Što vas živcira otkada ste postale mama

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    U zadnje vrijeme mi ide na jetra kad joj kažem da joj nešto ne daje ili da se s nečim ne igra,a ona jer je čuvala nećake kad su bili mali-pa xy su se isto s tim igrali i isto su to jeli,pa im ništa nije bilo-pa zaboli me,nit sam ja Šogi ni brat,nit su moji nećaci moja mala.Stvarno to više postaje stvar poštovanja prema meni i onoga što ja kažem,pa jbt nije tvoje dijete da ti odlučuješ i praviš se pametna,a stari mi kad im dam neke upute,ako ja odem negdje,kaže-kaj ti tu neku šeficu glumiš,pa ja sam dvoje djece odgojio,ma jesi da- s kauča

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    U zadnje vrijeme mi ide na jetra kad joj kažem da joj nešto ne daje ili da se s nečim ne igra,a ona jer je čuvala nećake kad su bili mali-pa xy su se isto s tim igrali i isto su to jeli,pa im ništa nije bilo-pa zaboli me,nit sam ja Šogi ni brat,nit su moji nećaci moja mala.Stvarno to više postaje stvar poštovanja prema meni i onoga što ja kažem,pa jbt nije tvoje dijete da ti odlučuješ i praviš se pametna,a stari mi kad im dam neke upute,ako ja odem negdje,kaže-kaj ti tu neku šeficu glumiš,pa ja sam dvoje djece odgojio,ma jesi da- s kauča

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    U zadnje vrijeme mi ide na jetra kad joj kažem da joj nešto ne daje ili da se s nečim ne igra,a ona jer je čuvala nećake kad su bili mali-pa xy su se isto s tim igrali i isto su to jeli,pa im ništa nije bilo-pa zaboli me,nit sam ja Šogi ni brat,nit su moji nećaci moja mala.Stvarno to više postaje stvar poštovanja prema meni i onoga što ja kažem,pa jbt nije tvoje dijete da ti odlučuješ i praviš se pametna,a stari mi kad im dam neke upute,ako ja odem negdje,kaže-kaj ti tu neku šeficu glumiš,pa ja sam dvoje djece odgojio,ma jesi da- s kauča

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Cloudy i Nalah i ostale mame koje svekrve više znaju nego mi-meni svekrva rekla da malome moram dati špagete i bolonjez da jede, jer je gledala u emisiji Dobro jutro Hrvatska kako beba od šest mjeseci jede navedeno u hranilici! Da, i? kao što kažeš Nalah, moj Mihael nije ta djevočica. Ona je mene jednom napala da što se ja pravim pametna, na što sam joj umalo zalijepila petokraku, ali boljelo me rame.  Rekla sam da ću mu sutradan dati svinjske masti, krvavice, kebab i hamburger iz McDonald'sa. Ona meni-Isuse, nemoj, a ja njoj-pa vi mi dajete ideje… Ona je odmah rekla da nije to istina, a ja njoj da mi sjaše s grbače. I da je mišljenje kao šu*a*, svatko ga ima. Ova zinula od čuda. Bilo je malo bezobrazno od mene, ali ako ti mene ne poštuješ, koliko god godina imala, neću ni ja tebe. Tako da- shake it off! Neće ni one vječno živjeti i kokodakati!
    A i moja svekrva kaže mom mužu da ju nije briga za njega, nego za unuka, jer on je kao već velik. I ti si mi neka mama…

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Da stvar je poštovanja , isto to sam i ja primjetila . Rado bih maloga tu i tamo ostavila kod nekoga ali nikome više ne vjerujem radi takvog gore navedenog ponašanja i što god da ja kažem uvijek je neki komentar tipa ja sam odgojila bla bla. Zato je mali stalno s nama i ne damo ga nikome jer se svi prave pametni. Neki dan u gostima teta puše dim cigarete malom u lice i ja POLUDIM i stjeram ju v rit a ono svi kao pa što , onda kaj će mu biti. U šoku sam od debilnog ponašanja, meni to nije normalno, pušiti u kući gdje su djeca ili puhati ikome a kamoli bebi dim u lice. Došlo mi je da joj zveknem pljusku . Hvala bogu da se ne viđamo često jer bi se poklali. I to nije samo ona u pitanju nego obje kćerke, brat, muž i susjedi ono kaj je s tim ljudima???? Glupost i nepoštovanje. O svekrvi ne bih i ona me šokira svaki pu kada ju vidim, jeote što su svi pametni samo smo mi glupi
    Nikoga ne osuđujem ali meni to ponašanje nije normalno niti prihvatljivo.

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Baš to jojo. Iz poštovanja bih je ostavila sveki jer znam da joj je prvo unuče i željna je, ali baš neću jer ona mene kao majku ne poštuje. Ja ako kažem da mala mora jest ona kaže ne mora debela je. Ako kažem da ide spavati oko 2 ne mora jer će njoj bit dosadno. E pa onda stara moja niš  od čuvanja. A svojoj mami je ostavim ako idem do doktorice ili sl. S mamom imam divan odnos, uvijek kaže ja sam to radila tako i tako, ali ti najbolje znaš za svoje dijete. Nikad nije nešto napravila mimo mene, na svoju ruku i po svom. Poštuje i mene i ritam male bebe. A mala ju obožava jer se uvijek ludira. Djeca je općenito obožavaju, ja joj kažem da je hodajući cirkus I vidim da je dijete kod nje u rukama puno mirnije nego kod sveki i to mi je drago. Tako se dijete i mora osjećati kod bake. Veselo. Jer baka će se uvijek ludirati i igrati, dozvoliti možda što mama i neće, ali u bitnim stvarima poštivati majčinu odluku i nikako ne zauzeti majčinu ulogu. I tako kako se ja osjećam kad njoj dijete ostavim tako se treba mama osjećati kada ga nekome mora ostaviti. Sigurno i mirno. A ne da strepim da će je ova glupača pustiti da plače jer smatra da je to korisno i time dijete jača pluća.

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    igorovabebica sigurno nije vidjela da beba jede bolonjez. Ja gledala bio je prilog o BVD i mama je ispred bebe stavila obične kuhane špagete bez umaka

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Dea23-znači da je izmislila!!! Joj, mogla bih joj vratom zavrnuti! I moja mama je divna, maleni je obožava! Ja ne razumijem zašto su one takve, ali očito je to stvar kompleksa manje vrijednosti!
    Jojo5-pušili u blizini bebe?! Moja mama puši, ali nikada u stanu niti blizu Mihaela, samo po cesti i to ako je sama, ako je s malim, cigarete ostavi doma! Da meni netko Mihi puhne, ne bi mu bilo veselo!

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Osim u ovim nekim obiteljskim situacijama koje nisu česte primjetila sam da i vani se ljudi ponašaju kao u kamenom dobu, mamama uopće nije neugodno zadimiti dijecu. Npr na kavi u zoološkom oblak dima oko hrpe mama i djece, ma katastrofa
    Dea 23 tako je isto i kod mene ali ja nemam više nikoga osim svekrve da mi čuva dijete pa onda eto tata :D a on je još gori od mene, on će ga razmaziti ne ja.
    Igorova bebica koliko je mali star? Može jesti kuhanu junetinu i tjesteninu , zakaj ne ti joj reci da je to bolonjez i skuhaj joj to za ručak :D :D reci da si vidjela na tv- u da to odrasli jedu :D

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Samo ću sve potpisat redom…nego…ujna od dragog koja je za uskrs predlagala da curki damo malo šunke i kako je njen sin jeo buđolu sa 7mjeseci jer je gledao tako slatko njih dok jedu neki dan komentirala da joj ne dam smokve jer može od njih bolit trbuh…. ok  da ne dam domaće smokve al šnka je ok😦

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.