Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Klikerica

    _svjesna

    Drage moje cure, kako ste vi planirale oporavak nakon sto beba stigne? Jeste li planirale pitati mamu/svekrvu ili nekoga treceg da prvih dana bude sa vama i vodi brigu o bebi i ostalom naravno ako same ne budete mogle??
    Iskusne mame kako izgledaju ti prvi dani s bebom, jeste li bile puno nervozne i kako je to sve islo?
    Ja sam pitala mamu da prvih 10 dana bude tu kod mene, ali ona naprosto insistira da ja zovem svekrvu iako me ova uzasno nervira i bojim se hocu li tako nervozna i premorena moci da ju trpim, nemamo bas blizak odnos ali se sasvim ok slazemo, odgojila je dva sina i ima vise iskustva s bebama nego moja mama. Sta mi savjetujete?

    2 tjedna ce biti muž - želim da se povezemo kao nova mlada obitelj,a on ce ako treba i hraniti me,ak se bas ne budem mogla pomaknuti,mada ne vjerujem da ce biti tako grdo.
    Nakon toga 2 tjedna ce mi biti mama i onda po potrebi svekrva 5-6 dana koliko joj budu dali godisnjeg. Obzirom da i mama i svekrva rade, i da cuvaju stari godisnji samo za to, ne mogu im sada reci ne trebate dolaziti.
    Dovoljno mi je da mi skuhaju svaki dan. Mozda ako nesto bude za oprati ili opeglati. To je to!


    Slazem se s tobom. Tak cemo i mi. Muz taman ima i godisnjeg i slobodnih dana tak da mi je bitno da prvih 2 tj budemo sami. A dovoljno mi je da mi svekrva skuha, to mi je bitnije nego da je netko oko djeteta umjesto muza ili mene, a mama mi je 5km od mene tak da moze doci za par min do mene ako je muz popodne na poslu. Ako netko zeli pomoci majci onda nek preuzme brigu oko kuhanja i pranja, a ne oko djeteta. 


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar annchy17

    annchy17

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    Cure prekrasne ste 😍😍
    Pepe haljina mi je top 👌👌
    To samo ja nigdje ne nadjem nista lijepo :p
    Ja isto salate jedem sve, hm.. doktor me upozorio samo na ribu, to ionako slabo, nismo nauceni na tu kuhinju. Mi smo jos cca godinu dana kod njehovih, sva sreca pa je svekrva za sada ok, nadam se da ce tako i ostat kad dodje beba ;) prva je beba i kod njehovih i kod mojih pa vjerujem da ce svi navalit ubrzo nakon bolnice, za sada nemam nista protiv pretjerano (ne znam il sam ja cudna il kaj) 😂🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Cure, 
    preslatke ste sve 😍 Jedva cekam zajednicke fotke sa kave 😋😋😋
    Barbie, 
    tu je Neoooo 😍 Odlucio se i on pokazati. Da, dijete 40cm i 2kg, mora, ne moze se kriti vise 😊
    Ja spavam cijelo vrijeme, kao i ti Ana. Samo sto se preznajam, znaciii potkosulja i kucni ogrtac mi bili kao da si u vodu ubacio 😶 A zaspala sa temp 37,1 sto se ne moze ni nazvati temperaturom (cak ja inace imam povisenu malo) i da me toliko preznoji. Sad je 37,0. Ocigledno imam tu unutrasnju groznicu jos. Ali nema mucnina i bolova i polako i dobijam apetit 😋

    [lilypie.com]

  • Avatar Mia1707

    Mia1707

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    PEPE….. Blago ti se… Ja da znam da ce moju spriječiti da dolazi i da se misa nabavila bi cilo zivotinjsko carstvo 😂😂😂
    Ali mi zivimo u istoj kuci Al u odvojenom stanu… 
    Bojim se tog misanja preveliko… Tipa krivo dojis maloj je ladno maloj je vruce… Kako je to nosis i slicno… Meni je to nesto najgore… 
    A da je samo ona… 
    Nego njene sestre i svekrva njena(prababa od bebe) te ce se misat jos najvise hahaha..
    A ja se grozim od babina… Ljudi u kuci kad je baba tako mala i osjetljiva a kamoli ne pozvanih a jos najgore ne najavljenih… 
    Al to me ceka… Vec znam.. Vec su se odale sta me ceka 😂😂

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Salatice, tijelo se bori znojenjem protiv temperature. Tako da je to skroz normalno. Samo odmaraj, čuvaj energiju i bit će bolje. 
    Mi ćemo biti skupa sigurno 3 tjedna, ima slobodnih dana dečko i puno godišnjeg. Mama će moja pomoći sa kuhanjem kad za treba baš, ali inače dečko isto kuha i sprema pa se ne brinem oko toga, bitno je samo da smo nas troje skupa. A za goste ima vremena dok se naviknemo, nema žurbe 

    [lilypie.com]

  • Avatar Vana11

    Vana11

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Evo, samo da se javim s pregleda. Ctg uredan iako smo ga ponavljali jer je frajer spavao. Protoci i plodova voda ok. Sljedeci pregled za tjedan dana, onda će mi uzet i briseve, opet ctg i uzv.
    Stvarno ste sve prekrasne trudnice, trbuščići su premedeni. Kao i Anine papučice i Dorina lutkica i slova 😊
    Mene opet žgaravica ubija, sve djeluje 5 min i onda opet. Već par noći spavam sjedeći 🙄
    Laku i mirnu noć želim svima! 😘

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    barbiemama

    Klikerice, naručila sam si posteljinu s babyartikel. de, baš prilagođenu dimenzijama kolijevki. obične bijele plahte su bile 5 eura komad 😊 ima svakakve posteljine za kolijevke pa baci pogled.


    To su onda dimenzije 40×90cm?

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    Vana11

    Evo, samo da se javim s pregleda. Ctg uredan iako smo ga ponavljali jer je frajer spavao. Protoci i plodova voda ok. Sljedeci pregled za tjedan dana, onda će mi uzet i briseve, opet ctg i uzv.
    Stvarno ste sve prekrasne trudnice, trbuščići su premedeni. Kao i Anine papučice i Dorina lutkica i slova 😊
    Mene opet žgaravica ubija, sve djeluje 5 min i onda opet. Već par noći spavam sjedeći 🙄
    Laku i mirnu noć želim svima! 😘


    cim je razmak izmedju pregleda tjedan dana-znas da je dan D blizu 😀 drago mi je da je s bebacem sve ok, zelim ti mirnu noc, bez zgaravice i ostalih tegoba! Isto i ostatku ekipe! maggie, divan trbuh!!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Divne ste 😍 Beboni vec veliki.
    Zene mene uhvatilo da sam samo gladna i samo bi jela 😂 Pomes oko 8,pa ni sat vremena kasnije sendvic i sad bi opet. I ogromna potreba za vodom. Cijev bi u usta prikopcala i samo pila 😂

    Kam budete kimbace stavile? Do kreveta ili malo dalje? Moramo okrenuti krevet i staviti mozda kimbac do. Mda imam pol metra svejedno izmedu pa mi je ono,mozda bi i ostavila tako.

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    m.girl6

    Klikerica

    _svjesna

    Drage moje cure, kako ste vi planirale oporavak nakon sto beba stigne? Jeste li planirale pitati mamu/svekrvu ili nekoga treceg da prvih dana bude sa vama i vodi brigu o bebi i ostalom naravno ako same ne budete mogle??
    Iskusne mame kako izgledaju ti prvi dani s bebom, jeste li bile puno nervozne i kako je to sve islo?
    Ja sam pitala mamu da prvih 10 dana bude tu kod mene, ali ona naprosto insistira da ja zovem svekrvu iako me ova uzasno nervira i bojim se hocu li tako nervozna i premorena moci da ju trpim, nemamo bas blizak odnos ali se sasvim ok slazemo, odgojila je dva sina i ima vise iskustva s bebama nego moja mama. Sta mi savjetujete?

    2 tjedna ce biti muž - želim da se povezemo kao nova mlada obitelj,a on ce ako treba i hraniti me,ak se bas ne budem mogla pomaknuti,mada ne vjerujem da ce biti tako grdo.
    Nakon toga 2 tjedna ce mi biti mama i onda po potrebi svekrva 5-6 dana koliko joj budu dali godisnjeg. Obzirom da i mama i svekrva rade, i da cuvaju stari godisnji samo za to, ne mogu im sada reci ne trebate dolaziti.
    Dovoljno mi je da mi skuhaju svaki dan. Mozda ako nesto bude za oprati ili opeglati. To je to!

    Slazem se s tobom. Tak cemo i mi. Muz taman ima i godisnjeg i slobodnih dana tak da mi je bitno da prvih 2 tj budemo sami. A dovoljno mi je da mi svekrva skuha, to mi je bitnije nego da je netko oko djeteta umjesto muza ili mene, a mama mi je 5km od mene tak da moze doci za par min do mene ako je muz popodne na poslu. Ako netko zeli pomoci majci onda nek preuzme brigu oko kuhanja i pranja, a ne oko djeteta.


    Malog smiju zabavljati jedino dok piškim i tuširam se🤣 
    Mislim obzirom da im je prvo unuče,ne mogu biti toliki Hitler da kazem nitko ne smije ni blizu niti ista treba pomoci… nemam srca za to,ali mi nece ni jahati po glavi kak njima odgovara. Kad mi bude trece dijete kao sto mmama2 kaze,necu ih imati gdje ni staviti🤣

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.