Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Klikerica

    Koliko često tijekom trudnoce vadite krv(ako nema nikakvog dijabetesa) - redovna krvna slika?
    Do kada planirate voziti auto,ako još vozite? Do kada je “normalno”?


    Ja sam vadila krv i urin jednom do sada, u 11tt.
    Auto ne vozim jer sam na mirovanju i doktor zabranio.
    Normalno je dokle god imaš urednu trudnoću i dobro se osjećaš, moja prijateljica je vozila do termina auto.

    [lilypie.com]

  • Malaaiva

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Jos smo u bolnici. Ne spominje se vise kuca. Za danas CTG, infuzije i evo uzeli briseve (gdje moj doktor njezni sto me primio, zena neka uzimala, znaci grlic me boli, ladno 😶 grubijanka), zatvorena sam, itd. Zavrsila sa vadjenjem krvi, cekam nalaze.
    Kolacic, sta se sa tobom desava? I cura kojoj posumnjase u manjak vode? A vec se mirim da cu ovdje docekati bebu, spominju spontani iz 2012, pa inzulinsku, pa trombofiliju, pa ovaj manjak vode. Mislim da previse imam dijagnoza i previsoka trudnoca da me lako puste. Imam muza ovdje, lakse mi je to dosta, upada kod mene (presladak u svojoj uniformici maloj 😍😍), ali ubi ovo cackanje grlica, non stop preslusavanje beba (3 puta na dan sa onim aparaticem i CTG), ono psihu ti nervira… Ali tu je sta je. Samo da Lena bude dobro i da porastem 😍😍😍😍


    Salatice ajde bar ti je muž blizu, ma bitno je da sve bude dobro još malo i doći će Lena.
    Ja čekam da mi pošalju termin kad da dođem u trudničku ambulantu u bolnicu na pregled plodne vode, rekao je doktor najkasnije za 7 dana da me naruče, pa nekako se nadam da nije tako strašno, jer da je vjerojatno bi me odmah poslao u bolnicu. Al vidjet ćemo. Ja mislim da je moj doktor ko tvoj sav oprezan, a ja se istraumatiziram odmah. Sad do pregleda mi ostaje da se nalijevam vode. Ja se nadam da to ima veze s tim da nisam pila do sad baš puno vode jer mi je beba jako nisko pa onda moram stalno na wc, pa da ću sad s puno vode malo popravit stanje. 

    Rita
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Malaiva bit ce to sve dobro. Pij sto vise vode. I ja ne pijem puno vode,moram priznat da mi sada nije svejedno.
    Klikerice do sada sam 2x vadila kks,i evo do iduceg mjeseca moram kks,stitnjacu i ogtt. Briseve su uzimali na pocetku trudnoce i to je to. Ne vozim zbog mirovanja,zadnji put vozila 31.5. i od tada kako sam se dovezla kuci s posla nisam vise vozila. Zaboravit cu vozit

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Klikerica

    Koliko često tijekom trudnoce vadite krv(ako nema nikakvog dijabetesa) - redovna krvna slika?
    Do kada planirate voziti auto,ako još vozite? Do kada je “normalno”?


    Ja sam vadila 2put, u 3.mj trudnoce i sad kad sam radila ogtt.. 
    Planiram vozit dok god mi ne smeta trbuh, iako u vecini slucajeva kad smo zajedno muz vozi, ja samo kad idem sama nesto obavit

    [lilypie.com]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Eto ga na. Plače mi se. Ova moja malena je stvarno zivahna inace, a od jucer popodne jedva da sam je jednom posteno osjetila. Pretpostavljam da i ona osijeca moju nervozu pred pregled, pa gdje se bas danas morala umirit 😥 

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Salatice, Kolačići i vaše hrabre bebe, držite se ☺️☺️.  Odlična vijest da si zatvorena Salatice 😎 Mislima sam uz vas i šaljem zagrljaje 😍😍😍 Sve će biti u redu 😉😉.
    Svima drugima sa pregleda, sretno, sa dobrim šećerima i drugim nalazima čestitam 😊😊😊
    Želim vam svima ugodan ostatak dana😉
    I ne mislim nekako da će nam se sad osvećivati 😁😁. U doba kad mediji sve mogu saznati i to odmah 😎. 
    Ovaj moj je baš žderonja. Ja ode na svoj međuobrok, evo ga 😋☺️☺️. Papa i buci se 😄😄.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Cure jedno pitanje u vezi kolica, na kojima dodje autosjedalica. Da li je potrebno uzimati neku bazu uz AS i na sta se autosjedalica sama pricvrsti u autu? Znam da su baze neobavezne, ili se AS samo veze pojasom? Koliko je to po propisu? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Ptičica

    Eto ga na. Plače mi se. Ova moja malena je stvarno zivahna inace, a od jucer popodne jedva da sam je jednom posteno osjetila. Pretpostavljam da i ona osijeca moju nervozu pred pregled, pa gdje se bas danas morala umirit 😥


    Da, da, i ja sam jučer bila nervozna pa ga do navečer osjetila nisam. Psiha. Bez brige, probuditi će se do pregleda, opusti se 😊😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Cure jedno pitanje u vezi kolica, na kojima dodje autosjedalica. Da li je potrebno uzimati neku bazu uz AS i na sta se autosjedalica sama pricvrsti u autu? Znam da su baze neobavezne, ili se AS samo veze pojasom? Koliko je to po propisu?


    Obicno te AS koje dodju uz kolica nemaju opciju da se dokupi baza. Nek me netko ispravi ako grijesim. 

    Mogu se vezati samo pojasom, odredjene AS koje su dobro ocijenjene po ADAC testovima imaju bolje ocjene vezane pojasevima nego s bazom. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Ana ko normabel mi dodes svaki put. Evo neznam kako da ti zahvalim.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.