Trudnoća u 40-ima

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bbebach

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Dobro jutro! Drago mi je da se tema digla i da su neka nova imena..Nisam osobito aktivna, jer nitko i ne piše..ako ćete pisati pridružit ću se rado…Svima puno strpljenja i sreće želim!

  • Lauricija

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Suncicaa

    Lauricija

    Suncicaa

    Pozdrav svim curama, evo ja imam 41 i pokušavam dobiti svoje prvo dijete 🥰
    Suncicaa, dugo pokušavate ili? Nama će biti već godina dana i ništa😔. Doduše imala sam cervikalni polip, pa dr kaže da je moguće da je on sprečavao začeće 🤔
    Nakon uklanjanja polipa u 6 mj nekako se nadam da će konačno biti nešto, iako i godine i opadanje plodnosti čine svoje….
    Ne odustajem do 50-e 🤣🤣
    Lauricija, mi pokušavamo godinu i pol, kasno smo se upoznali 🙃 i znam da godine nose svoje, ali nadamo se našem malom čudu 🤩 Mi obadvoje imamo dijagnoze al ne odustajemo sve dok postoje i neke minimalne šanse 🙂 Koliko ti imaš godina?


    Tako je, nema odustajanja dok god postoji i jedan posto šanse…
    Ja imam 40 i to bi mi bilo treće dijete😄… Nemam nikakve dijagnoze osim što sam imala taj polip, koji sam riješila.
    Ako se kroz koji mjesec ne uhvati kakvo malo čudovište🤪, dr. kaže da treba početi sa podpomognutom oplodnjom 🤷🏻‍♀️

  • Bbebach

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Hello! Mi smo se dogovorili da ćemo do N.Godine pokušavati. Svima puno strpljenja i ljubavi želim! I ja si mislim što se prije nisam odvažila i kud sam samo mislila i razmišljala, a godine idu i lakše je muškarcima nego nama što se toga tiče. Evo, mene zbilja ponekad pukne teret godina i pomislim odustati! Onda se opet pojavi sunce i ja vedra i vesela idem naprijed! I vama želim da samo gledate sunce ispred sebe i idete k svome cilju!

  • Minken

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ja imam 38 godina i  trudna sam oko 4 , 5 tjedana, ali sam u strahu jer sam imala biokemijsku prije par mjeseci, čekam da mi test pokaže 3+, stalno imam osjećaj da ću dobiti mengu, kasni mi več 5 dana

  • pink86

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima:) Imam 36 godina i troje djece, odlučili smo se za još jednu bebicu ali svi me plaše da jeli mi to potriba, šta ako rodim bolesno dijete…čak me i ginekolog malo pogledao ono pa zar troje nije dovoljno😏
    Ali čitam mnogo pozitivnih priča tako da to mi daje nadu da bi moglo sve biti super. Prva trudnoća je završila carskim zbog položaja zadak, druge dvije vaginalnim porodom. Prvo dvoje sam rodila u 36 tjednu a ovaj porod je bio u terminu i mogu reć zadnja trudnoća mi je bila nekako najlakša iako sam bila starija. Tako da ništa očito nema pravila kad su trudnoće u pitanju. Na zadnjem porodu sam imala rupturu cerviksa i iskrvarila sam dosta,operirali su me i dobila sam krvi i plazmu,ginekolog kaže da je sad sve u redu ali ipak se bojim hoće li cerviks izdržat iduću trudnoću. Ima li netko s tim iskustvom i da je uspio iznjeti iduću trudnoću?

    👩‍🦰1986 Amh 0.65 ng/ml
    🧔1987 Normozoospermia
    -spremamo se za prve konzultacije
    U 9/23 prvi postupak IVF-cito split

  • Bbebach

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Jutro curke! Navratim na temu i ovdje nitko zbilja ne piše… Di ste svi? Znam da vas/nas ima!!!… Od mene sve redom imate podršku-a to znate! Ima li kakvih novosti?!! Kod mene nema ništa i tko zna hoće li biti, danas imam pregled-vidjet ćemo… Meni je dosta traumatičan bio spontani pred koju god ( što ne volim opće spominjati) i zato mi sve teže pada dali će šta biti i hoće li u opće biti…lp, rado bi da si više pišemo…

  • Geraldine

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo, ja Sam nova. Imam 43 godine. Rodila Sam četvero djece. Zadnje dijete sam zatrudnjela u 42., rodila u 43. Nažalost, dijete se rodilo sa genetičkim poremećajem i umrlo.  Bavim se mišlju da pokušamo još jednom… Ili da zahvalim Bogu na ovome što imam i ne pokušavam? Što mislite? Pozdrav 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.