Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Jutro curke ☺ 
    Zadranka, to sto se tiče termina, ma velike su šanse da nijedna od nas ovdje ne rodi baš na termin. I nije uopće u tome stvar, to nam je samo jedan cilj do kojeg već mjesecima odbrojavamo dane. Naravno da sve ovdje želimo samo da nam bebice dođu žive i zdrave i da se nadamo da će pričekati barem 37. tjedan. Ali šta nas čeka i kada, to nitko ne zna. Tako da se nismo uhvatile priče o terminu ništa više nego što smo se nekom drugom prilikom uhvatile priče o jednokratnim gaćicama npr. 😁 Al taj termin iščekujemo željno, još ako nam smo i tu trudnoću čekale godinama. Ja jedva čekam upoznati svoju Milu, al to ne znači da mi je bitnije kad će doći od toga da dođe živa i zdrava. Samo nek je sve u redu, pa, što kaže mmama2, makar bile trudne i 45 tjedana 😁😁
    Sretno svima danas na pregledima! ☺

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivylee

    Ivylee

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Ja jedino znam da neću roditi iza termina jer na Merkuru induciraju na termin zbog gestacijskog dijabetesa bez obzira na procjenu težine 😉 I nadam se da će bembolica lijepo rasti barem do punih 37tt 🤞
    Danas se opet bockam za profil 😪 Nervozna sam jer mi je ovo prvo bockanje natašte sporo išlo pa se bojim da će mi opet biti zgrušan taj uzorak, ghrrrr 😵

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Ana to se nadam i ja. Nemamo mi još puno do termina da se to tako brzo zaboravi pa se i ja nadam da ce se bojati opet inspekcije. Nadamo se 😁

    Moram poslati muža ma tržnicu za vikend po spavaćice ako ima da mi kupi, a higijenu ću sama kupiti u 11 mj.
    Ne da mi se davati previše para na spavaćice koje ionako ne nosim inače.

    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Jutro cure.
    Sretno na pregledu ako koja ima.
    Salatice drzi se,dobro je sto su pozitivne vjesti odmah je i tebi lakse gore bit.

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Jutrooooo 
    Hahaha mene je samo zanimalo na koji način to oni utvrđuju.
    Salatice upravo to, kad je beba naprednije onda im puno pomaže ogtt test jer ako on ne štima onda beba nije naprednija sama od sebe nego od šećera i to onda nije dobro. A kod tebe je upravo obratno tako da ne sekiraj se 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Jutro, evo mi se naspavaliii 😁😁
    Salatice nadam se da te pustaju doma sta prije, iako imas tamo lijepp drustvo 😍 same bebiceee
    Meni je taj nalaz hemoglobina bio nizak, al kaze dokt da je sve to super, ja ovisna o slatkom, al ocito to i potrosim.. 
    Ivylee sretno s bockanjem 😊
    Tko ima pregled dns? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nunii

    Nunii

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim malo tu.
    Pokusaj da nademo stan i onda selidba su mi duzni od 1104 str na forumu 😁😂
    Treci tjedan u lezecem polozaju pa mozda i procitam zaostatke.
    Za termin,ravnam se po ultrazvuku. 12.12. po tome. Mislim si bolje da sam prije spremna pa da cekam nego da me iznenadi. Mda je to da me iznenadi i prije moguce,ali ok.
    Pocetkom studenog mozda odem u shopping da si uzmem za bolnicu jos. Higijenski proizvodi i papuce. Usput da pitam za gacice od alwaysa.Naisla sam na njih u dmu i rossmanu pa razmisljam da uzmem paket za kasnije. Prijateljica mi je vec na pocetku trudnoce dala one jednokratne mrezaste,ali kad stavim gore ulozak ne izgledaju mi pouzdano,a ove od alwaysa ipak te gagice ulozak pa mi lakse.Da ili ne? Ko pelena su 😂
    Za maloga imam spremno u AS. U medo odjelce sam natovarila odjecu.
    Prosli tjedan baka mu poslala paket odjece,jucer prabaka kupila ogromnu vrecicu stvari. Jos me majka pita jel mi treba kaj da mi uzme 😂 Meni stvari iz ormara padaju,ne snalazim se uopce pa sam napravila popis kaj sve imam i poslala joj.
    Nemam jos kadicu i stvarcice za kupanje plus pelene,vlazne maramice,toplomjer i tak neke sitnice koje zacas kupim.
    Malac je budan od sedam i igra se,a meni se spava cudo.

    Usput bacite mi ideje za rucak 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Gud morning!
    Ja, ja, prijavljujem anomaly 3d u.15:30. Nikad docekat.

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Koliko često tijekom trudnoce vadite krv(ako nema nikakvog dijabetesa) - redovna krvna slika?
    Do kada planirate voziti auto,ako još vozite? Do kada je “normalno”?

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure! Nije me bilo par dana, ne mogu pola toga pohvatati. salatice, vi ste vidim jos u bolnici, nadam se da idete skoro kuci, vjerujem da ti je dosta vec. 
    nali, tebi cestitam od srca! Sve najljepse vam zelim. 
    Sto se tice ovoga u medijima, ja isto mislim da bi nama radi toga mogli biti malo bolji uvjeti, to mi je odmah palo na pamet cim je krenula cijela hajka. Jucer sam si s Rodinog weba skinula plan poroda da uz onaj sto nam je Mmama2 stavila malo bolje to sve pogledam, probat cu nesto sloziti, nije na odmet, ali buduci da sam prvorotka, dosta toga mi je tesko odluciti, jer ne znam kako to sve izgleda. 
    Vezano uz termin, cure su sve napisale… I mojoj dr. uzv svaki put stavi drugi termin prema mjerama u tom trenutku, ali se ona na to uopce ne obazire. Logicno je da svaka beba ima svoj tempo rasta i razvoja. 
    Ja sam u subotu bila na svadbi i sad treci dan nadolazim, nedjelju sam provela kao u nekom mamurluku, a bila na vodi cijelo vrijeme. I hvala Bogu, to je to sto se tice ove godine, a i mog drustva opcenito. I nevjerojatno, ali izdrzala sam u stiklama od 4 poslijepodne do 3 ujutro, plesala skoro cijelo vrijeme. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.