Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    ja sam si kupila Adidas Gazelle u Shoosteru za sve skupa oko 280-290 kn, na 70% popusta. u Shoosteru je sve na 20%, čak i već snižene stvari.

    gledala sam laptop, ali nisam našla nešto ultra povoljnije (a da vrijedi) pa mi se nije to sad na brzinu kupovalo. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    A da znate cure, kad je ja uzmem od njih na grudi svoje, kako je smirim 😍 Sta ti je priroda, mladunče uz majku. Evo rascmoljila sam se ❤️
    Ja inace sve radim osim rucka, nije ni cudo sto skapa xD Ali sinoc sam fino spavala, beba plakala samo na početku noci, poslije super, sad imam snage. Vec su dvije mašine gotove i povjesane, trebam i trecu. 
    Svjesna,  
    njoj su u bolnici trazili Pavlovic mast i ja sam onda ostala pri tome, ali joj stavljam samo kad je kakanje bilo. Ne trackam svaki put. 
    Za kupanje sam na kraju Mustelu uzela i dobro se pokazala, koza joj je ok, osim kod vrata sto ima ojed, od mlijeka se zna sliti i onda se ojelo tu (podbradak debeli haha).
    I opet znaci topla voda i tuferi kada kaki, obrisem je svu, ne koristimo vlazne maramice - osim u sred noci par puta, jauk bio teski, nisam imala kad spremati joj vodu i ostalo, imam u pripravnosti vlazne 99% voda.
    Ujutru umivanje sa tuferima i toplom vodom i ciscenje pupka alkoholom i stapicem za usi. I Becutan puder za ojed ispod vrata, da isusuje.
    Hmm, sta jos. Danas cu joj sjeci noktice, vec sam jednom, nista strasno, samo da spava cvrsto. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Sad mi je žao za trenutak slabosti… ah,ja na mamu za samo 1 komentar na veličinu 50… baš sam zločesta,a žena mi toliko pomaže, opet je od 7 h u pogonu. A štaš! Trenutak slabosti… inače nisam grozna kćer 

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Muz je uzeo neke Limited Edition Adidas Stan Smith u 10.mj kad smo bili u Zagrebu, i to su bile na 50%, nismo mogli vjerovati da je to ulovio. Ja sam mislila da ti Gazelle i Stan Smith modeli nisu nikad na akciji, jer je to neka klasika koja uvijek prolazi. 
    Nakon dugo vremena sam ulovila nesto za sebe i na mango.com narucila jutros 2 haljine, imaju 30% na sve po redovnim cijenama. 
    Ptico, ne znam drzi li Harvey Norman Beko, mi smo prosle godine na BF tamo uzeli svoju Samsung perilicu, a na Sancta Domenica susilicu. Padaju mi na pamet i Pevec i Emezetta. 🤔

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    mmama2

    Jagodica86

    mmama2

    AllieH

    mmama2, ti bi mogla biti zeznuta svekrva danas-sutra 😅 O tebi ce se pricati na temama Zimske bebe 2038. 😂😂😂😂

    Nisam o tome tako razmisljala vidis😂😂😂😂😂

    Ma kaj bi zamjerala dapace, slazem se apsolutno…i ja sam jedna od onih koja je imala divno djetinstvo i koju su baka i deda cuvali cesto i pamitim to kao divne trenutke.. moji decki idu mojim starcima cesto, jer su normalni🙈🙈🙈 hahhha ocu reci, ne daju im bas sve sto pozele i ono samo zato jer zele, uce ih nekim normalnim zdravorazumskim po meni zivotnim skolama, njegovi su pod broj jedan pusavci, jako strastveni i od uvijek puse pred njima bez beda, i to puno, sada jos kada je zima i nije otvoreno sve bozesacuvaj🙄🙄🙄 plus sogorica koja zivi s njima i isto pusi.. onda dalje, oni su onakvi baka i djed koji daju uvijek sve samo da budu decki sretni, bez obzira kaj nema smisla jedno s drugim, pa ce npr dobit lizalicu ili cokoladu i sl tik prije rucka i nece jest rucak, al nema veze, onda ce piti sok, i nakon soka jest griz na mlijeku ili puding ( sada karikiram, cisto da skuzite ) pa ce im biti zlo naravno od svega skupa, pa ce u kuci bit 5milijardi stupnjeva da oni mogu hodat goli itd, itd a meni to ide malo na zivce pa izbjegavam tamo ih vodit 😕😕😕😕


    Joj ja se grozim toga kao i ti…takvog popuštanja oko bitnih stvari. a cigareta pogotovo, nespojivo mi je da itko odrastao nema toliko obzira da ne puši pred djecom!! 
    Ja sam  mislila općenito da ih ne daš da prespavaju i budu sami bez tebe kod bake i djeda, pa sam zato napisala. A za ovo sve što si napisala se apsolutno slažem. Ja bi im rekla otvoreno što je razlog, pa nek se naljute ako hoće, pogotovo za te cigarete nema nijednog opravdanja na ovom svijetu!
    Moja svekrva je psihički bolesnik, oni bez cigareta ne mogu nikako tko puši, i žena kad mi dođemo kod nje nema šanse da bi zapalila kraj mene otkad sam trudna. ili ne puši, ili ode i zatvori se u drugu sobu i tamo popuši ako joj je kriza. Baš mi je to fer. Rekla bi ja njoj da mi smeta, ali nisam ni morala :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    mmama2

    Jagodica86

    mmama2

    AllieH

    mmama2, ti bi mogla biti zeznuta svekrva danas-sutra 😅 O tebi ce se pricati na temama Zimske bebe 2038. 😂😂😂😂

    Ma kaj bi zamjerala dapace, slazem se apsolutno…i ja sam jedna od onih koja je imala divno djetinstvo i koju su baka i deda cuvali cesto i pamitim to kao divne trenutke.. moji decki idu mojim starcima cesto, jer su normalni🙈🙈🙈 hahhha ocu reci, ne daju im bas sve sto pozele i ono samo zato jer zele, uce ih nekim normalnim zdravorazumskim po meni zivotnim skolama, njegovi su pod broj jedan pusavci, jako strastveni i od uvijek puse pred njima bez beda, i to puno, sada jos kada je zima i nije otvoreno sve bozesacuvaj🙄🙄🙄 plus sogorica koja zivi s njima i isto pusi.. onda dalje, oni su onakvi baka i djed koji daju uvijek sve samo da budu decki sretni, bez obzira kaj nema smisla jedno s drugim, pa ce npr dobit lizalicu ili cokoladu i sl tik prije rucka i nece jest rucak, al nema veze, onda ce piti sok, i nakon soka jest griz na mlijeku ili puding ( sada karikiram, cisto da skuzite ) pa ce im biti zlo naravno od svega skupa, pa ce u kuci bit 5milijardi stupnjeva da oni mogu hodat goli itd, itd a meni to ide malo na zivce pa izbjegavam tamo ih vodit 😕😕😕😕


    Joj ja se grozim toga kao i ti…takvog popuštanja oko bitnih stvari. a cigareta pogotovo, nespojivo mi je da itko odrastao nema toliko obzira da ne puši pred djecom!! 
    Ja sam  mislila općenito da ih ne daš da prespavaju i budu sami bez tebe kod bake i djeda, pa sam zato napisala. A za ovo sve što si napisala se apsolutno slažem. Ja bi im rekla otvoreno što je razlog, pa nek se naljute ako hoće, pogotovo za te cigarete nema nijednog opravdanja na ovom svijetu!
    Moja svekrva je psihički bolesnik, oni bez cigareta ne mogu nikako tko puši, i žena kad mi dođemo kod nje nema šanse da bi zapalila kraj mene otkad sam trudna. ili ne puši, ili ode i zatvori se u drugu sobu i tamo popuši ako joj je kriza. Baš mi je to fer. Rekla bi ja njoj da mi smeta, ali nisam ni morala :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Salatice, nemam tlakomjer, vidjet ću ima li tko od prijateljica da mi posudi da malo pratim. A možda i kupim, nije ga loše imati, možda uhvatim sutra na nekom popustu.. MareiKate, hvala na odgovoru za euthyrox, ma i ja mislim da nije od njega jer je ono jučer bilo nešto skroz drugačije od najavljenog lupanja srca.. Čudno mi je sve skupa, al bitno mi je da mi je Mila živahna, nju kad osjetim znam da je sve dobro ☺
    Salatice, jadna ti s njih dvije..znam da su od velike pomoći, al da ti netko non-stop tako pametuje i visi za vratom..uhh.. Ne znam kako riješiti, možda da im objasnis da ih trebas samo nekada da uskoce, da ti pokusavas s bebom spavati kad i ona i da vam treba više mira..
    Sto se tiče crnog petka, vidjet ću hoću li što ugrabit preko neta, osobno ne planiram nikud, ni ovako ne idem često a pogotovo ne bi u te gužve. Vidim da je danas u h&m-u -50% na odabrane artikle+besplatna dostava, al malih brojeva nema bas puno izbora.. Od večeras je i na vivre popust, a vidjela sam da će sutra biti i u lesnini..pa eto, nešto ću škicati. Bubamaru isto, ja bi neku glazbenu igračku za kindić..mama mi dala novac da kupim Mili onaj vrtuljak al čine mi se skupi, a netko je govorio da samo smetaju. Jel tko od vas to nabavljao? I mislila sam steznik, al nemaju ga online.

    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Bruna92, da, ja sam u Petrovoj zajedno s planom poroda predala i izjavu ovjerenu kod javnog bilježnika da odgađamo cijepljenje i da vitamin K želimo oralno. Sve su uredno ispoštovali i nisu pravili probleme. Draga neka pedijatrica mi je prišla nakon poroda i sa mnom je prošla naše zahtjeve, ali skroz ljubazno.
    Klikerice, ja sam nabavila podjednak broj robice veličine 50 i 56 i Leo sad nosi obje veličine, ovisno o modelu. Jučer je imao bodi vel. 56, a preko gegice vel. 50. Čini mi se da ima dugačke noge jer mu dosta gegica odgovara u gornjem dijelu tijela, ali mu ne kratko u nogicama (kad ih ispruži, nogavice budu skroz napete) - te gegice mu više ni ne oblačim. Hoću reći da treba imati obje veličine (za bebu prosječne veličine) da možeš kombinirati. Većina posuđene robice mu ne odgovara jer se u vremenu stislo u pranju tako da praktički imam 3 bodija i 3 gegice koje su mu baš taman, ali ionako perem svakodnevno pa mi je dovoljno. Računam da će mu za 2 tjedna biti premalo pa ne kupujem još. Stvarno nema smisla, njima je tak svejedno u čemu su, samo da su suhi i buša puna i smješko je tu. 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Sto se tice ostavljanja klinaca kod bake i dede,moze na sat do dva 😂 Jos ga nedam i razmisljam si da mi bude to bas tesko palo. Nema kave s kumom ili frendicom jer mali mi je doma kod bake😂
    Ima srece da ima skoro sve duplo kad su moji rastavljeni.On ima srece na tri bake,a tata mu nesrecu na dvije punice😍 Ima tri tetke i tri ujaka. Od toga njih troje ima do 5 g. Bude mu uzivancija.
    Dvije bake mu ne puse,jedna pusi i uvijek izade van zapaliti tak da nema problema i ona ima peosonju koji je mazen i pazen. Obozava klince tak da nema problema.
    Kod mojih opet je pesonja koja ima cca 60kg,ali je njezni div i malo mu fali da ne piski od srece dok klince vidi. Lud je za njima.
    A kod tri prabake dvije puse. Nadam se da im budem mogla objasniti da ne mislim malog u dimnjak dovoditi i da malo prozrace prije nego kaj im dode i suzdrze se neko vrijeme.
    Dok bude malac vec 3 godine mozda mi ga bude lakse ostaviti na cijeli dan kod njih. Ovisno ka ih bude prihvatil kad ih bude vidal mozda i jednom godisnje. Razmazili ga budu,zato ima mamu i tatu da ga trpe nakon posjeta bakama.

    Jucer druga vecer za redom da krenu bolovi. Ovi su bili jaci i u nepravilnom razmaku. Sve mi se cini da smo na knap s vremenom i da mali ide uskoro van😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Gazelle sam i ja kupila prije 2god isto na BF za nekih 300kn..
    Beko koliko znam ima neki ugovor sa elipsom pa msm da ga samo oni drze, frend nam tamo radi pa je pricao..
    Ja bi najradije u soping, iako iskreno ne treba mi nista, al ono od viska glava ne boli 😂😂 bar jedne campusice ❤️

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.