Što vas živcira otkada ste postale mama

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Mary36


    Živcira me cijela muževa familija koja ne kuži kako se bebe hrane i svi me vrijeđaju toliko da sam već prošvikala na živce i nije mi više jasno ko je tu lud. Uglavnom ja sam idiot, ništa ne kužim i može me biti sramota što još uvijek dojim bebu od četiri i pol mjeseca . Jadna svekrva je ugojila tako fine pure za nju a ja se onda ovako bezobrazno ponašam i izgladnjujem dijete.

    ajme! ne daj se smesti, ti znaš što je najbolje a vjerujem i da je očigledno, pusti selo neka priča!

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1450

    Prijavi adminu

    renata6


    Mary36


    Živcira me cijela muževa familija koja ne kuži kako se bebe hrane i svi me vrijeđaju toliko da sam već prošvikala na živce i nije mi više jasno ko je tu lud. Uglavnom ja sam idiot, ništa ne kužim i može me biti sramota što još uvijek dojim bebu od četiri i pol mjeseca . Jadna svekrva je ugojila tako fine pure za nju a ja se onda ovako bezobrazno ponašam i izgladnjujem dijete.
    ajme! ne daj se smesti, ti znaš što je najbolje a vjerujem i da je očigledno, pusti selo neka priča!

    A renata znam sve ali mi ponekada dođe toliko teško što nemam više podrške oko sebe već samo to vrijeđanje…sva sreća da mi je muž bar razuman i sam je proučio činjenice o dojenju pa bar od njega dobivam potporu

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Mary36


    renata6


    Mary36


    Živcira me cijela muževa familija koja ne kuži kako se bebe hrane i svi me vrijeđaju toliko da sam već prošvikala na živce i nije mi više jasno ko je tu lud. Uglavnom ja sam idiot, ništa ne kužim i može me biti sramota što još uvijek dojim bebu od četiri i pol mjeseca . Jadna svekrva je ugojila tako fine pure za nju a ja se onda ovako bezobrazno ponašam i izgladnjujem dijete.
    ajme! ne daj se smesti, ti znaš što je najbolje a vjerujem i da je očigledno, pusti selo neka priča!
    A renata znam sve ali mi ponekada dođe toliko teško što nemam više podrške oko sebe već samo to vrijeđanje…sva sreća da mi je muž bar razuman i sam je proučio činjenice o dojenju pa bar od njega dobivam potporu

    Znam, sve mi je jasno, valjda će prestati kako vrijeme odmiće i kad skuže da si u pravu…tek sad možete onako kako spada uživati kad su vas grčevi toliko izgnjavili, a sad bi već trebala kao jesti sve drugo, ma daj! gluposti! Ajde ti lijepo reci svekrvi koja je tako dobro uzgojila purice neka ju tebi lijepo spoha ili napravi s mlincima pa će ionako malecka guštati i to samo kako! Polizati će prste(cice)

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1450

    Prijavi adminu

    renata6


    Mary36


    renata6


    Mary36


    Živcira me cijela muževa familija koja ne kuži kako se bebe hrane i svi me vrijeđaju toliko da sam već prošvikala na živce i nije mi više jasno ko je tu lud. Uglavnom ja sam idiot, ništa ne kužim i može me biti sramota što još uvijek dojim bebu od četiri i pol mjeseca . Jadna svekrva je ugojila tako fine pure za nju a ja se onda ovako bezobrazno ponašam i izgladnjujem dijete.
    ajme! ne daj se smesti, ti znaš što je najbolje a vjerujem i da je očigledno, pusti selo neka priča!
    A renata znam sve ali mi ponekada dođe toliko teško što nemam više podrške oko sebe već samo to vrijeđanje…sva sreća da mi je muž bar razuman i sam je proučio činjenice o dojenju pa bar od njega dobivam potporu
    Znam, sve mi je jasno, valjda će prestati kako vrijeme odmiće i kad skuže da si u pravu…tek sad možete onako kako spada uživati kad su vas grčevi toliko izgnjavili, a sad bi već trebala kao jesti sve drugo, ma daj! gluposti! Ajde ti lijepo reci svekrvi koja je tako dobro uzgojila purice neka ju tebi lijepo spoha ili napravi s mlincima pa će ionako malecka guštati i to samo kako! Polizati će prste(cice)

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar kris555

    kris555

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Mene zivcira kao i vecinu sto svi znaju kaj muci moju bebu i kaj moja beba treba. Svekrva stalno govori kak je njemu doma najljepse i kak ne treba on nikud ic i kad odemo nekud da zato place a znam da to nema veze s tim nego nas je ulovio skok pa je nervozan i place i cesce hoce cicu.. Ili da ne smijem jest nis osim piletine juhe i cikle… Najbolje da tko doji nis nr jede..

    [lilypie.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1450

    Prijavi adminu

    kris555


    Mene zivcira kao i vecinu sto svi znaju kaj muci moju bebu i kaj moja beba treba. Svekrva stalno govori kak je njemu doma najljepse i kak ne treba on nikud ic i kad odemo nekud da zato place a znam da to nema veze s tim nego nas je ulovio skok pa je nervozan i place i cesce hoce cicu.. Ili da ne smijem jest nis osim piletine juhe i cikle… Najbolje da tko doji nis nr jede..

    Ha, ha…moja svekrva je rekla da mala plače jer nismo s njom stalno vani i da ona ne želi biti doma! Mislim da to one po sebi zaključuju 

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Cure, ne dajte se, ne budu ni one vječno živjele!  Mene je moja “plašila” da će mali morati na vježbe, jer sa 6. mjeseci nije samostalno sjedio, a danas se prvi put samostalno ustao!!!!  Nemojte najbolje godine života potrošiti na nebitne ljude, gurajte po svom! Puno pusa i strpljenja!

  • Avatar kris555

    kris555

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Mary36


    kris555


    Mene zivcira kao i vecinu sto svi znaju kaj muci moju bebu i kaj moja beba treba. Svekrva stalno govori kak je njemu doma najljepse i kak ne treba on nikud ic i kad odemo nekud da zato place a znam da to nema veze s tim nego nas je ulovio skok pa je nervozan i place i cesce hoce cicu.. Ili da ne smijem jest nis osim piletine juhe i cikle… Najbolje da tko doji nis nr jede..
    Ha, ha…moja svekrva je rekla da mala plače jer nismo s njom stalno vani i da ona ne želi biti doma! Mislim da to one po sebi zaključuju 


    Ma i ja mislim, moja ima stav da dijete ne treba nikud ic neg sam da doma bude a izlazak van je izac na balkon i to je to.. To sto kaze Igorovabebica nr treba se zamarat to kaj one i bilo ko prica jer su svi najpametniji za tudje dijete 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1450

    Prijavi adminu

    Danas sam u jutro bila s malom u parku i prilazi mi jedna starija gospođa i pita me da li dojim (?#?!). Ja kažem da da i ona krene na to sipati drvlje i kamenje na svoju snahu koja nije htjela dojiti, kako je ona grozna, a vidiš ja dojim bebu, bla, bla. I kao njen unuk jadan je kad je progovorio nju pitao da li mu da sike kad je on do sada nije u životu vidio! Možeš misliti kako je malo dijete sročilo tu rečenicu…evo, a mene moja gnjavi jer dojim, stvarno su te babe za popizdit!

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar kachi

    kachi

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    A moj bože. Mary, ovo tvoje je dobar primjer glavne stvari koja me živcira otkako sam mama, a to je da odjednom svi ti nepoznati ljudi imaju potrebu da razgovaraju sa tobom.  
    Baš mi je bilo lijepo što nisam poznavala susjede iz zgrade i što su bili jednako otuđeni kao i ja, ali sad otkako je mala tu baš svi moraju pitati, reći, komentirati…a najveći užas mi je bila jedna baba koja je malu uhvatila za nogicu. Taj put se nisam snašla, ali sada ogradim malu da je nitko ne može dirati, a i da krene, majke mi, mislim da ću opaliti po prstima. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.