Trudnoća u 40-ima

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mrkva

    kokolo1978

    Mrkva

    Nije mi sve stalo pa nadopuna.. dosta su me i gin i moja dr opce , pa i psih poticale na novu trudnocu. Vidjele su moju zelju i koliko se mucim s osjecajem krivnje. Ja sam u pocetku to zanemarivala ali srce vuce…
    ..ogromni su to izvori ljubavi. Svaka nova beba unese radost u obitelj i opet neki novi početak, to bi ti trebalo kako pises. Ohrabrujem te i ja.Kupiti cu danas opet onaj rani test, ovaj od neki dan je bio obican.. uf lipo bi bilo da je istina i da si nisam umislila 🙈.nekako mi se cini da smo uspjeli.
    Jos sam danas doma pa citam forum! Kupi svakako, jel first sign ili tako neki za kojeg curke pisu da je najpouzdaniji… ja dosla iz setnje, cekam bas dr da me nazove da joj sve izdiktiram… steta da se osobno ne poznamo pa si dijelimo sve sto ova neizvjesnost nosi… ja sam blizu zg a ti?

    A ides nekamo ili si na g.o. jos danas?. Samo ti puno razgovaraj sa doktorima i kreni pratiti ciklus. U zadnjih dva tri tjdna sam puno naucila o zatrudnjivanju 🙂😎. 

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mrkva

    Jučer sam ulovila trenutak s mužem, ma nije ni on odustao od bebe. Kaže oplemenilo bi nas ,obogatilo. Pa kako Bog da! Odmah sam opuštenije spavala i probudila se sretnija!

    Jutric,  eto, bas lijepo da ste oboje ZA! Samo ti prati ciklus. Ucitaj si premom aplikaciju i polako uči , ima korisnih informacija.Meni su i ovi testovi negativni. Pere me nervoza. Sve sam umislila. Evo pokrivam se preko usiju..Ima jos mala nada ali ti danasnji testovi brzo pokazuju, kako žene pisu pa sam najvjerojatnije zavrsila ciklus sa negativnim ishodom.Ma kako sam samo bila sigurna , 😞 

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mrkva

    Draga iako te ne poznajem imam te u mislima cijelo vrijeme… šaljem ti tople zagrljaje i želim da zajedno navijamo jedna za drugu i da nam se želje ostvare!

    Hvala ti, i dogovoreno 😉31.08. sam kod ginića na razgovoru

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mrkva

    Radila sam AMH privatno, u skladu s godinama je. Ne pokazuje nikakvu predmenopauzu. Mozda da i ti izvadis pa gin odneses? Nisam sigurna al oko 200kn mozda sam placala..

    E vidis, vidjeti cu malo sa ginićem prvo pa cu vidjeti za dalje.
    Hvala na savjetu.  🙂
    U Rijeci kosta 340kn.

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mrkva

    kokolo1978

    Mrkva

    Radila sam AMH privatno, u skladu s godinama je. Ne pokazuje nikakvu predmenopauzu. Mozda da i ti izvadis pa gin odneses? Nisam sigurna al oko 200kn mozda sam placala..
    E vidis, vidjeti cu malo sa ginićem prvo pa cu vidjeti za dalje.
    Hvala na savjetu. 🙂
    U Rijeci kosta 340kn.
    U sklopu sistematskog sam radila pa je bio popust ali lani u 10mj je bilo.dobro je provjeriti. Ja isto kao i ti dobro osjetim ovulacije, ali kako je teze u nasim god zatrudnjeti manje su sanse al postoje.

    Nego sta, nada zadnja umire 🥰
    Ugodan ti vikend

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mrkva

    Hvala kokolo1978! Dosla sam iz nabavke i nasla se u situaciji…gledam mame s busakima…koji mi je…tako me pere i pere sve…tako mi draze da nikud ni ne idem jer me samo steze u prsima…
    Mene je prije psih tjesila i odgovarala a kad je nakon god dana vidla moju iskrenu zelju i tugu zbog dogadaja sta je bio pocela me ohrabrivat za bebu… vec sam ako sam plodna mogla i roditi da me nije zavlacila…

    Eh da, ali sve se događa s razlogom. Stvarno ne mozemo znati sto ce biti. Meni isto pogled leti prema bebama i trudnicama. Od ovulacije do M je bas stresan period.. meni ce danas M stici i odmah sam mirnija. Nekad kad sam umorna pomislim, mogu li ja to? Imam li snage? Ali drugi tren sama sebe tjesim i ohrabrujem. 
    Sto bude, bit ce 😉.
    Nadam se da si ok 🥰

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Heeeeej, ma u guzvi sam, vec sam 4 puta čitala sto si pisala ali nisam mogla brzinski odgovoriti..
    Trenutno cekam pregled koji je 31.08. pa cu znati kako dalje. 
    Nekako mislim da cemo pokusati do Nove Godine, eventualno jos 1. mj. To će proletiti.. Onda cu napuniti 44 i to mi je nekako osobna granica. Ne kažem za druge. Tako sada razmišljam o muz i ja.
    Ali te bebe su neodoljive i ne zelim jos uzivati u miru 🤣🤣.

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mrkva

    ..i još nešto..kad sam bila trudna 3.puta mislila sam što će drugi reći, što će na poslu komentirati i slično…Koja sam budala bila kada se samo sjetim…
    Daj Bože ako se desi da samo sve bude dobro a druge tko šljivi!
    Danas sam pomalo dosadna ali moram izbaciti sve iz sebe!

    Eeee da, dok nam dođe do glave ..
    Ma lako za "selo" . 
    Pa meni bi prva svekrva pala sa stolice kad bi znala da pokusavamo. Dobra je ali smatram da je odluka na nama i ne zanimaju me tuđa misljenja, osim od ginića, a i njegovo ću odvagnut. 🤣
    Osjecam se skroz sposobna, ali biti ce sto bude.
    Jesi li blizu ovulacije?

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Hej, hej. 
    Evo bila kod ginića, kaže da nisam pre stara jos uvijek. Najstarija koju je porodio je imala 55. Zdravo dijete.
    Ipak, ja se drzim svoje granice :) Rekao je da "vježbamo" pa cemo vidjeti. 
    Mi ne bi na pretrage i dodatne intervencije .. ako bude islo dobro, ako ne,  isto dobro. Prihvatiti cemo kako god da bude. Odustala sam od testiranja plodnosti.Jos 4-6 ciklusa,
     u Božje ruke. Jeste li vi ulovili ovulaciju ovaj mjesec ? Nisam skuzila. Ako bi temeljito popratila , kupi Lh trakice preko Njuskala. 30kom za 90kn mislim.Ja necu vise, imam ih jos nekoliko ali necu vise kupovati jer je tocno kako ju osjetim i redoviti su mi ciklusi.Kupovati cu testove za trudnocu i moliti :)
    A krece skola, jos malo stresa ..nema odmora Nadam se da si dobro ...

  • kokolo1978

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mrkva

    Bok draga! Nisam u opće ulazila u forum par dana. Na kratko ću se povući, iz osobnih razloga. Tebi i obitelji želim svu sreću, zdravlje i sve ostalo! Pogledat ću tu i tamo ako si štogod lijepo napisala! Pusa

    Sretno 😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.