Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Salatice slazem se sa klikericom pokusaj se sto vise izolirat od negativnih misli i samo se usredotoci na svoju Lenu borac si bila do sada borac ostani do kraja kad god ti je tesko i suza krene pokusaj ju zaustavit i sama sebi reci ja sam jaka ja to mogu sve za moje dijete i jednostavno prihvati bit ce ti lakse da postoji mogucnost da ne izades iz bolnice dok ne rodis. Reci dragom nela ti donese knjigu neku ili nesto da cim vise okupiras misli 
    Ja sam uvjerena kao i sve cure ovdje da ce sve bit super i uistinu nema mjesta panici a ti skupi snage kako si do sad i izdrzi tih jos par tjedana… evo i ja ti saljem i pozitivne misli i sve na ovom svijetu samo da ti bude lakse svima si nam u mislima i od svih nas imas podrsku i vjeruj kad ti kazem sve ce bit kako treba i ti i Lena ce te se za par tjedana maziti i paziti 
    A mi smo tu da te dignemo iz tuge i kad te glupe misl. pocnu pratiti .. Drzi se draga i samo hrabro iz dana u dan, saljem puno puno zagrljaja pusa i svega ostalog😘😘😘❤️❤️😍🤗🤗🤗🤗

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Salatice ja sam slično prošla s tim ležanjem i svakodnevnim čačkanjem u prvoj trudnoći,samo sam bila trudna 2 tjedna više od tebe. Znam taj osjećaj kad čekaš svaki dan pa tako svaki dan ispočetka,ali svaki koji smo izdržali je bio dobitan za nas i imamo predivnog dečkića  svašta će ti reći pri tome ne razmišljajući kako ćeš ti to prihvatiti jer je to njima rutina, ali kako su ti cure rekle samo pozitivno razmišljanje i stav će te gurati naprijed i sve će biti dobro 

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    P.S jedan primarijus mi je svaki dan nakon vizite na izlasku iz sobe govorio: Svaki dan je dobitan za svih nas!  i to je upravo tako kako je i rekao

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Evo uspila sam povatat teme od jutros, zapisah pa da se osvrnem malo 😁
    Prvo sta se tice bubamare, ducana, inace imaju foru trudnicki utorak 10%popusta, ja dns isla da to iskoristim jer sam si sastavila popis sta mi sve treba i ugl kaze mi prodavacica da je od dns do petka 15%popusta, pa eto tko ima nesto za obavit iskoristite 😁
    Muller danas ne stignem kad sam se vec jutros istrosila 🤣 ugl ja sam se pridruzila njihovom klubu i imam na mejlu popust 15% na baby asortiman koji traje do kraja god tako da to planiram iskoristit naknadno, pa eto i ta info, ugl kod njih se popusti tj kuponi dobivaju na mejl 😊
    As mislim da ne treba baza nego se vezu sa pojasom
    Velicina 50 ne namjeravam kupovati jer je po uzv mali napredan, imam par stvari iz lidla 50/56, al ionako su njihove velicine malo vece pa to brojim ko 56 😁
    Ako slucajno bude potrebno, poslat cu muza u ducan po par stvari dok mi budemo u bolnici 😊
    Salatice svi mislimo na tebe, drzi se i biti ce sve u redu ❤️
    Pregledi sretno svima koji imaju i javite nam se s dobrim vijestima moze i kojom slicicom 🤗😉
    I za kraj,  kolac s jabukama, ima koja koji dobar recept 😁😁 napravila sam jos jednu pitu jucer i vec je podijelila 🤣 sad cu strudle, al ima jos domacih jabuka pa mi treba ideja 🤣

    [lilypie.com]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Ma drame. Jutros CTG tahikardija, 170-180 otkucaji. Ponovi opet, opet isto i onda za sat ponovo i onda uredan. Ja pocela plakati, jedva se smirila. A toliko je gruba bila pri uzimanju briseva da mi je krenula sukrvica i boli.
    Sutra mi stavili i fetalnu ehokardiografiju da radim. Samo dodaju nesto. Ja stalno ponavljam da me zdravu razbolise.
    Posjetio me moj doktor, sav raspoložen kao, hvali se kako je on nasao dublji dzep vode i opet bi, kako on to se trudi, u prevodu da ovi ostali ne. PA ZASTO SI ME POSLAO OVDJE KONJINO JEDNA. Znaci mrzim ga iz dna duse.
    Onda dodje jedan, gleda nalaze i pitam ga ja ovako za stanje. On kao pa moze se povecati i kuca ili smanjiti i da te poradjamo, ali dobra je pedijatrija ovdje, bebe od 1600kg imaju veliku sansu, tako nesto krenu. Ja opet jauk, nmg se kontrolisati. Znaci proklinjem ginekologa svog.
    Stigao mi dnevni profil secera:
    12:00h - 8,1
    18:00h - 5,9
    00:00 - 5,6
    06:00 - 3,8
    I rade i danas. Zatim inzulin: prije jela 8,7, a poslije 120 min - 33,00. Sto je odlicno i ogromna razlika od prije. Ali pise, krv hemoliticna, sta to znaci, ne znam.
    Eto mog dana, divnog 🙄


    Salatice, sjećaš se da smo rekli da guramo do 30 tt, pa 34 i onda čekamo 36 tt 😀 
    Izdržale ste do sada, e sad ti još malo stisni zube i to je to.
    Ne obaziri se na doktore i što pričaju sve jer mogu i oni pogriješiti, a očito žele sve provjeriti radi sigurnosti.
    Moj otac je rođen kod kuće sa 32tt 1959. godine u sredini 11mj sa kilu i pol. Motali su ga u vatu jer nije bilo inkubatora.i živ je i zdrav.
    Tako da vjeruj da će sve biti OK 😘

    A kada sa Lenom budeš izlazila iz bolnice, ako ti bude lakše, steraj ih u 3 PM 🤗😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Sada su mi prvi put radili briseve ovdje, a drugi put u trudnoci. A krv mi za secer stalno vade i za infuziju me izboli 10 puta, braunile one.
    Ma samo da me pregledaju kako treba, da mi izmjere AFI, da se zadaju, pa manjak - manjak. Praticemo. Ali kad ovako visim u zraku, ne znam, tad me kopka ono pogorsase situaciju iz ničega. Znate sta bolnica radi od covjeka. Sutra mama dolazi podmicivati, sta ces, nema druge, da se zadaju tad da pregledaju svu vodu. 😑

    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Sada su mi prvi put radili briseve ovdje, a drugi put u trudnoci. A krv mi za secer stalno vade i za infuziju me izboli 10 puta, braunile one.
    Ma samo da me pregledaju kako treba, da mi izmjere AFI, da se zadaju, pa manjak - manjak. Praticemo. Ali kad ovako visim u zraku, ne znam, tad me kopka ono pogorsase situaciju iz ničega. Znate sta bolnica radi od covjeka. Sutra mama dolazi podmicivati, sta ces, nema druge, da se zadaju tad da pregledaju svu vodu. 😑


    Salatica9192

    Sada su mi prvi put radili briseve ovdje, a drugi put u trudnoci. A krv mi za secer stalno vade i za infuziju me izboli 10 puta, braunile one.
    Ma samo da me pregledaju kako treba, da mi izmjere AFI, da se zadaju, pa manjak - manjak. Praticemo. Ali kad ovako visim u zraku, ne znam, tad me kopka ono pogorsase situaciju iz ničega. Znate sta bolnica radi od covjeka. Sutra mama dolazi podmicivati, sta ces, nema druge, da se zadaju tad da pregledaju svu vodu. 😑


    Salatice svi smo uz tebe i Lenu i mora biti dobro,nek mama dode i postroji sve ,mame su kraljice .Svaki dan je bitan ,probaj se smiriti jer Lena to sve osjeca😘😘😘

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar luks

    luks

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    uf baš ste se raspisale, pa evo sam napokon pročitala… Salatice drž se i probaj maksimalno mislit pozitivno. Reci nek ti donesu knjige il časopise da se malo zaokupiš…. A vjeruje  da će sve bit kako treba.
    Ja sam vadila krv u početku, i sad mi je najavila da ću idući put, u 31.tj. ću bit, i onda nekad idu i oni brisevi pred porod…i to je to, ja mislim. Vozim i ja još uvijek, ali recimo u prvoj trudnoći nekih mjesec ipo prije termina više nisam, nisam zbog stomaka ni volan mogla motati 🤣🤣
    Moj malac je postao sve žešći i žešći, to sad već budu pravi boksački pokreti da mi mozak stane!! 

    Lovre

    [lilypie.com]

  • Avatar luks

    luks

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Ooopa tek sad skužila, 29 tjedana 👏👏 sad nekako kad krenem u 31 i dalje, onda je stvarno blizu kraj 😉

    Lovre

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Salatice samo optimisticno i DAN PO DAN. Svaki dan je bitan i racuna se, a sto si ti pozitivnija sve ce biti bolje i lakse. Pod nadzorom si i neka se mama slobodno malo zada po bolnici tako to kod nas nazalost ide, cuskaju te na sve strane dok se neko ozbiljno ne primi posla i ne da dijagnozu.. i tvoj CRP je mozda cijelo vrijeme na nesto ukazivao, neka te tu, naoruzaj se strpljenjem i mantraj da sljedece godine u ovo vrijeme setas s malom Lenom ☺️ Bice sve u redu!!!
    Inzulin je odlican, terapija radi svoje pretpostavljam. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.