Splitsko rodilište - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zvoncica1010

    zvoncica1010

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Veliki pozdrav svim mama i onima koje će to tek postati    
    Imam pitanje i nadam se bilo kakvim informacijama.. Naime, živim u Splitu i nekako je “logično” rodit u splitskom rodilištu ALI  nikako mi se ne dopada, pa mm i ja planiramo otići u Rijeku, no za svaki slučaj htjela bi informacije o splitskom rodilištu ako se nešto iskomplicira   Molim Vas da podjelite svoja iskustva sa mnom   unaprijed Hvala!!!

  • lota2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    nisam cula nista posebno lose o st rodilištu, ali kad vec mozes, odi u rijeku, izvrsni su, u svakom pogledu

  • Avatar zvoncica1010

    zvoncica1010

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    hmh, Čula sam da je veći dio osoblja jako neugodan , i da nisu baš ljubazni - po pričama mojih poznanica koje su tamo rodile.. . Najgore je što imaju jako dobro opremljeno rodilište ..
     Hvala Lota 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja ti nisam iz tog kraja, ali mogu ti samo reci da ne slusas previse sto netko prica. To sto je nekome u nekom rodilistu bilo grozno, ne znaci da ce biti i tebi. A u puno slucajeva su tocno takvi prema tebi, kakva si ti prema njima. Samo hrabro! :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    Ja ti nisam iz tog kraja, ali mogu ti samo reci da ne slusas previse sto netko prica. To sto je nekome u nekom rodilistu bilo grozno, ne znaci da ce biti i tebi. A u puno slucajeva su tocno takvi prema tebi, kakva si ti prema njima. Samo hrabro! :-)

    potpisujem 

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    Također nisam iz tog kraja ali slažem se sa curama. Bitno je da budeš fina, pristojna i nabaciš osmijeh. Meni su sad u bolnici napričale da su sestre i doktorice svakakve i nikakve. ja sam sa svima pristojna bila i sve sa osmijehom pitala i pričala i nije bilo nikakvih problema. štoviše bile su jako ljubazne i drage. Sretno

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    zapravo je najcesce tako, kako se ti postavis takvi ce i oni biti. sestra od mog ginekologa je na glasu ko vjestica, svi je se boje jer stalno vice i zivcana je. a mene obozava i uvijek mi se razveseli. a zasto? jer ju ja uvijek pitam kako je, jel joj vruce, jel joj tesko i tak. gledam nju ko ljudsko bice i automatski ona i mene 

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    Lilica


    zapravo je najcesce tako, kako se ti postavis takvi ce i oni biti. sestra od mog ginekologa je na glasu ko vjestica, svi je se boje jer stalno vice i zivcana je. a mene obozava i uvijek mi se razveseli. a zasto? jer ju ja uvijek pitam kako je, jel joj vruce, jel joj tesko i tak. gledam nju ko ljudsko bice i automatski ona i mene 

    hehe ako je iz doma zdravlja potpisujem

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ninika11


    Lilica


    zapravo je najcesce tako, kako se ti postavis takvi ce i oni biti. sestra od mog ginekologa je na glasu ko vjestica, svi je se boje jer stalno vice i zivcana je. a mene obozava i uvijek mi se razveseli. a zasto? jer ju ja uvijek pitam kako je, jel joj vruce, jel joj tesko i tak. gledam nju ko ljudsko bice i automatski ona i mene 
    hehe ako je iz doma zdravlja potpisujem

    je 

  • Avatar zvoncica1010

    zvoncica1010

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Hihihi , Hvala vam :))))  joj, nadam se da će sve dobro proći (za sada je po ps-u), iako ako sve bude po planu ipak u rodilište u Rijeku.. :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.