Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu
    BellaLuna, i ja trebam plahtu za FreeOn krevetić, ali zaboravila sam pitati u Bubamari imaju li samo nju. Za posteljinu znam da imaju i to mi, kao i tebi, ne treba sve. Ako ne nađem, zamotat ću madrac u najobičniju plahtu ili kao Klikerica, zamoliti ujaka, krojača, da mi sašije. Btw. u ponedjeljak sam bila kod njega i već ga zagnjavila za navlaku za poplun i ogradicu za kinderbet. Naime, dobila sam poplun i ogradicu, ali s uzorcima koji mi se ne sviđaju pa sam kupila materijal i sad čekam da mi sašije. Glavni materijal je sivi, a na njega će, samo za ukras, dodati malo gusara 😁. Poslikam kad bude gotovo.
    Kad dođemo doma iz bolnice, bit ćemo 3 tjedna sami. Muž kuha, pere, sprema tako da problema nema. Mogu ležati u krevetu i dojiti 24/7 😄.
    Hrana… nisam imala pojma ovo za salatu i kupus… ja tjedno pojedem 2 glavice zelene salate, a i puno kupusa. Za listeriju sam čula, ali samo u sirevima i sl. No dobro, sad je ionako gotovo 😆
    Evo koje konkretne bušice:

    Da se pohvalim, oprala sam sve perive dijelove AS, i torbu s kolica. Za informaciju onima iz Zagreba: Rode organiziraju ovu nedjelju na parkiralištu MUP-a u Heinzelovoj pregled AS, od 10-12 h. Bude jednom mjesečno. Pokazuju kako ispravno učvrstiti AS i bebu u njoj pa mi idemo vidjeti. Imamo isofix pa vjerojatno nemamo što puno fulati, ali nikad se ne zna. 
    Barbie, Neo baš lijepo raste, a i ostale ste ljepotice!

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    barbiemama

    Klikerice, naručila sam si posteljinu s babyartikel. de, baš prilagođenu dimenzijama kolijevki. obične bijele plahte su bile 5 eura komad 😊 ima svakakve posteljine za kolijevke pa baci pogled.


    E super…hvala ti!

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Maggie85

    BellaLuna, i ja trebam plahtu za FreeOn krevetić, ali zaboravila sam pitati u Bubamari imaju li samo nju. Za posteljinu znam da imaju i to mi, kao i tebi, ne treba sve. Ako ne nađem, zamotat ću madrac u najobičniju plahtu ili kao Klikerica, zamoliti ujaka, krojača, da mi sašije. Btw. u ponedjeljak sam bila kod njega i već ga zagnjavila za navlaku za poplun i ogradicu za kinderbet. Naime, dobila sam poplun i ogradicu, ali s uzorcima koji mi se ne sviđaju pa sam kupila materijal i sad čekam da mi sašije. Glavni materijal je sivi, a na njega će, samo za ukras, dodati malo gusara 😁. Poslikam kad bude gotovo.
    Kad dođemo doma iz bolnice, bit ćemo 3 tjedna sami. Muž kuha, pere, sprema tako da problema nema. Mogu ležati u krevetu i dojiti 24/7 😄.
    Hrana… nisam imala pojma ovo za salatu i kupus… ja tjedno pojedem 2 glavice zelene salate, a i puno kupusa. Za listeriju sam čula, ali samo u sirevima i sl. No dobro, sad je ionako gotovo 😆
    Evo koje konkretne bušice:
    Da se pohvalim, oprala sam sve perive dijelove AS, i torbu s kolica. Za informaciju onima iz Zagreba: Rode organiziraju ovu nedjelju na parkiralištu MUP-a u Heinzelovoj pregled AS, od 10-12 h. Bude jednom mjesečno. Pokazuju kako ispravno učvrstiti AS i bebu u njoj pa mi idemo vidjeti. Imamo isofix pa vjerojatno nemamo što puno fulati, ali nikad se ne zna.
    Barbie, Neo baš lijepo raste, a i ostale ste ljepotice!


    Da, da vrijedne Rode svaki vikend su tamo.. ima i na faceu grupa rodina sos za as pa je ok kome nije usput ic.
    Slatki ste

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    barbiemama

    Salatice i Nuni, divne ste ❤️

    Du, prekrasno mi je ovo od Ići mići za Doru 😍

    evo i nas danas, narasli smo puno zadnja dva tjedna.


    aaa vidi buškice 😍

    [lilypie.com]

  • Malaaiva

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Cure kako ste zgodne 😍😍😍
    Salatice ja ti uopće ne vidim tih +22, a ni tebi pepe tih +14. Meni ste prezgodne
    Barbie koje noge 😍😍😍
    Meni će doći malo mama malo svekrva, al ja sam stvarno super i s mamom i svekrvom, tako da mislim da će mi dobro doći pomoć 😃

    Rita
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar BellaLuna

    BellaLuna

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Bubamara nema samo plahte za mini krevetice, nego samo setove posteljine tako da nam ostaje ili babyartikel ili sivanje

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Joj cure divni vam stomacici, divne ste sve, jedva cekam vase tjedne, i uskoro prve bebace, vrijeme nekako brze prolazi nego na pocetku, mislim da ce od sada ici jos brze, samo neka je sve u redu sa nasim bebicama ❤️
    Ide i nasa fotkica ovih dana dok se upristojim malo hahaha 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Nama nece nitko dolazit jer kao prvo nema di doc😂😂 a kao drugo kaj ce nam.. uz ova dva hahara muz zna sve kaj treba znat, kuha bolje od mene kada mu se da, a kada mu se ne da i pizza i jaje na oko je sasvim ok ;) tko zeli doci vidjeti bebu slobodan je, ako je zdrav, doc, popit kavu posnjofkat i bok.. ne peglam, nemamo zivotinja tako da s time nemam brige
    Ni sa deckima nitko nije dolazio da mi bude doma jer ono, kaj ja znam kaj ce mi 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    barbiemama

    Mina93


    Da znam kako je, i meni neki dan isto uz sve to jos i svrbio trbuh i onda se namazem i lezim dok se sve ne upije 🤣

    još me ne svrbi, ali sam se počela češće gledati jer me strah strija od tog rastezanja 😢 baš ih ne bih htjela dobit u zadnjih par tjedana.


    Mene tu i tamo, kazu da se to rasteze koza, takodjer bi htjela da me zaobidje, al nekako sumnjam, sve sta slusam u zadnje vrijeme je da cu se tek sad udebljat  kao sve cu dobit sad u zadnjih mjesec dva 😪😕 lijepo je to slusat 😫

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    barbiemama

    sushi baš i ne volim, tako da mi ne fali. no u biti, ne mogu reć da se neke hrane odričem. jedem sve što mi se jede. možda sam preneoprezna 🤪


    Takodjer 🧐😅 bas ono svejed, sta god mi dodje samo se trpam 😏 uzasna sam 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.