Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu
    Vauuu, sve divne trudnice! ☺ Kakve su tek bebice u trbuščićima 😍😍
    Svjesna, i meni je tako bilo početkom tjedna, trajalo par dana i nije bilo nikako ugodno..ali evo sad opet lupa svuda i migolji se 😁
    Ja noćas isto nisam dobro spavala, al više me ništa ne iznenađuje, svaka noć svoju priču priča 😉
    Divno je brojati tjedne koji su preostali jednoznamenkasto, pa tako i mi brojimo, danas smo ušli u 32. tjedan, +6kg, a evo i slikice

    [lilypie.com]

  • Marti8

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Jutro cure!! Sve ste rano budne..jel to jedino ja mogu spavati od 23h do 9??🤣 osim budenja za wc ja super spavam😊
    Svjesna znaju udarci cak i boliti nekada..ovisi kako se namjeste..a i sad su to vece bebe pa se i sve jace osjeti..

    [lilypie.com]

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Kani i Vana super vijesti s pregleda! 😊
    du Dorina lutka je preslatka 😍
    salatice drago mi je da si bolje, bas nemas srece s izletima u bolnicu. 
    Krasne ste sve sa slika, necu nabrajat jer cu nekoga zaboravit. Velike su sve bebe vec 😍😍
    Meni je jucer bio bas tezak dan, opet milijun bh + glavobolja a onda i mucnina nakon nekog vremena. Njih dvoje lupaju sve jace, nekad i neugodno i bas sam bila ni za sto jucer.
    Danas planiramo obiteljsko popodne, rucak vani pa dir po gradu i navecer u goste. Vidjet cemo hocu li izdrzati sve to 😅
    Uzivajte u vikendu 😘
    Veselim se pregledu u ponedjeljak. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    sve ste krasne ❤️ danas sam počela s pranjem robice. toga ima punoooo. mislim da neću sve ni uspjet oprat i osušit prek vikenda. imamo malu mašinu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Mene jutros bebonja lupa cudno, u dubini dolje negdje skroz, imam osjecaj da mi na grlic i mjehur udari istovremeno, bas iritantan osjecaj. Je li ovo ok, desava li se vama isto? 😱


    Isto tako. Tocno ovako kako ti je Nali opisala…. 
    Bas je nisko. Isto oko pupka lupka i dolje,samo nezz jel se okrenula,prosli put je bila glava kod pupka,guza dolje,i noge cudno smotane lijevo,i bas sam osjecala kako me nogama lupa. Sad je se opet izokrenulo sve pa nezz,ugl svugdje lupka,al dolje najvise

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Jutro svima! Ja sam nakon Zgodne žene gledala i Mamu, neki hororac, a spavati išla u 3h. Budna sam sat vremena i nisam baš odmorna. Morat ću opet popodne nadoknaditi.
    I meni je plan danas napokon oprat svu robu i pelene. To već 2 tjedna planiram pa nikako, samo mi visi iznad glave. Htjela sam muža malo uključiti u sortiranje naše i posuđene robe, da zna što obući malcu kad mu kažem, ali ništa od toga, spava ko top, došao s posla u pol 7 ujutro (ima radno vrijeme od 8-16, ali je “samo” ostao nešto riješiti). Grrr… Već vidim da mi danas neće biti drag 😏

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Maggie85

    Jutro svima! Ja sam nakon Zgodne žene gledala i Mamu, neki hororac, a spavati išla u 3h. Budna sam sat vremena i nisam baš odmorna. Morat ću opet popodne nadoknaditi.
    I meni je plan danas napokon oprat svu robu i pelene. To već 2 tjedna planiram pa nikako, samo mi visi iznad glave. Htjela sam muža malo uključiti u sortiranje naše i posuđene robe, da zna što obući malcu kad mu kažem, ali ništa od toga, spava ko top, došao s posla u pol 7 ujutro (ima radno vrijeme od 8-16, ali je “samo” ostao nešto riješiti). Grrr… Već vidim da mi danas neće biti drag 😏


    Ako te tješi, meni moj nije drag već danima😂😂😂. Opet je probudio drama queen “moram biti u centru pažnje”u sebi, i misli da me vrijeđa jer ne priča sa mnom. A meni, odmor 😂😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    marti, nisi jedina! Ja zaspem oko ponoc, 1 i odrapim do 10 😂 s tim da hodocastim na wc par puta u toku noci. miranda i mene glavobolja muci vec treci dan za redom, jucer nisam uspjela i roknula sam lekadol jer mi je vec preslo u mucninu. Nadam se da nece i danas! Zelim ti ugodan vikend i da uspijes realizirati planirano 😊 m.girl, ana, duda, buse i linije su top! 👌😍 meni je muz druga i danas i sutra pa sam sama popodne. Mislim da cu malo cistiti poslije rucka pa citati. A ceka me i nova serija, svasta nesto 😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Meni moj zadnjih dana nije drag jer previse radi 🤣😅 ja gundjam da nemam sta obuc za preko sad kad zahladi, on me tjera u shopping a znam da cu opet zavrsit tako da uzmem sve za bebana 😂
    Duda i ana lijepe busice ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Moj cesto udara vise prema dolje i nekad imam osjecaj ko da mu izade nogica van i opet ju vrati unutra. Trenutno je od rebra do rebra nekak. Boli pun jarac.Jos lupka polako. Cokolada i setanje ne pomaze 😂

    U noci sam se probudila i imala neki cudan osjecaj u trbuhu. Onak ko da moram dobiti,ali je malac bil aktivan pa ne znam.Vjerovatno njegovo razvlacenje uzrokuje bol.

    Ajme robica.Perem od drugog tjedna. Jos se spremam polako na to sve.Nestvarno mi. Prebrzo mi i vrijeme ide.
    Jos malo i studeni pa se bacam na kupovinu stvari koje su ostale. Uglavnom kadica i sve za kupanje plus meni za bolnicu.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.