Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Ja ribu vidis jedem svu..osimmm tune i morskog psa…jer caca mi je ribar pa imam te ribe raznorazne..a za to dvoje san cula u vezi te zive..iako znan mnoge trudnice i to jedu normalno…ali eto bass smo izbimbardirane svim i svacim…i eto neke stvari ono kao nisam nikad iako znam da drugi jesu..a neke evo poput salate i ribe ja jedem svakodnevno nit ne razmisljam o tome…a jedva cekam da rodim da mogu opusteno i tu bit a nestalno mislit jesam krivo pojela jesam smila jel bilo pokvareno jel dobro oprano….ali eto stos uvik nad necim strepis..to je vakjda i prirodno tako u nama…👀👀


    A istina da,bome iz svakog kuta nova i drukčija informacija. Samo meni to gore s prehranom nakon što rodim zbog dojenja. Sada još jedem što poželim, ali onda ne daj grahorice pa ne daj kiselo pa onda ne previše šećera opet blablabla to me više zamaralo nego bilo što drugo. A sad to što ne jedem tunu previše i to termički neobrađeno povrće mi je mila majka. 
    To za povrće ja nisam ni išla za tim,ali me ginekolog upozorio nakon što sam radila torch. Tako da od tada nekako pazim.

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Nuni, Pepe  i Salatica😍😍 kako ste mi lijepe :)
    Sutra ćete vidjeti big me  😋😋😋😋😋
    Ja sam spavala dosad ☺️ Neka 😀😀
    Nisam vas sve pohvatala. Ali vidjeh da je sve ok, pa sam happy.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Salatice i Nuni, divne ste ❤️

    Du, prekrasno mi je ovo od Ići mići za Doru 😍

    evo i nas danas, narasli smo puno zadnja dva tjedna. 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Pepe sam zaboravila spomenuti. divna i jako ti lijepo stoji haljinica 🤰🏼😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivylee

    Ivylee

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Nunii i Pepe 😍😍😍 nemam riječi.
    Ja sve jedem, dobro oprano i termički obrađeno. Izbjegavam svježi sir od kumica i slične nepasterizirane proizvode. Jako se veselim sushiju kad rodim, to mi jako fali…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    barbiemama trbuscic se sad bas lijepo vidi 😍😍😍 ma jos da izbacim salate i mogu krepat od gladi. I ovako vise ne znam sta bi jela, a da je dozvoljeno 😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Ivylee

    Ivylee

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Barbie super ste 😍

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • nali

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Kako je lijepo kad te doceka toliko slika prekrasnih trudnica. Salatice, Pepe, Nuni i Barbie 💜😍 Predivne


  • Avatar bambusovlist

    bambusovlist

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu
    Sve lijepe i skladne trudnice!
    Evo i od mene jedna slija, ali prikazuje trenutni izgled  unutrašnjosti moje utrobe.
    Pojela danas, pojela jučer, a i sutra bi.
    Mmmmljac!!!
    Mislim da nema tu štetnosti! 

    Samo zdravlje!
    P.s. Oduzelo mi djetetu prostor za kretanje.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Nuni preslatki 😍😍
    Barbie ajme pa eto i tvoj trbuscic se napokon vidi, Neo si napravio mjesta ☺️😀😍

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.