Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Spavam Salatice danju kad se iscrpnim noću plus još danju. Jer žgaravica moja svagdanja i mučnina već ne brojim koji dan. 
    Gledam film Zgodna žena . I kako sam ga gledala već milijun puta sad sam uočila novi detalj: lijepe mršave gležnjeve i noge Julie Roberts, bez celulitaaaa. Haha, nikad prije nisam. I uhvatilo me zrnce ljubomore 😆😆😆😆. I moje će opet biti haha xD

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    I ja gledam Zgodnu ženu, po 10x valjda, ali stvarno je odličan film. A i ne mogu spavati, popodne sam odrapila od podne do 15h.

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Ja ne mogu spavati jer mi se nos začepio i ne mogu prodisati nikako

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Evo i ja ne mogu spavat,nos takoder zacepljen,ne disem nikako na njeg. Naspavana sam kao da je podne
    Vidjeh mnogo lijepih i zgodnih trudnica. I Neo je se pokazao,Barbie bas si barbie.
    Ja sinoc gledam kako mi je trbuh oooogroman,a di jos 3 mjeseca treba rast,tek je poceo

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Eto i mene u klub nespavalica, bome se dobro prosirila forumska prehlada, ja ujutro ispusem nos min 20puta 😕
    Vana super za pregled, i citam ono iduci za tjedan dana 😮 bome smo pri krajuuu
    Kinder ce biti pored kreveta sa spustenom stranom, da bude sta manje dizanja pa se nadam da cemo uspit sta odspavat 😊😁😅

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Klikerica


    To su onda dimenzije 40×90cm?


    da da 😊

    vikend i umjesto da spavam jer se ne dižem na posao, ja surfam internetom. isto ispuhala nos 50 puta. 

    [lilypie.com]

  • Avatar luks

    luks

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    jutro cure, ja sam noćas imala neke raznorazne snove, i iza svakog buđenje wc pa nastavak … Sad više ne mogu zaspat 😌 radnim danom se budim u 6 pa evo i vikendom 🙄 i mene evo jutros grlo zateže, nadam se da neće potrajat.
    Sve ste cure zgodne, i ne zamarajte se kilima, prave ste. Meni jučer frizerka kaže kako su mi usne natekle, i ja gledam stvarno!! Ja sam doduše već natečena, i tako i u prvoj trudnoći, baš dosta vode zadržavam… Još u salonu sam sat vremena sidila pred ogledalom, pa se nisam mogla izbjeć 🤣🤣  ja za strije ne marim, jer ih imam iz prve trudnoće leđa i stomak, tako da ako ima novih-neprimjetne su 😅
    Nama će krevetić biti nasuprot kreveta  tj nama pod nogama, drugačije ne može, ali nije mi ni bitno, imam 3 koraka do njega.
    Uživajte u vikendu 😉😉

    Lovre

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Jutro klokse..Moj mali je od 6h jutros poceo tulumarit u drobu…toliko da me probudio….rasteze se isteze udara na sve strane..bas je budan..ima vec vise od pola sata ne staje…eto vec mi ne da spavati…inace bar do 8h on spava i tek onda pocne se budit…ali jutros me preduhitrio i u 6h me probudio…sto cu sad..ne dize mi se a nezz ocu zaspat…sama sam kuci mislila san se jutros kaooo naspavati…muz posa radit cure su kod mojih…al pravo cu ss dizati i ic jesti i piti kavu..🙄🙄🙄🤔🤔🤗🤗🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Jutro cure 😊
    Ja samo da prijavim da sam spavala do sada 😶 Jesam se budila po noci dosta puta i preznojavala se, ali opet ovoliko spavanjeee, nmg da vjer haha 🤣 A temperatura 36,3 haha, jadna, spustilo je totalno 🤣🤣🤣 Upala sam samo da se javim, odosmo kod mojih, stize rodbina neka poslije, a mama mi sprema tus, krevet i dorucak… Mamaa 😍 Juce kad su me vodili doktoru haha, izjavila sam da ne znam sta bih bez njih i kako je tesko kad nemas nekog blizu (i koliko sam razmazena 😶). Mama je likovala, naravno uz klasicnu izjavu “vidjecete kad nas ne bude, i ti i A. (brat)”. 🤣

    [lilypie.com]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Jutro 😀

    Cure lijepe su vam buše, a Neo se odlučio ipak pokazati i unatoč tome ti Barbie izgledaš vrhunski.

    Ja sam spavala skoro 9 h u komadu, jer zadnjih par noći nikako nisam, a preko dana ne mogu.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.