Što vas živcira otkada ste postale mama

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Hahha ne ispire :) nismo se vidjele ni čule nekoliko dana…kak je ova kiša krenula niš me ne živcira :) možda nedostatak sunca al to mi je normalno u jesen 😃

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    LuKi5


    Meni L kad mu je dosta zablokira usta I nema sanse da mu ista vise dode u njih. Tako znam da mu je dosta I ne silim ga da jede vise nego mu je potrebno. On je sam po sebi mrsavko oduvijek, I onda uvik neki komentari tipa da mora vise jesti bla bla bla…Dugacak je ali vitak, uredno dobiva na kilazi, jede koliko mu je potrebno I stalno je u pogonu, nema mira ni sekundu, da je gladan ne bi bio veseo I razigran. Vi ste mame svojoj djeci I najbolje znate sto I kako, uopce se ne obazirite na tude komentare.

     Nalah, bas ti je curica zakon, mogu mislit koliko je slatko vidit je kako pljesce.

    Je,mala mi je fenomenalna,obožavam ju

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Joj danas sam posebni fan slatkih curica :D i nekako mi se čine naprednije od mog maloga, tvoja mala plješće i ljubi ogledalo, šalje puse a moj sve to nekako u povojima. Pa sam pitala ostale ženske kako njihovi sinovi naspram curica pa kažu da su muški malo ljeni i sve to oni nekako kasnije svladaju i puzanje, hodanje, pa pa , pljeskanje…moj kada ide dati pusu zaslini me ajme ajme , najbolje kada krene maltretirati mamu negdje u javnosti pa se baca po meni i slini me hahaha koliko me on veseli u životu nitko me toliko ne veseli, nikada,

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Joj danas sam posebni fan slatkih curica :D i nekako mi se čine naprednije od mog maloga, tvoja mala plješće i ljubi ogledalo, šalje puse a moj sve to nekako u povojima. Pa sam pitala ostale ženske kako njihovi sinovi naspram curica pa kažu da su muški malo ljeni i sve to oni nekako kasnije svladaju i puzanje, hodanje, pa pa , pljeskanje…moj kada ide dati pusu zaslini me ajme ajme , najbolje kada krene maltretirati mamu negdje u javnosti pa se baca po meni i slini me hahaha koliko me on veseli u životu nitko me toliko ne veseli, nikada,

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Cloudy-već sam se zabrinula za tebe! 
    Meni danas M fino kakao nakon cikle koju je jeo s teletinom i špinatom za ručak… stolica mu je bila onako boje cikle, ali najsmiješnije mi je bilo kada ga je moja mama hranila u hranilici, a on se najednom uozbiljio (takva faca se treba vidjeti da bi čovjek vjerovao) i pokakao se. Kakve su to bile grimase, mama i ja smo se previjale od smijeha. I imao je koncert-lupao je kuhačom o lončić.  Sada je to otkrio i jako mu se sviđa. Mali muzikalac! 

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Malo smo skrenuli s teme pa da vam kažem kako me živcira to što se nisam naspavala više od godinu dana, od 5 mj trudnoće ja nisam odspavala 4-5 sati u komadu. Toliko sam umorna da sam pristala odvesti maloga svekrvi na jedan dan da se odmorim. Eto toliko da ću maloga odvesti da se naspavam i možda nakon godinu dana popijem kavu s frendicom bez bebe , u kafiću čovječe a ne putna u parku :D eto umor me je porazio, mali ide svekrvi :D kritično je

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Mene živcira što mi svi pametuju opet oko prehrane malog i kak ga trebam polako odbijati od sisanja jer ima puno zubi i može jest drugu hranu, a ionako ću brzo počet radit i kao šta ću onda 

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Jojo5


    Joj danas sam posebni fan slatkih curica :D i nekako mi se čine naprednije od mog maloga, tvoja mala plješće i ljubi ogledalo, šalje puse a moj sve to nekako u povojima. Pa sam pitala ostale ženske kako njihovi sinovi naspram curica pa kažu da su muški malo ljeni i sve to oni nekako kasnije svladaju i puzanje, hodanje, pa pa , pljeskanje…moj kada ide dati pusu zaslini me ajme ajme , najbolje kada krene maltretirati mamu negdje u javnosti pa se baca po meni i slini me hahaha koliko me on veseli u životu nitko me toliko ne veseli, nikada,

    Hhahahaha,ma da ju vidiš ima ona puno aseva u rukavu,svašta izvodi,baš je faca,šarmerica teška,stalno nas netko po cesti zaustavlja,već imamo i udvarače.Neki mali od 3 g.u parku non stop priča kak mu je ona cura,a na baby fitnessu ju teta hoće doma odvesti,stalno se divi kak je obučena-pa mama gdje ste to kupili,pa kak sve to iskombinirate,a ja cvatem

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    I moj ima udvaračicu! Mala dvogodišnjakinja se zaljubila u njega i dala nam je kljunašicu sa Minnie Mouse-om, zatim kravicu koja pjeva, stalno mojoj mami daje igračke za maloga (u rozoj boji). Kada ga je vidjela prije par dana, onda mu je dala kamenčiće i pusu u obraz, na što se on nasmijao. 

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1453

    Prijavi adminu

    Živcira me cijela muževa familija koja ne kuži kako se bebe hrane i svi me vrijeđaju toliko da sam već prošvikala na živce i nije mi više jasno ko je tu lud. Uglavnom ja sam idiot, ništa ne kužim i može me biti sramota što još uvijek dojim bebu od četiri i pol mjeseca . Jadna svekrva je ugojila tako fine pure za nju a ja se onda ovako bezobrazno ponašam i izgladnjujem dijete.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.