Što vas živcira otkada ste postale mama

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Imale smo sličnu temu na trudnoći… dakle…što vas živcira? Meni trenutno kidaju živce priče o tome što joj trebam dati jesti…bebi od 3 mj koja je isključivo dojena….

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Uff mene zivcira kaj za svaki kme me svi uvjeravaju da su grcevi i da mu odmah kupujem neznam kakve cajeve i kapi..onda ja objasnjavam da on nema grceve i da se place jer je BEBA!!A na pocetku su mi govorili da dam AD jer nije o

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    mayathequeen


    Uff mene zivcira kaj za svaki kme me svi uvjeravaju da su grcevi i da mu odmah kupujem neznam kakve cajeve i kapi..onda ja objasnjavam da on nema grceve i da se place jer je BEBA!!A na pocetku su mi govorili da dam AD jer nije odmah bio debeljuco.Mahhh

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    ajme otkud krenut… ma najvise me zapravo zivcira moja stara koja bi njoj dala malo u vocnu kasicu zmrvljene piskote pune secera pa bi joj dala i danonino jer je siroce gladna. druge stvari prepusta meni al s ovim me izludjuje. a svekrva me zadnji put malo iznervirala kad je maloj nakon cice nudila sok. jer kupila ih je pa jbg. da se ne baci. a mala sita a ona nudi i nudi. uf…a jednom smo isli gledat stan s curkom i agentica za nekretnine nas je špotala da zakej mala nema deblju kapu i jacu jaknu jer vani puse. moj muz je popizdil…i tak. nadje se svega pomalo. sad jedva cekam da jos naraste pa da krenem slusat kka bi ju trebala odgajat i to

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    To s obundavanjem i kapama sam zaboravila spomenut  to je mojim svekijim najdraže…joj njoj je hladno,obuci ju…ruke su joj hladne…normalno da su hladne kad ih stalno bali… i to s kapom….stavi joj deblju hladno joj je… a mala mrzi kape i počeli smo,naravno kad ne puše,samo kapuljaču stavljat..al ne…valjda bi šubaru morala imat…. najjača mi je bila šogica kad je rekla da će mala pokupit konjuktivitis bez kape…..

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    He he Cloudy bude i reumu navukla

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Tina130

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    I mene to najvise zivcira od samog pocetka! Naime maleni sada ima 10 i pol mj. i uveli smo dohranu sa 6mj. ali neprestani komentari, naravno negativni te isti savjeti me ubijaju u pojam! Hranim ga po tablici, ne dajem mu slatkise  i grickalice i zbog toga sam najlosija majka na svijetu. Naucila sam samo oglusit na to. 

    V.

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Ooo Tina..ja ću ti biti konkurencija…curku isto planiram po tablicama hranit i isto ne davat slatkiše i več čujem ekipu oko sebe….neki dan kod svekija i jedemo kobase domaće i svekar veli bude i ona uskoro…ja ne bude još ziher godinu i pol..ima cijeli život fala bogu za kobase…. i onda on i sveki pa kako ne…to svi klinci jedu….e moja ne bude

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    cloudy


    Ooo Tina..ja ću ti biti konkurencija…curku isto planiram po tablicama hranit i isto ne davat slatkiše i več čujem ekipu oko sebe….neki dan kod svekija i jedemo kobase domaće i svekar veli bude i ona uskoro…ja ne bude još ziher godinu i pol..ima cijeli život fala bogu za kobase…. i onda on i sveki pa kako ne…to svi klinci jedu….e moja ne bude

    joj ista stvar. al dobro kod mojih je to vise zafrkancija kao bude cvarke uskoro jela i to. jer od cega ce inace bit velika i zdrava?:))

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Kod mojih to nije zafrkancija…. još mi neki odmažu komentarima kak je njihovo dijete sa 7mj jelo/cuclalo buđolu  pa prpoucaj se… 
    i da…sorry za ponavljanje maloprije…mob mi je podivljao

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.