom da smo u sub cijeli dan u Pisarovini

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Hvala cure na cestitkamaa..
    Puno mi znacitee 💙💙❤💙❤💙

    [lilypie.com]

  • Mangomum

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Evo mene sa nalazom bete hcg. 196 dva dana prije ocekivane M. 
    Mislim da je to ok? 
    Vi?

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    tinika

    Hvala cure na cestitkamaa..
    Puno mi znacitee 💙💙❤💙❤💙


    I ti nama tinika! Sad smo si međusobno najveća potpora… Ne poznamo ali vidis tu povezanost i kako smo sretne jedna zbog druge a opet i tuzne ako je druga tuzna!💕

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Magnomum, ovo ti je vrijednost za cca 4.tjedna trudnoce sto mislim da je za tebe ok, to je taman to. Al vaznije od danasnje vrijednosti je da preksutra opet izvadis betu da se vidi dal se pravilno dupla. Dakle preksutra bi trebala biti oko 400. Sretno i javljaj nam rezultate ❤️

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar iwanchee

    iwanchee

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozz curke,citam Vas redovno al nesto sa starom adresom nije bilo ok,pa sam se ponovno morala reg. Noo kako ste vi meni? Kod mene je cuudo umor malo se popravio,nije tako strasno kao sto je bilo. Jedino sto me uho zeza haos se upalilo sutra idem na pregled da vidim bebaca svog,mozda i saznamo sto se krije. Dal'autice da spremamo ili barbike .🙈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.