Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Allie znaci sasvim je ok vezati jaje pojasom samo? 

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ptičica

    Eto ga na. Plače mi se. Ova moja malena je stvarno zivahna inace, a od jucer popodne jedva da sam je jednom posteno osjetila. Pretpostavljam da i ona osijeca moju nervozu pred pregled, pa gdje se bas danas morala umirit 😥


    Kad se ja muzu pozalim da mi je bebac premiran, on kaze da pustim covjeka da spava, ne moze uvijek haraciti. 😂 Bez brige, sigurna sam da je sve u redu i uvjerit ces se i sama danas na pregledu. 🤩

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Allie znaci sasvim je ok vezati jaje pojasom samo?


    Naravno, bez brige. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Ptičica

    Ana ko normabel mi dodes svaki put. Evo neznam kako da ti zahvalim.


    Ma ne treba, tu smo da se umirimo međusobno 😀😀😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Ivylee

    Ja jedino znam da neću roditi iza termina jer na Merkuru induciraju na termin zbog gestacijskog dijabetesa bez obzira na procjenu težine 😉 I nadam se da će bembolica lijepo rasti barem do punih 37tt 🤞
    Danas se opet bockam za profil 😪 Nervozna sam jer mi je ovo prvo bockanje natašte sporo išlo pa se bojim da će mi opet biti zgrušan taj uzorak, ghrrrr 😵


    vidiš ovo nisam znala, znaći poslje 14.12 me neće pustiti..ja 25.10 idem opet vadit guk, kažu da će možda bit zadnji… meni jako slabo ide krv iz prsta, jedino mi upali ako se cijela istuširam i to 10ak minuta da se pokrene cirkulacija

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Klikerica

    Koliko često tijekom trudnoce vadite krv(ako nema nikakvog dijabetesa) - redovna krvna slika?
    Do kada planirate voziti auto,ako još vozite? Do kada je “normalno”?

    ja sam kks vadila u 12tj. i sad u 30.tj

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Jos smo u bolnici. Ne spominje se vise kuca. Za danas CTG, infuzije i evo uzeli briseve (gdje moj doktor njezni sto me primio, zena neka uzimala, znaci grlic me boli, ladno 😶 grubijanka), zatvorena sam, itd. Zavrsila sa vadjenjem krvi, cekam nalaze.
    Kolacic, sta se sa tobom desava? I cura kojoj posumnjase u manjak vode? A vec se mirim da cu ovdje docekati bebu, spominju spontani iz 2012, pa inzulinsku, pa trombofiliju, pa ovaj manjak vode. Mislim da previse imam dijagnoza i previsoka trudnoca da me lako puste. Imam muza ovdje, lakse mi je to dosta, upada kod mene (presladak u svojoj uniformici maloj 😍😍), ali ubi ovo cackanje grlica, non stop preslusavanje beba (3 puta na dan sa onim aparaticem i CTG), ono psihu ti nervira… Ali tu je sta je. Samo da Lena bude dobro i da porastem 😍😍😍😍


    još ćeš ti nama prva rodit 😉 ali nista ne brini, tu si na sigurnom, ležiš isto kak bi doma a oni moraju čačkati..i muž ti je tu..ma.di ćeš bolje..samo se nemoj stresirati

    [lilypie.com]

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu
    Cure sretno na pregledima.. ja sam vjecito i zaostatku sa temam ali evo uspjela sam upratiti da su svi dobro i da ce biti dobro sto je najvaznije. Vidim kod vecine ukljucujuci i mene razni strahovi se javljaju kako se blizi termin ali bice sve dobro❤️ U medjuvremenu pocela i ja  da shopingujem nisam jos nista u velicini 50 uzela rijetko je gdje i ima. Jeste li vi uzimale? Evo malo slikica 

    [lilypie.com]

  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Ptičice, ti si svima tu kao normabel :)
    I ja mislim da ti je to čista psiha. I sad sigurno više obraćaš pažnju na to jer je danas pregled. Ne brini.
    Salatice, izdrži. Bar nema svekrve da te nervira (gledaj s pozitivne strane).

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Enna010

    Cure sretno na pregledima.. ja sam vjecito i zaostatku sa temam ali evo uspjela sam upratiti da su svi dobro i da ce biti dobro sto je najvaznije. Vidim kod vecine ukljucujuci i mene razni strahovi se javljaju kako se blizi termin ali bice sve dobro❤️ U medjuvremenu pocela i ja da shopingujem nisam jos nista u velicini 50 uzela rijetko je gdje i ima. Jeste li vi uzimale? Evo malo slikica


    Preslatka robica 😍😍😍

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.