Što vas živcira otkada ste postale mama

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Jojo5-ima deset mjeseci. Cloudy-pa kako malu možeš lišiti šunke? Samo ti njoj daj šunku i pršuta i kulenove seke i zimsku salamu, možeš i češnjovku! Moj mali to sve jede…  Nas su i upozorili da mu ne dajemo šunku…svi se tako prave pametnima… da je moja svekrva danas saznala da je mali bio samo na sisi (neće da jede, zubi ga zezaju, možda je i skok, ali ja ga ne znam prepoznati), odmah bi mi rekla da mu dam malo limuna, šunke i kobasice (???!!) i da ja očito, nemam autoritet i da mu moram silom trpati u usta. Tako ga je muž dok sam ja bila u pošti, na silu nahranio i mali je povraćao u luku i nije se mogao smiriti. Skužila sam da ga je natrpao, jer takvo povraćanje se ne događa svaki dan… zato sam mu rekla da ga ne natrpava, nego da mu kasnije proba dati još, a ne da on sve odjednom pojede… ali to mu je njegova mama savjetovala (divne li žene! Fuj!), i on ju je poslušao. Kako sam ja vikala na nju preko telefona zbog toga… dijete boli želudac radi njenih fiks ideja! Jedva se smirio.

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Igorovabebica


    Cloudy i Nalah i ostale mame koje svekrve više znaju nego mi-meni svekrva rekla da malome moram dati špagete i bolonjez da jede, jer je gledala u emisiji Dobro jutro Hrvatska kako beba od šest mjeseci jede navedeno u hranilici! Da, i? kao što kažeš Nalah, moj Mihael nije ta djevočica. Ona je mene jednom napala da što se ja pravim pametna, na što sam joj umalo zalijepila petokraku, ali boljelo me rame.  Rekla sam da ću mu sutradan dati svinjske masti, krvavice, kebab i hamburger iz McDonald'sa. Ona meni-Isuse, nemoj, a ja njoj-pa vi mi dajete ideje… Ona je odmah rekla da nije to istina, a ja njoj da mi sjaše s grbače. I da je mišljenje kao šu*a*, svatko ga ima. Ova zinula od čuda. Bilo je malo bezobrazno od mene, ali ako ti mene ne poštuješ, koliko god godina imala, neću ni ja tebe. Tako da- shake it off! Neće ni one vječno živjeti i kokodakati!
    A i moja svekrva kaže mom mužu da ju nije briga za njega, nego za unuka, jer on je kao već velik. I ti si mi neka mama…

    Ja nemam problem sa svekrvom,ona je divna osoba i divna baka,ja se jednostavno ne slažem sa svojom starom,tako je oduvijek,ali kao što je mmama rekla,jednostavno treba separirati odnos ja-mama i mama-unuka,na čemu radim svaki dan,samo bože daj mi strpljenja…meni da svekrva dolazi sa takvim fiksim idejama,da mi vrijeđa dijete i naziva ju raznoraznim imenima i dodjeljuje joj raznorazne epitete,nikad više ne bi ušla u kuću,niti bi moj dečko tako nešto tolerirao.Hvala bogu ima jaja da kaže što misli.Svima i svakome.I uvijek mi drži leđa i živi za dobrobit našeg djeteta kao i ja.Meni je toliko ispod nivoa,da nemam riječi.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Nalah


    Igorovabebica


    Cloudy i Nalah i ostale mame koje svekrve više znaju nego mi-meni svekrva rekla da malome moram dati špagete i bolonjez da jede, jer je gledala u emisiji Dobro jutro Hrvatska kako beba od šest mjeseci jede navedeno u hranilici! Da, i? kao što kažeš Nalah, moj Mihael nije ta djevočica. Ona je mene jednom napala da što se ja pravim pametna, na što sam joj umalo zalijepila petokraku, ali boljelo me rame.  Rekla sam da ću mu sutradan dati svinjske masti, krvavice, kebab i hamburger iz McDonald'sa. Ona meni-Isuse, nemoj, a ja njoj-pa vi mi dajete ideje… Ona je odmah rekla da nije to istina, a ja njoj da mi sjaše s grbače. I da je mišljenje kao šu*a*, svatko ga ima. Ova zinula od čuda. Bilo je malo bezobrazno od mene, ali ako ti mene ne poštuješ, koliko god godina imala, neću ni ja tebe. Tako da- shake it off! Neće ni one vječno živjeti i kokodakati!
    A i moja svekrva kaže mom mužu da ju nije briga za njega, nego za unuka, jer on je kao već velik. I ti si mi neka mama…
    Ja nemam problem sa svekrvom,ona je divna osoba i divna baka,ja se jednostavno ne slažem sa svojom starom,tako je oduvijek,ali kao što je mmama rekla,jednostavno treba separirati odnos ja-mama i mama-unuka,na čemu radim svaki dan,samo bože daj mi strpljenja…meni da svekrva dolazi sa takvim fiksim idejama,da mi vrijeđa dijete i naziva ju raznoraznim imenima i dodjeljuje joj raznorazne epitete,nikad više ne bi ušla u kuću,niti bi moj dečko tako nešto tolerirao.Hvala bogu ima jaja da kaže što misli.Svima i svakome.I uvijek mi drži leđa i živi za dobrobit našeg djeteta kao i ja.Meni je toliko ispod nivoa,da nemam riječi.

    e baš to, strpljenja.. a za ovo vrijeđanje i sl nezz kaj reć, mislim ne da ne bi ušli u kuću više nego nezz uopće kakvi su to ljudi kaj idu pogrdnim imenima vlastito unuče zvat jbt fakat to ne vjerujem.. mislim da bi bilo krvi i suza da tako nešto netko kaže mojim dečkima.. recimo moj p je kao beba bio ogroman hahah i baka i deda su ga iz milja zvali mišlenko, ja sam ga zvala bebeli ali znaš ono, nježno iz ljubavi, pa kome pada napamet rugat se djetetu koje plače i onda još da mm to podržava ufff ne bi dobro završilo

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Igorovabebica i moj je 10 mjeseci tj sada će 11 tu su negdje. Svekrva ga isto zna dosta nahraniti ali mali počne negodovati kada je dosta. Hvala bogu nikada nije došlo do situacije da mi povraća on ti izbije žlicu iz ruke kada je dosta  :D i baci zdjelicu i popljuje ti facu. Hahaha mamin sin ne da se zafrkavati :D

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Jojo5-moj isto frkne žličicu ili okrene glavu. To sam i rekla mužu da je jasan znak da je mali sit i da ne treba forsirati zato što si ti taj dan skuhao više pa ga želiš natrpati. Uostalom, napomenula sam da on nema želudac kao što ga imamo mi i da on zato i manje jede. Sada se hvala Bogu pridržava toga. 
    Danas je papao griz koji sam skuhala na njegovoj vodi i popapao je puno, ali naravno, ne sve. I dijete sretno, priča k'o veliki i smije se! 

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Nalah-kako je malena? Mary36, Lollypop-kako ste mi vi i vaši bebači? 

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ja sam kad bi malena pojela pljeskala i vikala bravoo i onda se ona smije ko luda,a sad kad joj je dosta sama počne pljeskati,pa znam kad je gotovo Mazala sam melem akut kremom,to im je neka nova linija i prošli su joj ti prištići na prstima,mislim da je bilo ili komarac ili pauk,nadam se da ih sad nakon kiše više neće biti,ma koliko ribala njenu sobu vječito se neki pauk pojavi,ali eto čekamo još zadnji tjedan u 10.onda će se pokazati je li sve ok,pa ćemo na cijepljenje

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Nalah-bravo za malenu! Bitno da je sve u redu! 

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Meni L kad mu je dosta zablokira usta I nema sanse da mu ista vise dode u njih. Tako znam da mu je dosta I ne silim ga da jede vise nego mu je potrebno. On je sam po sebi mrsavko oduvijek, I onda uvik neki komentari tipa da mora vise jesti bla bla bla…Dugacak je ali vitak, uredno dobiva na kilazi, jede koliko mu je potrebno I stalno je u pogonu, nema mira ni sekundu, da je gladan ne bi bio veseo I razigran. Vi ste mame svojoj djeci I najbolje znate sto I kako, uopce se ne obazirite na tude komentare.

     Nalah, bas ti je curica zakon, mogu mislit koliko je slatko vidit je kako pljesce.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Moj Mihael plješće kada uspije popiti vode na čašu-srce mi se rastopi od slatkoće! Ujutro se tako jako smijao kada je tata prao zube-jako ga nasmijava zvuk koji proizvodi četkica! 
    Ja nikada maloga ne natrpavam, uviejk napravim pauzu, a ako što ostane-pojedem ja. Meni su govorili (svekrva) da je mali debeo, uopće nije. A svi-i pedijatar i patronažna i ostali koji su ga vdijeli, kažu da ima normalnu kilažu! Svekrva se rodila sa 5100 grama i moje dijete koje je rođeno s 3400 je njoj bilo debelo…pa za krepat'!
    A gdje nam je Cloudy? Nadam se da joj svekrva ne ispire mozak!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.