Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Nikako se priključiti, al evo me 🤗
    Salatice ne mogu ni zamislit kako se osjecas, al probaj bit pozitivna radi malene. Ja sam isto kao i ostale curke misljenja da je bolje da si u bolnici i da ce oni tamo napravit sve sto treba.. ako ces se stresirat Lena ce to osjetit i opet nece bit dobro. Saljem punoo zagrljaja i samo nam se javljaj 🤗
    Pticice ima tecaj u bolnici tečaj u klubu trudnica. Ovaj u bolnici starta svaki prvi ponedjeljak u mjesecu i traje cijeli tjedan. Nije obavezan. Ako zelis imat pratnju na porodu placa se 400 kn. U klubu trudnica je isto besplatan, odrzava se svaki mjesec. Samo im se treba najavit da ces doc.. 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Mina please recept za pitu od jabuka, moze i na face 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Salatice cure su sve rekle. Potpisujem u potpunosti Klikeričin komentar,zena me je rasplakala rijecima.
    Nemoj se toliko stresirat. I probaj ne mislit da SUTRA ides kuci. Tako ce ti brze dani prolazit. Jer ovako se nepotrebno stresiras. Imas jos malo do kraja,a za 3 tjedna si u sigurnim tjednima. Sto je tih 20 dana u bolnici za zivot tvoje bebe.
    Mina ako moze i meni na face recept za pitu od jabuka,ili strudlu,ili bilo sta od jabuka.. kako sam procilala,samo na to mislim

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure 😍 Nije meni stres sto sam u bolnici, vec trauma da svaki novi CTG ili nesto, nosi ruzne vijesti, valjda bolnica zna izluditi covjeka 😶 Smirila sam se malo. Stalno me tako prebacaji hvataju. Cas mirna, cas nervozna… A uspjeli smo doci u kontakt sa doktoricom sto radi ovdje, koja je ujedno i zena od nacelnika cijele klinike. Vidjecemo sutra sta kaze i hoce li me detaljnije pregledati.
    Pozdrav za svee, nikako da se ukljucim u normalnu diskusiju na forumu. Nadam se da cu uci u naviku ovdje, pa biti i opustenija. 😘😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Cure, pitanje. Ja sam primjetila koliko mi se noge brzo znoje, promjenim 3 para čarapa na dan.  I na dane i gaće, tu iznad prepona i u preponama se oznojim. Neobično nešto ili ne? 😅

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    http://www.poslovni.hr/hrvatska/roditelji-ce-uskoro-primati-punu-placu-tijekom-cijelog-roditeljskog-dopusta-evo-kada-bi-novi-zakon-trebao-stupiti-na-snagu-346031?utm_source=Facebook&utm_medium=Status&utm_content=346031&utm_campaign=FB+page+statusi [poslovni.hr]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kolačići

    Kolačići

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Home sweet home! 
    Evo mene doma. Bez objašnjenja zašto i odakle povišen protein, s preporukom da doma povremeno kontroliram tlak. 
    Prvo sam uletila u kadu….. Preporod.
    Salatice, suosjećam sa tobom ali svemu dođe kraj. Moja predviđena 3 dana se razvukla na 6 i još nakon svega ostala bez dijagnoze. Ali zadnje što su mi rekli je da je beban ok i za to se držim. 

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Kolačići

    Home sweet home!
    Evo mene doma. Bez objašnjenja zašto i odakle povišen protein, s preporukom da doma povremeno kontroliram tlak.
    Prvo sam uletila u kadu….. Preporod.
    Salatice, suosjećam sa tobom ali svemu dođe kraj. Moja predviđena 3 dana se razvukla na 6 i još nakon svega ostala bez dijagnoze. Ali zadnje što su mi rekli je da je beban ok i za to se držim.


    super vijesti, jesu ti jos nesto rekli?

    [lilypie.com]

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Ana  isto i kod mene gacice mi budu skroz mokre oko nogu onaj dio manje kad sam kuci ali cim vani izadjem ta je situacija.. ma generalno se znojim svukuda

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Kolačići

    Home sweet home!
    Evo mene doma. Bez objašnjenja zašto i odakle povišen protein, s preporukom da doma povremeno kontroliram tlak.
    Prvo sam uletila u kadu….. Preporod.
    Salatice, suosjećam sa tobom ali svemu dođe kraj. Moja predviđena 3 dana se razvukla na 6 i još nakon svega ostala bez dijagnoze. Ali zadnje što su mi rekli je da je beban ok i za to se držim.


    Bravooooo

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.