Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Ptičice, sretno i tebi danas :)

    Ja sam danas ušla u 6. mjesec i u 6 idem na pregled. Jedva čekaaaam. Teško će mi biti odraditi današnji dan na poslu -.-

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Klikerica

    Koliko često tijekom trudnoce vadite krv(ako nema nikakvog dijabetesa) - redovna krvna slika?
    Do kada planirate voziti auto,ako još vozite? Do kada je “normalno”?


    Ja sam radila u početku negdje oko 8. tt i najavila mi je da ću raditi opet sljedeći tjedan. 
    Vozim još uvijek, planiram voziti dokle god procijenim da je ok, i oko mene su prijateljice vozile do zadnjeg, same su se vozile i na one zadnje preglede u TA itd. Iako, mozda je drugacije vama koje ste u vecim gradovima, kod nas su to vecinom krace relacije, ja trenutno vozim samo u krugu od 40-50km, gdje god dalje idemo, svakako muz vozi. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Klikerica

    Koliko često tijekom trudnoce vadite krv(ako nema nikakvog dijabetesa) - redovna krvna slika?


    krv vadila do sada dva puta :) 

    danas je taj popust u Mulleru. piše i da je na pelene. ne znam jel na Pampers. uzela bih dva pakiranja ako je,

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    sretno svima na pregledima :)

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Jutro klokse 
    truskawka, svaka ti čast s obzirom na radove i tjedne trudnoće, divim ti se, samo nemoj se puno forsirati ako osjetiš da ne možeš.
    klikerice, jel je uopće išta potrebno reći na tvoj članak osim da rasturaš? svaka čast, volim pročitati kod tebe uvijek nešto novo jer je super napisano i jako je korisno 
    ostale curke, drago mi je da je sa bebicama sve dobro i sa mamama naravno.
    Muž mi podigao nalaz, rezultati su sljedeći:
    1. vrijednost - 4,0
    2.. vrijednost - 7,6
    3. vrijednost - 5,7
    Hvala Bogu da je sve ok, zato smo jučer odmah stali u city nakon rezervacije kolica na komad torte i ubili se u slatkome, hehe.
    Curke koje su vadile ogtt, nalazi??
    MI ušli u zadnje tromjesečje i zadnji mjesec koji mislim raditi ako će biti sve ok.
    evooo nas 


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Jos smo u bolnici. Ne spominje se vise kuca. Za danas CTG, infuzije i evo uzeli briseve (gdje moj doktor njezni sto me primio, zena neka uzimala, znaci grlic me boli, ladno 😶 grubijanka), zatvorena sam, itd. Zavrsila sa vadjenjem krvi, cekam nalaze.
    Kolacic, sta se sa tobom desava? I cura kojoj posumnjase u manjak vode? A vec se mirim da cu ovdje docekati bebu, spominju spontani iz 2012, pa inzulinsku, pa trombofiliju, pa ovaj manjak vode. Mislim da previse imam dijagnoza i previsoka trudnoca da me lako puste. Imam muza ovdje, lakse mi je to dosta, upada kod mene (presladak u svojoj uniformici maloj 😍😍), ali ubi ovo cackanje grlica, non stop preslusavanje beba (3 puta na dan sa onim aparaticem i CTG), ono psihu ti nervira… Ali tu je sta je. Samo da Lena bude dobro i da porastem 😍😍😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    I ja još uvijek vozim i dok ću se god osjećati ok mislim voziti. :)
    Vadila sam krv negdje u 6.mjesecu, na početku trudnoće i evo sad jučer obavila taj famozni ogtt i to je to za sad. Markere i grupu sam izvadila prije s obzirom da smo išli na ivf. 


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Salatice, čuvaj se, bit će sve dobro.  Lena je kao i mama jaka i hrabra curka 


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Pticice i ostale cure sretno na pregledima cekamo dobre vijesti😊.
    Vadenje krvi pa cesto ,ne znam koliko puta al 5-6 sigurno,urin svaki pregled uzimaju.
    Auto zbog mirovanja nisam vozila,tek neki dan ali samo kratke relacije max 10 km.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.